Skocz do zawartości
IGNORED

Polskie perełki jazzowe czyli Leszek Możdzer


marbut1

Rekomendowane odpowiedzi

też oglądałem, szkoda, że tak późno puszczają, mogliby trochę to społeczeństwo skłócone nauczyć kultury, chyba nawet jest taki program "Kultura Durniu" albo coś podobnego

 

inna sprawa, że do tego 432Hz będę się chyba długo przyzwyczajał, a to zrobił numer światu muzycznemu Możdzer z tym innym strojem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze- pierwszy kontakt z tą muzyką jakoś przeleciał mi koło ucha. Wczoraj po audycji jazz piano-forte w dwójce szczena mi opadła. Trudno jednoznacznie wrzucić to do worka jazz, jest to jakaś przedziwna synteza jazzu muzyki barokowej i muzyki współczesnej. Improwizacje Możdżera kapitalne i świeże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie dowcip

Dzwoni telefon gość odbiera;

 

Dzień dobry kłaniam się.

Moje nazwisko Kowalski przepraszam czy tu pralnia?

- Nie pomyłka..

To przepraszam

- proszę

 

Z a chwilę znów dzwoni ten sam człowiek pytając o to samo

czy tu pralnia?

- nie pomyłka..

To przepraszam

- proszę

 

Po czwartym telefonie

przepraszam czy tu pralnia ?

- nie pomyłka..

To przepraszam

- proszę

Po piątym telefonie;

przepraszam czy tu pralnia ?

- sralnia !!

..Baranie

ministerstwo kultury

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piątym telefonie;

przepraszam czy tu pralnia ?

- sralnia !!

..Baranie

ministerstwo kultury

 

trochę mi tutaj ten kawał przypomniał klimat forum

 

z jednej strony Bach, Mozart, Bruckner, melomani, USA, Chicago, kolekcje płyt milionowe, itd

 

z drugiej strony słoma wychodzi z butów niektórym, nie będę pisał którym, bo oni dokładnie wiedzą

 

sorry ale tak mi się skojarzyło z tym twoim kawałem

 

czyli jakby to określić, snobizm,

 

to że pójdziesz do opery i założysz lakierki nie zmienia cie jako człowieka, możesz nawet słuchać Paganiniego do śniadania czy w aucie

 

a to nic nie zmienia

 

prawda Newbieopera ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nic nie zmienia

 

prawda Newbieopera ?

 

Jestem dokładnie tego samego zdania. Ty np. Marcin skończyłeś szkołę muzyczną, coś tam grasz, muzyk, wydawałoby się kulturalny człowiek - a zauważ ile razy słoma z butów wylazła ci na forum :-)

Ataki personalne, wulgarne odzywki, brak panowania nad sobą, kompletny brak wyczucia nawet po śmierci kolegi z forum (te wszystkie twoje prowokacje i aluzje do Luxmanrulza, zakładanie wątków w jego stylu). Do tego wielokrotne przeprosiny, później znów ataki, liczne bany, powroty, pisanie z kilku kont. Jakbyś miał coś nie tak z głową...

 

Tak, masz rację. Nawet to że ktoś skończy szkołę muzyczną nic nie zmienia. Jak jest bucem i zakompleksionym prostym człowiekiem bez cienia empatii i klasy, zawsze nim pozostanie. To że muzyka coś łagodzi to jak widać po niektóych (np. po tobie) wyłącznie mit...

 

P.S. Nie udało się sprowkować Chicago, to teraz mnie będziesz wywoływał do tablicy? Ależ cię musi tam w środku cisnąć. Znajdź ty już sobie lepiej jakieś konstruktywne zajęcie "kulturalny" forumowiczu. Dyskutuj sobie z Magnepanem z łaski swojej i przestań wreszcie podgryzać ludzi po kostkach. Przejadło mi się już pisanie do ciebie, mam dużo pracy i mało czasu na forum, a twoje zaczepki (poza może politowaniem), raczej większych emocji już tu nie wzbudzą :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że zaczniesz swój monolog, wystarczy kilka wyrazów i ty już trollujesz Newbie

 

i co podoba ci się Barokowy Możdzer ? czy taka muzyka ci uwłacza ? :)

 

za dużo Baroku w Jazzie ? czy za dużo Jazzu w Baroku ?

 

wszak na Baroku się znasz jak nikt

 

założ temat prawdziwa twarz Leszka Możdzera, który zmienił strój na a 432 hz

 

dowiedziałem się czegoś na twój temat Newbie, mamy wspolnych znajomych ale o tym później

 

spodziewaj się tematu na forum " Prawdziwa Twarz Newbieopera"

 

tym razem będzie o tym, co robisz, czym się zajmujesz, jak wyglądasz

 

dlaczego atakujesz ludzi na forum, i inne ciekawoski

 

oskarżasz i piszesz donosy do Moderacji

 

nikt nie jest anonimowy w sieci Newbie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem w sklepie wokół tej płyty jak pies wokół jeża, już miałem w łapkach, już witałem się z gąską...ale jakoś do kasy z nią nie doszedłem. Ale skoro taka dobra, to trzeba kupić. Dam. Św. Mikołajowi pod choinkę - wszyscy tylko biorą te prezenty od Mikołaja, a nikt nie pomyśli, żeby coś mu dać.

 

Płyty Leszka Możdżera mają tę zaletę, że wychodzą w dużych nakładach. Nie trzeba się śpieszyć z zakupem, bo i tak wystarczy dla wszystkich chętnych ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzozowski. Ja nie jestem anonimowy, nie staram się być i nie muszę :-) Ci ktorym ufam i z którymi jestem w bliższych relacjach na forum, wiedzą doskonale kim jestem. Tobie się przedstawiać i spowiadać nie zamierzam. Nie wstydzę się również tego co piszę. W przeciwieństwie do ciebie nigdy nie używałem wulgaryzmów, nigdy bym nie posunął się (tak jak ty) do prostackich żartów na temat np. żony Luxmanrulza "i listonosza". Zresztą nawet nie chcę mi się już przytaczać tych wszystkich twoich chamskich wojenek, zaczepek itd. Ty natomiast wystawiłeś już sobie tyle razy laurkę tutaj, włącznie ze spowiedziami i lamentacjami na temat "złych wykładowców", że chyba dosadniej ośmieszyć się już nie można.

 

W tym Wejherowie chyba jakiś kilkuletni sezon ogórkowy panuje na twoją "pianistykę" Marcin, bo ewidentnie umierasz z nudów. Coś czuję, że znowu dostaniesz po uszach od moderacji, obskoczysz bana i spokorniejesz na jakiś czas (do momentu założenia następnego konta). Z mojej strony EOT i nie wciągaj mnie już w te swoje infantylne gierki. Pobiegaj może. To na pewno lepiej wpłynie na twój wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Możdżer & Holland Baroque to mój tegoroczny prezent na mikołajki, Przepiękna muzyka, słuchałem wczoraj na spokojnie, bo wcześniej nie było czasu. Trochę żałuję, że na koncert się nie załapałem, ale może będą dodatkowe terminy po Nowym Roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest ta nowa płyta. Taki "Barok dla początkujących" ;-)

Dużo skojarzeń z muzyką filmową mam słuchając tego materiału. Myślę, że pan Możdżer mógłby pisać więcej muzyki do filmów. Mówiąc kolokwialnie, "nadaje się" ;-) Ma szerokie horyzonty, grał i komponował rożne style.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.