Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

Warto poczytac o roznicach pcm1794a i akm. To sa bardzo rozne uklady o roznej charakterystyce. Mozemy w Warszawie zrobic porownanie w kilku osobowym skladzie (moge udostepnic wersje A). Osobiscie slyszalem dwoch egzemplarzy w wersji A, w swoim systemie - oba zagraly inaczej, bardzo inaczej. Trzeba brac poprawke na powtarzalnosc produkcji u chinczykow a dokladnie na jej brak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 01:58, venom200 napisał:

Wypada głośno.
Jest wysokie napięcie wyjściowe o jest dosyć głośno od samego dołu.
Zaznaczam że nie wiem jak nowsze wersje

Sory za off ale nie mogę wysłać wiadomości ?

 

Cześć, znalazłem ten wątek bo zastanawiam się nad tym urządzeniem

Mógłbyś napisać, czy warto się tym zainteresować pod kątem jakości dźwięku? Mam Arcamy Alpha 9+9p i w biampingu Dali 450. Mam dużo muzy na dysku i zastanawiam się czy to mi ułatwi sprawę bo teraz jadę z laptopa (miałem SMSL Sanskrit 10 ale sprzedałem bo czegoś brakowało). Słuchałem CA SM6 i jakoś dziwnie było, irDac II jakby zbyt natarczywie. Nie potrzebuję Tidali, spotifai itp. Chcę po prostu słuchać plików w dobrej jakości brzmienia. Plików mam dużo, w tym wiele w dobrej jakości. Podpowiedź czy warto to urządzenie rozważyć? Mogę kupić za ok 5 stów. Może jakiś minikomputer kupić, czy terminal, żeby laptopa non stop nie męczyć, chociaż w ostateczności mogę i z niego grać jak gra warta świeczki (jakość dźwięku z tego RP+).

Jak ten Roomplayer jakością grania ma się do Xianga bo to też rozważam?

17 godzin temu, hoobi napisał:

Warto poczytac o roznicach pcm1794a i akm. To sa bardzo rozne uklady o roznej charakterystyce. Mozemy w Warszawie zrobic porownanie w kilku osobowym skladzie (moge udostepnic wersje A). Osobiscie slyszalem dwoch egzemplarzy w wersji A, w swoim systemie - oba zagraly inaczej, bardzo inaczej. Trzeba brac poprawke na powtarzalnosc produkcji u chinczykow a dokladnie na jej brak ?

Jak coś to ja się piszę ?

Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrykowski ja nie masz za duzo kasy a chcesz mieć naprawdę fajną zabawkę i chęci do lekkiej modyfikacji to proponuję XS dac-05b przynajmniej na kości ak4495seq lub wersję z AK4497 i dwoma trafami + malinę w wersji 4 jako transport plikowy. 

Będzie Pan zadowolony ?

PS wersja B jest dużo lepsza. 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gustwao napisał:

@Patrykowski ja nie masz za duzo kasy a chcesz mieć naprawdę fajną zabawkę i chęci do lekkiej modyfikacji to proponuję XS dac-05b przynajmniej na kości ak4495seq lub wersję z AK4497 i dwoma trafami + malinę w wersji 4 jako transport plikowy. 

Będzie Pan zadowolony ?

PS wersja B jest dużo lepsza. 

A malina 3 nie da rady? Pliki z maliny po USB czy coax z hifiberry digi+ np? Przy okazji, czy dużo lepszy jest allo digione?

A co z tym Roomplayer+ (za 4-5 stów mogę kupić), słyszałem, że gra to wyśmienicie? W ostateczności mógłbym puścić po LAN z kompa do tego Roomplayera+, jeżeli jakość dźwięku jest ok., Porównywalna z Xiangiem.

A jak w porównaniu do XS zagra takie cuś?

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audiophonics-netzwerkstreamer-mit-raspberry-und-sabre-dac/1194168356-172-963?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Edytowane przez Patrykowski
Ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gustwao napisał:

PS wersja B jest dużo lepsza. 

Kolego, ze tak pozwole sie do Ciebie zwrocic, inny uklad = inne granie. Taka skrajna, majaca znamiona obiektywnej, opinia jest zwyczajnie nieuczciwa.

Kazdy z ukladow, czy to PCM, czy AKM, czy ESS, czy rozwiazania R2R graja inaczej, maja swoje cechy. Jednemu spodoba sie taki, drugiemu inny uklad. Nie oznacza to, ze ktorys jest lepszy lub gorszy.

Polecam pisac o zauwazonych cechach, bo to one moga zadecydowac o wyborze (tak jak pisales o roznych opach, co dodaja, co ujmuja, szczegolnie w kontekscie konkretnego repertuaru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, venom200 napisał:

Olej roomplayera to jest już dramat ze wsparciem.
Kup Xiangshenga i malinę będzie ok

Ale do zwykłego grania z dysku po LAN/laptop też dramat? Ja nie chcę Tidali i cudów  tylko dobrego dźwięku. Zwłaszcza, że to 4-5 stów jest. 

Malina to rozumiem po coax? Czy duża jest różnica, hifiberry digi+ a allo digione? Nie mam audiofilskiego słuchu. Czy będzie słychać na Arcamie 9 + Dali 450 i dobrych plikach?  

Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrykowskijeśli jak to sam wspomniałeś nie masz słuchu audiofilskiego to w zupełności wystarczy Ci malina numer 4, dźwięk z wyjścia usb ma ciut lepsze niż numer 3. Po drugie możesz taką malinę w wersji 4 wykorzystać do innych celów np. Jako świetny odtwarzać filmów +kodi. Sam z powodzeniem używam 4 GB stara malina ma tylko 1 GB. Nie wspomnę też o lepszym procesorze i usb3.

A jak będzie za mało to możesz zawsze dokupić jakąś nakładkę i jakieś zasilanie. 

@hoobi nie będę się sprzeczał czy lepsze są blondynki czy brunetki. Dla mnie o wiele lepiej gra wersja B - sprawdzałem. To jest tylko moja opinia, dodatkowa zaletą to mniejsze koszty przy wymianie OPA są tylko trzy oraz większą frajda po wymianie kondensatorów.

Jeśli chcemy ściągnąć gruby koc z tego DAC a to konieczny jest upgrade. Chociaż standart już gra przyzwoicie. 

 

Edytowane przez gustwao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Napiszę zatem trochę więcej. Jak już wspomniałem mój tor to Dali 450 dwa Arcamy 9 i 9p w biampingu, końcówka na górę i Integra na dół. Przez ostatnie kilka miesięcy grałem z laptopa przez SMSL Sanskrit 10 na AK4490 chyba. Ogólnie podobało mi się, dźwięk był płynny, nie piskliwy, dość gładki. Nie słucham głośno, rock progresywny, jazz, ogólnie różna muzyka ale bez łupaniny. 
W tym sanskricie 10 brakowało mi trochę większego mięska w górnych rejestrach i mocniejszej średnicy (trochę cofnięte wokale, gitara), przestrzennego dźwięku i głębi oraz ataku np w Dire Straits; w spokojniejszej muzyce ok. Dźwięk nie był też taki jakiś wyrafinowany. Miałem kiedyś przez chwilę Dacmagic 100 i był taki jakiś nijaki, jasny. Jeszcze wcześniej SMSL Sanskrit 6 na Wolfsonie i on jak pamiętał był dość fajny. Ale oddałem i później kupiłem tego 10th (nie wiem czy dobrze zrobiłem). Ostatnio słuchałem irDaca II - jakoś wszystko mi za mocno brzęczało, slabszy bas. Następnie Stream Magic 6 - tu było trochę lepiej ale też tak jakoś dziwnie, trochę chyba na dłuższą metę by mnie męczyło. 
I co ja mam teraz robić, w którym kierunku iść? ?  Podświadomie to chyba AKM albo Wolfson ale co...

Na zdrowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Przed Arcamami miałem NADa c350. Tam dźwięk był trochę zbyt zmulony, bass trochę trudnił i był taki jak z kartonu trochę. Ale miał lepszą głębię chyba i gdyby wcześniej wymienione jego wady wyeliminować to byłoby całkiem całkiem. I średnica była lepsza, wokale i gitara bliżej, wyraźniej ale jednak dół słaby i takie trochę to przymulone było. 

I co teraz... Intuicja podpowiada, że coś bardziej wyrafinowanego na AKM, co myślicie, Xiang "B" się nada? 

Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do zwykłego grania z dysku po LAN/laptop też dramat? Ja nie chcę Tidali i cudów  tylko dobrego dźwięku. Zwłaszcza, że to 4-5 stów jest. 
Malina to rozumiem po coax? Czy duża jest różnica, hifiberry digi+ a allo digione? Nie mam audiofilskiego słuchu. Czy będzie słychać na Arcamie 9 + Dali 450 i dobrych plikach?  
Ale nawet nie wiesz jakie cudowanie Ciebie czeka żeby w ogóle zagrało cokolwiek.
Ja już nie pamiętam jak to się robiło się trzeba było kombinować z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patrykowski napisał:

Jeszcze jedno. Przed Arcamami miałem NADa c350. 

Dobrze znam te wady i zalety nada które opisujesz, mam nad356. Jeśli wciągnie Cię modowanie XS to z Nad356 można zrobić naprawdę super wzmacniacz. Ja mam po dużych przeróbkach zrobionych przez Grześka z Audio Kliniki i naprawdę, gra to u mnie super. Potężny, nisko schodzący i skontrolowany bas, duża dynamika. 

 

Co do grania z kompa, ponieważ nie wiedziałem o rozw. z maliną znalazłem konwertery DDC Gustard. Za 550 masz na alix U12 który jest spoko, lub za 1100 u16 który jest mega (chociaż ma kłopoty z DSD; ja gram tylko PCM więc mi to nie robi). Przy XS warto mieć dobry transport. 

Dodając tylko do wątku o samym XS. Kolega Grzegorz zrobił mi nową zwrotnicę do Bowersów 685 s2. Kondy Mundorfa, wtyki Wbt, nowa cewka, okablowanie pcocc, generalnie top topów. Ilość informacji, którą XS podaje na kolumny i którą można usłyszeć parując go z coraz lepszym torem jest niesamowita.

Warunkiem są mody, naprawdę ten DAC to eldorado dla odważnych ? Ponieważ gra tak precyzyjnie, jest też wrażliwy na kable - zasilanie + interconnect. 

Co do różnic A/B/C. A nie słyszałem, B i C ze wymienionym buforem to generalnie ten sam charakter grania: precyzyjny, analityczny, potężna scena i szczegóły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gustwao napisał:

@Patrykowskijeśli jak to sam wspomniałeś nie masz słuchu audiofilskiego to w zupełności wystarczy Ci malina numer 4, dźwięk z wyjścia usb ma ciut lepsze niż numer 3.

A jak się ma granie  USB maliny do USB z laptopa + Foobar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, venom200 napisał:
2 godziny temu, Patrykowski napisał:
A jak się ma granie  USB maliny do USB z laptopa + Foobar?

Kup Sparky i USB bridge po USB lepiej nie będzie

To nie lepiej Malinę i hifiberry digi i po coax puścić (plusem jest to, że można chyba dysk do Maliny podpiąć, bez używania kompa - dobrze mówię?)? O tym usb bridge nie słyszałem wcześniej. Co to daje bo widzę, że kosztuje nie malo.?

Generalnie chodzi o to, z czego będzie najlepsza jakość. Po drugie czy lepiej będzie USB z laptopa i Foobar czy USB Maliny?

Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gustwao napisał:

@hoobi nie będę się sprzeczał czy lepsze są blondynki czy brunetki. Dla mnie o wiele lepiej gra wersja B - sprawdzałem. To jest tylko moja opinia, dodatkowa zaletą to mniejsze koszty przy wymianie OPA są tylko trzy oraz większą frajda po wymianie kondensatorów.

Nie chodzi o to, zeby sie sprzeczac. Inaczej jednak brzmi wlasna opinia niz stwierdzenie "A jest lepsze od B".

Osobiscie mam 3 rozne daci w trzech roznych technologiach i kazdy sprawdza sie w innej muzyce a o wpasowaniu sie do systemu, czy wlasnych preferencjach nawet nie mowie.

Sadze, ze najbardziej wartosciowe jest bezposrednie porownanie wersji B z nowa wersja B, bo to ta sama sygnatura dzwieku |(jesli komus odpowiada) przy nieco innej implementacji. W takiej sytuacji mozna ocenic, czy dodatkowe trafo, czy model ukladowo wyzszy gra na wyzszym poziomie, ale z utrzymaniem tego samego sposobu grania.

 

@Patrykowski, z USB to moim zdaniem jest bardzo roznie. Nie robilem dokladnych testow u siebie, ale ilekroc przelaczalem miedzy USB maliny a laptopa, to mialem wrazenie, ze z laptopa gra lepiej. Nie wyrownywalem idealnie glosnosci, nie zachowywalem warunkow prawdziwego testu. To zwykle spostrzezenia z uzytkowania. Generalnie nie kojarze opinii, zeby USB z maliny gralo lepiej niz inne typowe zrodla (laptop, coax, bnc, usbridge itp). Wg. mnie to tania opcja, ale juz chyba lepiej, chcac i tak korzystac z laptopa wejsc w chrome audio - tak jak to juz ktos proponowal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, hoobi napisał:

@Patrykowski, z USB to moim zdaniem jest bardzo roznie. Nie robilem dokladnych testow u siebie, ale ilekroc przelaczalem miedzy USB maliny a laptopa, to mialem wrazenie, ze z laptopa gra lepiej. Nie wyrownywalem idealnie glosnosci, nie zachowywalem warunkow prawdziwego testu. To zwykle spostrzezenia z uzytkowania. Generalnie nie kojarze opinii, zeby USB z maliny gralo lepiej niz inne typowe zrodla (laptop, coax, bnc, usbridge itp). Wg. mnie to tania opcja, ale juz chyba lepiej, chcac i tak korzystac z laptopa wejsc w chrome audio - tak jak to juz ktos proponowal.

 

Ja nie podejrzewam, że USB maliny gra lepiej od spdif/bnc ale ciekaw byłem jak w porównaniu z USB laptopa/Foobar. A o co chodzi z tym chrome audio, chromecast? 

Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jeekub napisał:

Dobrze znam te wady i zalety nada które opisujesz, mam nad356. Jeśli wciągnie Cię modowanie XS to z Nad356 można zrobić naprawdę super wzmacniacz. Ja mam po dużych przeróbkach zrobionych przez Grześka z Audio Kliniki i naprawdę, gra to u mnie super. Potężny, nisko schodzący i skontrolowany bas, duża dynamika. 

 

Co do grania z kompa, ponieważ nie wiedziałem o rozw. z maliną znalazłem konwertery DDC Gustard. Za 550 masz na alix U12 który jest spoko, lub za 1100 u16 który jest mega (chociaż ma kłopoty z DSD; ja gram tylko PCM więc mi to nie robi). Przy XS warto mieć dobry transport. 

Dodając tylko do wątku o samym XS. Kolega Grzegorz zrobił mi nową zwrotnicę do Bowersów 685 s2. Kondy Mundorfa, wtyki Wbt, nowa cewka, okablowanie pcocc, generalnie top topów. Ilość informacji, którą XS podaje na kolumny i którą można usłyszeć parując go z coraz lepszym torem jest niesamowita.

Warunkiem są mody, naprawdę ten DAC to eldorado dla odważnych ? Ponieważ gra tak precyzyjnie, jest też wrażliwy na kable - zasilanie + interconnect. 

Co do różnic A/B/C. A nie słyszałem, B i C ze wymienionym buforem to generalnie ten sam charakter grania: precyzyjny, analityczny, potężna scena i szczegóły. 

Mam absolutnie te same odczucia. Mam również zmodowanego NAD 356. Tor jest bardzo wrażliwy na intekonekty i kable. Bardzo wyraźnie słychać różnice. To samo po wymianie opampow. Przy porównaniu obu AKM w wersjach różnice są subtelne. Nie wiem jak wędka C ale pewnie będzie podobnie, to wciąż ten sam DAC z dodatkami w postaci LCD i BT w opcji. Od kilku dni grają u mnie Heco AURORA 1000. Jestem mega zadowolony.

Wszystkie opinie na tak i na nie, granie poszczególnych wersji to są opinie bardzo subiektywne. Nie wiem dla zębów się o to czasami sprzeczamy. To tylko wskazanie jakiegoś kierunku i informacja przy bezpośrednich odsłuchach w tych samych systemach na tych samych głośnikach i kablach.

Zawsze jest tak, że gdzieś indziej w systemie zagra to inaczej. Więc każda opinia jest trafna ? szklanka do połowy pełna ? ☮️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej Malinę i hifiberry digi i po coax puścić (plusem jest to, że można chyba dysk do Maliny podpiąć, bez używania kompa - dobrze mówię?)? O tym usb bridge nie słyszałem wcześniej. Co to daje bo widzę, że kosztuje nie malo.?
Generalnie chodzi o to, z czego będzie najlepsza jakość. Po drugie czy lepiej będzie USB z laptopa i Foobar czy USB Maliny?
Samo gołe USB czy z laptopa czy z maliny to kupa gówna.
Jak chcesz grać po USB wraz z gęstymi formatami kup Sparky a USB bridge. Tu jest specjalna nakładka z izolacją na USB port.
Gra o wiele lepiej niz z laptopa a sama malina ma też słabe USB to najgorsza opcja jest.
Możesz kupić też allo signature tu znów najlepiej gra po bnc, bez dsd,oba sposoby dużo lepsze niż laptop. Nawet na zasilaczach ładowarkach telefonowych.
Później możesz iść dodatkowo w zasilanie nisko szumowe liniowe, będzie to kolejny krok naprzód.
Ja jak odstawiłem laptopa i kupiłem pierwszą malinę po coxialu to myślałem że mi kopara opadnie.
Żaden kabel , żaden dac tak wiele nie zmienił jak właśnie transport.
Aż żona wyszła z łazienki jak usłyszała pierwsze nuty z maliny.
Teraz mam jeszcze lepszy transport JFeng gram po USB jak i po AES EBU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrykowskinie twierdzę że malina gra lepiej od lapka, ale na pewno nie gra gorzej. Malinka w wersji 4 jest ciekawą propozycją. Oczywiście ideałem jest połączyć ja z nakładką Signature + zasilanie. Tak jak pisał wcześniej venom po BNC gra świetnie z signature, ale ponoć nie zależy Ci na tym ,tylko na funkcjonalności. Do maliny podlaczasz dysk zewnętrzny po usb3 lub jakiś NAS i np. za pomocą telefonu lub iPad-a po WiFi słuchasz czego chcesz ze swoich zasobów na hdd lub sieci.

W mojej ocenie rassberry pi 4 to jest dużo wygodniejsze narzędzie niż laptop i na pewno nie gra gorzej, mówię tu o usb. Jak pisałem wcześniej w maline 4 poprawili trochę jakość po usb. Jadnak docelowo polecam słuchać tego maleństwa z jakąś nakładką wyżej proponowaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrykowskin Xiang 05a fajnie gra ale jak będziesz miał okazje kupić używany musical fidelity mx-dac to bierz w ciemno.

Mx po usb gra zjawiskowo.Dobry interfejs spdif do maliny to koszta.U mnie gra z maliną 4 po usb świetnie.

Mx gra bardziej analogowo z lepszą przestrzenią i basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi głównie na jakości ale w kontekście optymalizacji kosztów ? i funkcjonalności. Zrobię więc chyba malinę z hifiberry digi albo digione. Tu będę mógł działać i po sieci i plikami z HDD. Do USBridge chyba bezpośrednio HDD z plikami nie podepnę? Rozumiem, że w opcjach digi nie będę mógł grać DSD?

1 godzinę temu, thomaz napisał:

@Patrykowskin Xiang 05a fajnie gra ale jak będziesz miał okazje kupić używany musical fidelity mx-dac to bierz w ciemno.

Mx po usb gra zjawiskowo.Dobry interfejs spdif do maliny to koszta.U mnie gra z maliną 4 po usb świetnie.

Tylko to już troszkę kosztuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 2000 używka.Tyle że między nimi nie ma aż takiej dużej przpaści jakościowej ale jednak jest.Większość opisów

jest mocno przesadzonych a zwłaszcza tych o modyfikacjach.Najwięcej wnosi zmiana kolumn i pokoju odsłuchowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, thomaz napisał:

Większość opisówj jest mocno przesadzonych a zwłaszcza tych o modyfikacjach.Najwięcej wnosi zmiana kolumn i pokoju odsłuchowego 

?

Po pierwsze, masz rację co do kolumn, ale zmiana kolumn na zauważalnie lepsze a upgrade daca to dwie różne ligi wydatków. Co do pokoju, już niekoniecznie. Ważniejsza jest adaptacja.

Po drugie, czy słyszałeś XS po modach żeby ocenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej posłuchaj jak kolega proponuje musical fidelity mx-dac, potem stokowy XS A i B a następnie po update wersję B, okaże się szybko na co zachorujesz ??

Malina 4 jest naprawdę fajną, ale pazur (za mało powiedziane) dopiero pokazuje z porządna nakładką np. Signature + zasilanie. I nie ma znaczenia do jakiego dac-a jest podpięta. Polecam koledze @thomazposłuchać maliny z nakładką można wtedy doznać " szoku. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jeekub napisał:

Po drugie, czy słyszałeś XS po modach żeby ocenić?

Miałem bawić się w mody ale stwierdziłem , że lepiej poszukać innego daca i trafiłem dobrze.Nie mam wejścia xlr w wzmacniaczu a mody najwiecej wnoszą na xlr.Xianga moze kupie do drugiego sytemu bo za takie pieniążki warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.