Skocz do zawartości
IGNORED

Dziwne/Nietypowe/Ekstremalne


Przemysław_51508
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie mam pewności, czy mój przekaz tylko na piśmie, bez obrazka się przebije ale warto wiedzieć, że DIAMANDA GALAS znowu dorzuciła do pieca, tym razem dodatkowo teksty, głosy po niemiecku...

Nowa płyta "Broken Gargoyles"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, iro III napisał:

Nie mam pewności, czy mój przekaz tylko na piśmie, bez obrazka się przebije

Przebije, przebije.

57 minut temu, iro III napisał:

DIAMANDA GALAS znowu dorzuciła do pieca, tym razem dodatkowo teksty, głosy po niemiecku...

Nowa płyta "Broken Gargoyles"

A to mnie Pan zaskoczyłeś. Prawdę powiedziawszy zapomniałem trochę o tej kobiecie i z chęcią sobie odświeżę

A tak przy okazji to może znacie a jak nie to może będziecie chcieli poznać:

Bohren & der Club of Gore - mroczne klimaty ambientowo jazzowe. Straszno stasznie, ale podane smakowicie, dość mało elektroniki ale za to dużo instrumentów prawdziwych typu saksofon, rhodes, melotron, vibrafon. Świetna muza na mroczne zimowo jesienne klimaty, które staną się przy tej muzie jeszcze bardziej zimne i mroczne 😉 

Dale Cooper Quartet and The Dictataphones - nigdy nie znałem ale pewnego dnia zainteresowałem się zespołem ze względu na nazwę. Kto zna serial Miasteczko Twin Peaks ten skojarzy natychmiast. I nie zawiodłem się, klimat rodem z serialu, mrocznie i tajemniczo i klaustrofobicznie i akustycznie bez nachalnej elektroniki. Ambient, dark jazz, trochę trip-hopu w wersji non-electronic 🙂 Ciut słychać Portis Head, ciut Angelo Badalamenti, trochę Talk Talk (Laughing Stock) lecz to nie zarzut a raczej pozytywne skojarzenie. Ogólnie mówiąc smutek przebija i dobija. Parole de Navarre to ich debiut - świetna płyta, można rzec dojrzała i cholernie ją lubię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2022 o 14:07, yayacek napisał:

Przebije, przebije.

A to mnie Pan zaskoczyłeś. Prawdę powiedziawszy zapomniałem trochę o tej kobiecie i z chęcią sobie odświeżę

A tak przy okazji to może znacie a jak nie to może będziecie chcieli poznać:

Bohren & der Club of Gore - mroczne klimaty ambientowo jazzowe. Straszno stasznie, ale podane smakowicie, dość mało elektroniki ale za to dużo instrumentów prawdziwych typu saksofon, rhodes, melotron, vibrafon. Świetna muza na mroczne zimowo jesienne klimaty, które staną się przy tej muzie jeszcze bardziej zimne i mroczne 😉 

Dale Cooper Quartet and The Dictataphones - nigdy nie znałem ale pewnego dnia zainteresowałem się zespołem ze względu na nazwę. Kto zna serial Miasteczko Twin Peaks ten skojarzy natychmiast. I nie zawiodłem się, klimat rodem z serialu, mrocznie i tajemniczo i klaustrofobicznie i akustycznie bez nachalnej elektroniki. Ambient, dark jazz, trochę trip-hopu w wersji non-electronic 🙂 Ciut słychać Portis Head, ciut Angelo Badalamenti, trochę Talk Talk (Laughing Stock) lecz to nie zarzut a raczej pozytywne skojarzenie. Ogólnie mówiąc smutek przebija i dobija. Parole de Navarre to ich debiut - świetna płyta, można rzec dojrzała i cholernie ją lubię.

o dzięki za przypomnienie mi o Bohren! dawno nie słuchałem.

Sporo tu jpowyżej akiegoś naziolskiego szitu, nie można tego jakoś pousuwać? chodzi mi o te wszystkie pseudo mroczne niby industrailne bzdury, które są w sumie płytkie i tęsknią za adolfem. Kristallnacht my ass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.