Skocz do zawartości
IGNORED

Luna Silver Fezz po tuningu


Gregwar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem już prawie dwu letnim użytkownikiem wzmacniacza lampowego Silver Luna Fezz. Przez dłuższy czas stale mi czegoś brakowało w brzmieniu tego wzmacniacza. Wymieniałem lampy, interkonekty, w końcu kolumny. Zmiany były i owszem, lecz to wciąż nie było to. Choć wymiana lamp mocy na RFT i sterujących na NOS-y GE, wniosła sporo odnośnie barwy dźwięku, wciąż brakowało mi dobrej sceny stereo, właściwej rozdzielczości, separacji. W moim przekonaniu, wzmacniacz grał raczej płasko.

Od dwóch tygodni wszystko się zmieniło! Moja Luna jest po tuningu. Teraz to jest zupełnie inny wzmacniacz.

Teraz odkrywam swoją muzykę na nowo. Słychać dźwięki, których wcześniej nie było lub gdzieś się skrywały. Teraz wszystko ożyło. Jest stereo, jest przestrzeń, analogowa barwa, czego wcześniej nie było, nawet po wymianie lamp. No i ta cisza pomiędzy utworami. Nawet mój tranzystor bardziej szumiał! Ten wzmacniacz ma naprawdę spory potencjał. Czy ktoś ma podobne doświadczenia z tuningiem tego wzmacniacza?

Tuning wykonał p.Andrzej Szymański z firmy Polski HiEnd. Polecam jego usługi. To prawdziwy specjalista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pewnie jeszcze nie wiesz ale Twój wzmacniacz może wyglądać tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles przechodzi samego siebie, zaczyna to byc zenujace

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw "wiejski tuning" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem Davis, próba ratowania siebie po kilku fatalnych wypowiedziach popartych fotkami osób, które "tuningowały" swoje sprzęty. Mało wyrafinowana na dodatek :) Jaś Fasola też wysyłał sam do siebie kartki na święta, więc i pan spec może się sam poklepać po pleckach, jeśli nikt już nie chce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.