Skocz do zawartości
IGNORED

Tannoy Revolution dc6t


bachx80

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zestaw stereo będzie w stanie wycisnąć maxa z kolumn Tannoy Revolution dc6t? Czy w kwocie między 8-15tys.zl za wzmacniacz i odtwarzacz cd(lub strumieniowy) można znaleźć cos co pokaże max z tych kolumn?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Rzeczywiście Marantz jest wyborem bardzo bezpiecznym, szczególnie przy aktualnej cenie wzmacniacza PM8005 (https://www.q21.pl/marantz-pm-8005.html) i SA8005 (https://www.q21.pl/marantz-sa-8005.html). W założonym budżecie jednak będzie jeszcze kilka innych propozycji. Aby jednak podać szczegóły, potrzeba więcej informacji. Podaj proszę jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie systemu, jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe.

Czekam na więcej informacji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tak w tej cenie znajdziesz odpowiednie zestawy.

Marantz to pierwszy typ. Tanie obecnie pm8005 i cd wyciągnął chodź nie maksa z tych kolumn. Seria S już tak.

Musical fidelity to faktycznie także mój typ. Ale od modelu 5 jednak 3 wypada nie tak dobrze jak marantz.

Ja osobiście majac te kolumny lubiłem także ich dźwięk z roksanem i tu zarówno K3 jak i caspian m2 spełniały moje oczekiwania.

Revolution dc6t lubi się także z lampą. Pytanie czy ty lubisz taki dźwięk.

Napisz do nas to pożyczę ci kilka sztuk wzmakow.

Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz 8005 najbardziej uniwersalny u mnie pokonał roksana k2 może barwa nie taka ale bas analityczność budowanie przestrzeni dużo lepsze a same kolumny zjawiskowe wygrały z sf toy tower - w każdej muzyce sobie radzą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentor 5 jak na swoja cene graja zjawiskowo .Wstęga naprawdę duźą robotę robi.Porownania nie mam do dc6t bo po csa28 z ktorym graly tannoye super kupilem cta402 i z tą lampą juz bylo słabo.Teraz mam cta 405 ale do nich tannoyi nie zapinalem.Mentory z obecnym coplandem potrafią zadziwić i niewątpliwie jest to synergia.Nieraz je z piwnicy przynosze i jakis czas gram na nich nim nie znajde juź kolumn docelowych.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wolałbym przenieść się do piwnicy a na serio jak będziesz miał docelowe to daj znać może u mnie znajdą ciepły kąt zawsze miałem sentyment do dali

 

A granie inne fakt tannoy potrafi być bardziej surowy ale i częściej prawdziwy a z dali wszystko jest piękne (jak też i sama konstrukcja mentorów)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.