Skocz do zawartości
IGNORED

Godne polecenia odtwarzacze i transporty HI-END. Bez względu na wiek. AS.


Szymon1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie topowe CECe to czolowka transportow(top topow). Od siebie polecam transporty MBLa. Przystepniejsze cenowo. Co do CD integrated w ludzkich cenach polecam MBLa 1531, CECa cd-3N i Lectora Strumenti.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi przebieranymi MBLami, o czymi pisał Szymon? Jacku, poza tym chyba z Waszych odsłuchów wyszło, że MBL transport zagrywa się z DACkiem MBL, a z innymi to juz niekoniecznie. Więc jeśli juz to cały set.

9 godzin temu, Szymon napisał:

 

Jurek gwarantuję Ci, ze nawet największy sceptyk usłyszy u mnie różnicę pomiędzy Audiomecą a Esoteric.

 

 

Są sceptycy, którzy usłyszą i są sceptycy, którzy nie usłyszą.

I są tacy, którzy nie słyszą, i sa tacy, który nie chca usłyszeć.

Taki mamy świat.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu wlaczylem wypozyczony transport Cyrusa i niestety ja slysze roznice miedzy transportami. No to mam teraz nad czym myslec....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

A co z tymi przebieranymi MBLami, o czymi pisał Szymon? Jacku, poza tym chyba z Waszych odsłuchów wyszło, że MBL transport zagrywa się z DACkiem MBL, a z innymi to juz niekoniecznie. Więc jeśli juz to cały set.

Są sceptycy, którzy usłyszą i są sceptycy, którzy nie usłyszą.

I są tacy, którzy nie słyszą, i sa tacy, który nie chca usłyszeć.

Taki mamy świat.

:)

Co do przebieranek, to byl taki jeden przypadek w nizszej serii. Co do transportu MBLa, z innymi dackami tez gra dobrze. Kiedys porownywalismy do Jaya, jednym podobal sie bardziej MBl, innym Jay.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bubusia napisał:

Co do przebieranek, to byl taki jeden przypadek w nizszej serii. Co do transportu MBLa, z innymi dackami tez gra dobrze. Kiedys porownywalismy do Jaya, jednym podobal sie bardziej MBl, innym Jay.

Chyba jednak MBL z MBL grał lepiej niż Jay's z MBL.

Mam teorie spiskową, że Chinole zrobili transport pod nowoczesniejsze DACki, nie obrażając możliwosci i umiejetności MBLa oczywiście. Musze sie kiedys do Ciebie wybrac i posłuchac Twojej dzielonki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmcomp napisał:

A co z tymi przebieranymi MBLami, o czymi pisał Szymon? Jacku, poza tym chyba z Waszych odsłuchów wyszło, że MBL transport zagrywa się z DACkiem MBL, a z innymi to juz niekoniecznie. Więc jeśli juz to cały set.

Są sceptycy, którzy usłyszą i są sceptycy, którzy nie usłyszą.

I są tacy, którzy nie słyszą, i sa tacy, który nie chca usłyszeć.

Taki mamy świat.

:)

To lipa by byla z transportem MBL, jesli z dobrym DACem innej firmy, by nie zagral. Dobry transport powinien zagrac z kazdym DACem , bo rola transportu jest tylko odczyt i przeslanie sygnalu z jak najmniejszym "psuciem" odczytanych danych. Oczywiscie pomijam sytuacje w których jakis DAC ma na wejsciu BNC, a akurat transport ma to wyjscie tylko po to, zeby cos tam przez nie brzeczalo. Transport nie ma brzmiec, ma jak najczystszy sygnal przeniesc, brzmienie ma nadac przetwornik, do ktorego projektu trzeba byc osluchanym w przecienstwie do transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez insaimz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, insaimz napisał:

To lipa by byla z transportem MBL, jesli z dobrym DACem innej firmy, by nie zagral. Dobry transport powinien zagrac z kazdym DACem , bo rola transportu jest tylko odczyt i przeslanie sygnalu z jak najmniejszym "psuciem" odczytanych danych. Oczywiscie pomijam sytuacje w których jakis DAC ma na wejsciu BNC, a akurat transport ma to wyjscie tylko po to, zeby cos tam przez nie brzeczalo. Transport nie ma brzmiec, ma jak najczystszy sygnal przeniesc, brzmienie ma nadac przetwornik, do ktorego projektu trzeba byc osluchanym w przecienstwie do transportu.

Gdyby tak było jak piszesz to transporty by się nie różniły jakością dźwięku. A jednak się róznią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pmcomp napisał:

Chyba jednak MBL z MBL grał lepiej niż Jay's z MBL.

Mam teorie spiskową, że Chinole zrobili transport pod nowoczesniejsze DACki, nie obrażając możliwosci i umiejetności MBLa oczywiście. Musze sie kiedys do Ciebie wybrac i posłuchac Twojej dzielonki.

Piotrek, zapraszam w kazdej chwili. Mozemy nawet podmienic transport u Ciebie na MBLa, dla pelnej jasnosci. Kiedys robilem tez porownanie u Andrzeja Grochowskiego  na innym dacku, roznice byly podobne. MBL bardziej wypelniony i plynny, Jay bardziej precyzyjny, wyzej grajacy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nova nowość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cena przystępna jak diabli:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale w sumie Koreańczycy nie żartują: słuchałem CA X45PRO a w ostatnich dniach odsłuchuję wersję dla ubogich: X45- dobre i rzetelne granie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty wiąże i usuwa ciąże :-)))))). Nawet budzik jest :-)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, absinth3 napisał:

cena przystępna jak diabli:

20 tysi ? Ich pogięło do reszty ????

3 minuty temu, MarcinGD napisał:

W środku z zasilaniem bida aż piszczy.

Ale za to w środku masz "audiofylsky" CD-ROM :-))))))))))))))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś u Siebie czy teoretyzujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sine Metu napisał:

Sprawdziłem. Mam jeden zegar, to z czym miałbym go synchronizować.

Transport CD z DACkiem i z plikograjem.

Jeśli ma sie tylko odtwarzacz CD to warto czasem spróbować zewnętrzny lepszy zegar. o ile jest nań wejście. Podobnie z plikograjem z wbudowanym DACkiem.

7 godzin temu, bubusia napisał:

Piotrek, zapraszam w kazdej chwili. Mozemy nawet podmienic transport u Ciebie na MBLa, dla pelnej jasnosci. Kiedys robilem tez porownanie u Andrzeja Grochowskiego  na innym dacku, roznice byly podobne. MBL bardziej wypelniony i plynny, Jay bardziej precyzyjny, wyzej grajacy

Dzięki. Moze jakoś po Swietach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, insaimz napisał:

Transport nie ma brzmiec, ma jak najczystszy sygnal przeniesc, brzmienie ma nadac przetwornik, do ktorego projektu trzeba byc osluchanym w przecienstwie do transportu

Coś  podobnego..

Transport jest najprecyzyjniejszym elementem toru / z urządzeń, gdyż kable muszą być jeszcze dokładniejsze /, wpływa na końcowy efekt decydująco, z najbardziej banalnego powodu, jest na początku toru, więc wprowadzonych zniekształceń nie da się już wyeliminować, to on ustala poziom reprodukcji, który jest już nie do poprawienia w dalszej  części toru hi end.

O brzmieniu transportu decyduje fizyka, wszystkie jego cechy, zarówno te które możemy nazywać - mechaniką / też materiały /, jak i elementy elektryczne / elektroniczne/.

Prąd elektryczny jest niejako, źródłem, wytwórcą końcowego sygnału wyjściowego, sterującego dalsze człony toru,, jego wszelkie cechy kształtowane są fizycznością toru, - dotyczy to każdego elementu, nie może więc NIE DOTYCZYĆ OBIEGU ENERGII W TRANSPORCIE , - byłoby to złamaniem praw fizyki !!!

Aby zbudować satysfakcjonującej jakości transport, potrzeba ogromnej wiedzy, nie tylko z zakresu elektroniki, informatyki, lecz tez MECHANIKI, oraz materiałoznawstwa, wszystko do tego jeszcze podszyte musi być oddziaływaniem tych poziomów na subtelny sygnał hi end audio.

Jest to zadanie arcytrudne, z tego powodu nie macie Państwo dobrych transportów i męczycie się stosując zwodnicze półśrodki - pozostając rozczarowanym / kiedy dochodzi choćby do porównań wzajemnych, oraz w zestawieniu z źródłem analogowym wysokiej klasy, jak na przykład gramofon o sporej masie rotacyjnej talerza /.

 Obszar nieporozumień wykorzystywany jest przez wytwórców "środków zaradczych" mających poprawić dźwięk.

 

 

7 godzin temu, pmcomp napisał:

lepszy zegar

Lepszy zegar zepsuje harmonię urządzenia podstawowego.

Wprowadzi inną naturę sygnału spowodowana innymi błędami zasilania / fazowymi /,  wpływ błędów transmisji przewodowej jest oczywisty i bezdyskusyjny.

Zegar, najlepszy z dostępnych musi już być uwzględniony podczas projektowania urządzenia, to nie podlega dyskusji.

 

W dniu 22.12.2018 o 11:01, Szymon napisał:

Przyczyn takiego stanu rzeczy proponuję nie szukać w krzywych zerach i jedynkach.

Przyczyny są znane i oczywiste, raz poznane, rozpoznane potrafią odrzucać bez błędu wszystko to, co nie spełnia potrzebnych kryteriów.

Techniki, które są źródłem jakości / m in w transportach / da się rozwijać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)


Transport CD z DACkiem i z plikograjem.
Jeśli ma sie tylko odtwarzacz CD to warto czasem spróbować zewnętrzny lepszy zegar. o ile jest nań wejście. Podobnie z plikograjem z wbudowanym DACkiem.


Transport CD wyeliminowany

A przy asymetrycznym USB problem synchronizacji zegarów nie występuje.
Co najwyżej, dokładności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sine Metu napisał:

 

 


Transport CD wyeliminowany emoji56.png

A przy asymetrycznym USB problem synchronizacji zegarów nie występuje.
Co najwyżej, dokładności.

 

Nie wszyscy grają pliki przez USB. Np. ja. Moim zdaniem USb złuzy do podłączenia drukarki albo pen drajwa ;). Ja gram pliki przez SPDIF, także DSD i DXD. I także z tego powodu mam DACa od dCSa.

 

Pozdro

2 godziny temu, 747 napisał:

Coś  podobnego..

Transport jest najprecyzyjniejszym elementem toru / z urządzeń, gdyż kable muszą być jeszcze dokładniejsze /, wpływa na końcowy efekt decydująco, z najbardziej banalnego powodu, jest na początku toru, więc wprowadzonych zniekształceń nie da się już wyeliminować, to on ustala poziom reprodukcji, który jest już nie do poprawienia w dalszej  części toru hi end.

O brzmieniu transportu decyduje fizyka, wszystkie jego cechy, zarówno te które możemy nazywać - mechaniką / też materiały /, jak i elementy elektryczne / elektroniczne/.

Prąd elektryczny jest niejako, źródłem, wytwórcą końcowego sygnału wyjściowego, sterującego dalsze człony toru,, jego wszelkie cechy kształtowane są fizycznością toru, - dotyczy to każdego elementu, nie może więc NIE DOTYCZYĆ OBIEGU ENERGII W TRANSPORCIE , - byłoby to złamaniem praw fizyki !!!

Aby zbudować satysfakcjonującej jakości transport, potrzeba ogromnej wiedzy, nie tylko z zakresu elektroniki, informatyki, lecz tez MECHANIKI, oraz materiałoznawstwa, wszystko do tego jeszcze podszyte musi być oddziaływaniem tych poziomów na subtelny sygnał hi end audio.

Jest to zadanie arcytrudne, z tego powodu nie macie Państwo dobrych transportów i męczycie się stosując zwodnicze półśrodki - pozostając rozczarowanym / kiedy dochodzi choćby do porównań wzajemnych, oraz w zestawieniu z źródłem analogowym wysokiej klasy, jak na przykład gramofon o sporej masie rotacyjnej talerza /.

 Obszar nieporozumień wykorzystywany jest przez wytwórców "środków zaradczych" mających poprawić dźwięk.

 

 

Lepszy zegar zepsuje harmonię urządzenia podstawowego.

Wprowadzi inną naturę sygnału spowodowana innymi błędami zasilania / fazowymi /,  wpływ błędów transmisji przewodowej jest oczywisty i bezdyskusyjny.

Zegar, najlepszy z dostępnych musi już być uwzględniony podczas projektowania urządzenia, to nie podlega dyskusji.

 

Przyczyny są znane i oczywiste, raz poznane, rozpoznane potrafią odrzucać bez błędu wszystko to, co nie spełnia potrzebnych kryteriów.

Techniki, które są źródłem jakości / m in w transportach / da się rozwijać.

 

Ależ 747.

Czekamy już tyle lat na Twój transport, Twoje kable, Twój DAC zbudowane zgodnie z twoimi teoriami. Aaaa ... i jeszcze na magnetofon. Juz 35 lat Twoich prac i Twojego doświadczenia. I wciąż nie możemy się doczekać.

A wszyscy inni światowej sławy i ci mniej znani inżynierowie pracujący w branży audio na niczym się nie znają i wciskają nam kity. O wyzwól na Panie 747 wreszcie z tej udręki. Zbaw nasze audiofilskie dusze. Prosimy Cię.

 

He, he, he ...

 

PS. jeden z najfajniejszych i najciekawszych ostatnio watków w hienedzie. Szymonie, proszę nie pozwól go zepsuć fantasmagoriami 747.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pmcomp napisał:

He, he, he

Nie masz pojęcia na temat hi end, nie odniosłeś się słowem do meritum, nie podważyłeś żadnego sformułowania z mojej wypowiedzi, na przestrzeni swojej obecności na forum, nieustannie mylisz mnie z kimś innym.

 

Pisałem do Vldao o przywrócenie Szymona na forum poprzez PW, aby zakładka miała szansę odzyskać funkcjonalność, także odpuść sobie pmcomp, wypróbuj lplex, pisałeś że chcesz wypalić dvd by słuchać w samochodzie, nikt oprócz 747 Tobie nie zaproponował tego narzędzia, najlepszego i jedynego tej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, 747 napisał:

Nie masz pojęcia na temat hi end, nie odniosłeś się słowem do meritum, nie podważyłeś żadnego sformułowania z mojej wypowiedzi, na przestrzeni swojej obecności na forum, nieustannie mylisz mnie z kimś innym.

747 na audiostereo.pl od zawsze jest tylko jeden !!!

W Twojej długiej, zacytowanej przeze mnie wypowiedzi nie zauwazyłem żadnego meritum, jedynie pustosłowie.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

(EDYTOWANO - MODERACJA. BEZ OSOBISTYCH WYCIECZEK!)

Pozdrawiam serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Moim zdaniem USb złuzy do podłączenia drukarki albo pen drajwa ;)


Dawniej pendrajwów nie było, drukarkę podłączało się po porcie równoległym, a przed samochodem szedł laufer z czerwoną chorągiewką

Nie wszyscy grają pliki przez USB. Np. ja.
(...)
Ja gram pliki przez SPDIF, także DSD i DXD. I także z tego powodu mam DACa od dCSa.


dCS to jest akurat uznana firma jeżeli chodzi asynchroniczne USB w audio.

Paradoksalnie, SPDIF może brzmieć bardziej "analogowo".
A na koniec i tak mamy swoje preferencje co do brzmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2018 o 01:26, pmcomp napisał:

Gdyby tak było jak piszesz to transporty by się nie różniły jakością dźwięku. A jednak się róznią.

Ani nie twierdze, ze sie nie różnią, ani tak nie napisalem.

Sa slowa o tym, ze ma jak najmniej psuc z tego, co na plycie. Slaby transport bedzie wiecej psul niz taki dobry,  chocby brakiem rozwiazan problemow zwiazanych w tym zagadnieniu. Sa to m.in boczne odbicia lasera, zaklocenia z z zasilania, drgania i pewnie inne, o ktorych nie wiem. Caly szkopul, zeby wiedziec jakie wystepuja problemy przy odczycie plyty i przesyle danych oraz miec pomysl na ich rozwiaznie. Konstruktor nie musi byc nawet audiofilem, zupelnie na odwrot niz w wypadku innych komponentow. Ja nie twierdze, ze cyfra to cyfra , jak zinterpretowales moj wpis. I nie twierdze, ze tam wszystko gra tak samo. Transporty sie roznia brzmieniem ze względu na ich jakosc ale same nie powinny modelowac brzmienia jak przetwornik. Wlasciwie to pewnie nie modeluja tylko roznice w brzmieniu wynikaja z tego, ze jeden jest lepiej przemyslany, a inny nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2018 o 23:01, bubusia napisał:

Co do przebieranek, to byl taki jeden przypadek w nizszej serii.

MBL CDP-1 to Marantz CD 67

MBL CDP-2 to Marantz CD 6000 OSE

MBL 1431 to Shanling CD 100 mk2

3 powyższe to 100% klony, mają nawet zaklejone nazwy Marantz modułów HDAM.

 

Jest jeszcze MBL1531 czyli taki pół Azjata, pół Europejczyk.

Po skandalach z powyższymi Shanling wypuścił mocniej zakamuflowany odtwarzacz  (bardzo podobna architektura) pod nazwą Onix XCD 50. Onix to "brytyjska" marka należąca do Shanling.

Czyli w odtwarzaczach będzie 3,5 przebierańca.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szymon napisał:

 

MBL 1431 to Shanling CD 100 mk2

 

 

 

MBL 1431:

cd-1431-1b-mbl.jpg

cd-1431-1-mbl.jpg

Shanling CD-S100 mk2:

186102-shanling_cds100_mk_ii__chord_silv

201104061724371647.jpg

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem, ale z tego co mi wiadomo, nawet te zupelnie identycznie wygladajace, czyli shanling i mbl1431 graja jednak inaczej.

1531, jak wiadomo, gra b dobrze. Wyzsze serie rowniez.  A to sie liczy najbardziej.

Udanych Swiat, panowie i panie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bubusia napisał:

Udanych Swiat, panowie i panie

I vice versa bubusia ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę off topic

zastanawiam się ostatnio nad upgradem swojego MacaMini- wymiana wewnętrznego zasilacza impulsowego na zewnętrzny zasilacz liniowy wysokiej jakości 

Sa nawet firmy , które taka usługę oferują - np. Mojo Audio, z tym ze najbardziej wypasiony zasilacz to ok. 1200$

czy ktoś próbował takiego rozwiązania ? Jaki wpływ na brzmienie ?

czy jednak lepiej kupić gotowy streamer z porządnym zasilaniem liniowym typu Aurender

Choć ze względów użytkowych wolałbym pozostać przy MacMini

wszelkie uwagi mile widziane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.