Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Yamaha A-S501


paulus76

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie!

 

Potrzebuję pomocy. Planuję zainwestować w nowe kolumny (budżet do 3.000,-) i im więcej czytam/szukam w necie, tym jestem mniej mądry...

Któreś Pylony? HECO? Melodika? Coś innego? Teraz gram na Wharfedale Laser 130.

 

Wzmacniacz jak w temacie, do tego CD Yamaha CD-S700, serwer plików + CA DAC Magic 100, gramofon + Art DJ Pre II.

Pokój jakieś 18-20 m2, muzycznie najczęściej szybko i ciężko, ale też elektronika z lat '80 i czasem jakiś dżezik ;)

 

Co doradzicie?

 

pzdr

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Z systemem Yamahy przesłuchaj ELAC DEBUT F5 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/elac-debut-f5.html i Indiana Line Diva 552 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/indiana-line-diva-552.html.

Pierwsze z mocniejszym basem i dużą dynamiką, drugie bardziej stonowane oparte na średnicy, neutralne.

Umów się na odsłuchy do któregoś z naszych salonów. Na miejscu posiadamy ten wzmacniacz i cd i będziemy mogli zestawić różne kolumny z tym systemem.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Planuję zainwestować w nowe kolumny (budżet do 3.000,-) i im więcej czytam/szukam w necie, tym jestem mniej mądry...

:):):):)

 

W tej cenie zdecydowanie Heco Aurora 700 to mój pierwszy typ. Później Elac Debut F6, i Melodika BL40MKII, Zensor 7 od Dali.

 

Zapraszam także po wypożyczenie sprzętu u nas.

 

Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Miałem podobny dylemat jakieś rok temu. Co do a-s500? Pylony czy Heco jak najbardziej ale moje ucho od pół roku cieszą Audio Academy Phoebe III. Może warto w tą stronę pójść. Polecam.

 

PS. Tak na 2018 postawiłem sobie pytanie. Co do Phoebe III?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.