Skocz do zawartości
xensolo

Philips cd 723 tunning, ktoś coś?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem, że pewnie odgrzewam starego kotleta, ale zakupiłem za niewielkie pieniądze cd 723 i chciałbym go nieco podkręcić, a nie umiem jeszcze samodzielnie poruszać się(czyt. szukać) na forum, więc może podeślecie jakiś poradnik krok po kroku( najlepiej zdjęcia, albo dokładny opis, wykaz części) dla laików z cienkim portfelem, dodam, ze jest to sprzęt ćwiczebny, gdyż zamierzam kupić model nieco wyższy lub z lepszym przetwornikiem i go sobie zrobić, a czytałem na forach, ze niektóre cd Philipsa naprawdę da się łatwo podkręcić. Bardzo liczę na wyrozumiałość i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz praktyki. Zwróć się do McGyvera, on masę cedeków ztuningował z dobrym skutkiem - McGyver's Audio Asgaard.

O widzę że jego strona internetowa już nie działa. Szukaj na audiomaniakach.

Oppp! Ale odkop.

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.