Skocz do zawartości
Szymon1

Godne polecenia odtwarzacze i transporty HI-END. Bez względu na wiek. AS.

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Szymonie i jak tam?, bo m.in. babatular czeka ...

W dniu 20.01.2019 o 15:55, babatular napisał:

Szymon

Napisz proszę  coś o Magico , Wilsonach vs Ethosy i o  Gryfie i D'Agostino vs Amplifon

Dobrze byłoby, żeby napisał w swoim nowym ''wątku''/temacie - co do którego (na tytuł) dostał wiele pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za OT, ale ponieważ we właściwym wątku dla tej uwagi jestem persona non grata, chciałbym skorzytać z gościnności:

@Szymon

"Niezależnie od oburzenia wywołanego opisami realnej konfrontacji wielu reklamowanych "metkowców" zapraszam do siebie z własnymi kolumnami lub sprzętami w celu weryfikacji moich relacji"

W zaproszeniu była chyba mowa o tych osobach, które uważają, że mają coś co dorówna/podważy jakość prezentowaną w opisywanych testach.

Ja chciałbym trochę rozszerzyć temat. Proponuję, że przyjadę ze swoim sprzętem i zaprezentuję jego możliwości. Bez kolumn, ale z moimi kablami

Sądzę, że przepaść cenowa nie przełoży się na przepaść jakościową prezentacji.

A przy okazji ( :) ), posłucham jak brzmi system w super pomieszczeniu.

Przyznam się, że nie spodziewam się zainteresowania z twojej strony, ale wobec szerokiego kręgu zainteresowanych ….

Chyba jest to pewnego rodzaju wyzwanie, przyjmujesz? :)

Mój system to klasa D, taka trochę rozbudowana „mini wieża”

EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, passer napisał:

Przepraszam za OT, ale ponieważ we właściwym wątku dla tej uwagi jestem persona non grata, chciałbym skorzytać z gościnności:

@Szymon

"Niezależnie od oburzenia wywołanego opisami realnej konfrontacji wielu reklamowanych "metkowców" zapraszam do siebie z własnymi kolumnami lub sprzętami w celu weryfikacji moich relacji"

W zaproszeniu była chyba mowa o tych osobach, które uważają, że mają coś co dorówna/podważy jakość prezentowaną w opisywanych testach.

Ja chciałbym trochę rozszerzyć temat. Proponuję, że przyjadę ze swoim sprzętem i zaprezentuję jego możliwości. Bez kolumn, ale z moimi kablami

Sądzę, że przepaść cenowa nie przełoży się na przepaść jakościową prezentacji.

A przy okazji ( :) ), posłucham jak brzmi system w super pomieszczeniu.

Przyznam się, że nie spodziewam się zainteresowania z twojej strony, ale wobec szerokiego kręgu zainteresowanych ….

Chyba jest to pewnego rodzaju wyzwanie, przyjmujesz? :)

Mój system to klasa D, taka trochę rozbudowana „mini wieża”

EOT

Nie widzę najmniejszego problemu. Najpierw wpadniemy do Ciebie posłuchać całego zestawu a później do mnie. Napisz na pw to ustalimy szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi