Skocz do zawartości
IGNORED

PC do odtwarzania filmów 4k


jaromarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie preferujecie oprogramowanie do odtwarzania filmów i seriali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kivlov napisał:

Jakie preferujecie oprogramowanie do odtwarzania filmów i seriali? 

na konsoli kodi + netflix, na pc (kiedyś) libreelec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam VLC, ale chyba to jest podstawowe wygodne oprogramowanie. Kiedyś czytałem o ustawianiu jakiś opcji w MC, ale nie wiem czy to najlepsza opcja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC - ma duże możliwości ale to przerost formy nad treścią, proces wymaga zabawy i mocy obliczeniowej a zysk w dobrym materiale jest niewielki.

MiniPC + linux z kodi + apka na telefon, spoko sprawa fajnie chodzi, obsługuje wszystko, mniej problemów z kolorami, praktycznie brak konfiguracji. Jak mamy mocniejszy sprzęt możemy pomyśleć o alternatywnych/bardziej zaawansowanych metodach renderowania obrazu. Niestety Netflix'a nie obejrzymy.

Laptop - dla masochistów, obsługa Netflixa przeciętna. 

Konsola + pilot - Kodi, netflix, Amazon i co tam chcesz. Przełączanie między aplikacjami jest błyskawiczne, z niczym nie ma problemów, wszystko chodzi szybko, zwłaszcza Netflix (nie ma problemu jak w smart TV). W filmach nawet tych bardzo dużych nie masz procesu ładowania, kończysz przewijanie i oglądasz, na nic nie czekasz. Do tego w pełni konfigurowalne HDMI (rgb, yuv,  ycbcr, 8-12bit, HDR, CEC), prosty w obsłudze pilot, ewentualnie aplikacja. Największy problem to brak wyszukiwania głosowego w Netflixie i tylko podstawowe mechanizmy skalowania w KODI.

 

Sytuacja się zmienia gdy masz tylko laptopa i tam trzymasz wideotekę, wtedy moje przykłady nie mają zastosowania.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam server audio na Intelu i5 więc mogę go rozszerzyć pod video.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie MPC-HC + madVR. Największe możliwości konfiguracji. I nie wierz fetkowi - różnica w jakości jest spora. Skalowanie materiału SD czy 720p robi niesamowite wrażenie. Z tym, że zabawa w ustawianie tego wymaga czasu, więc trzeba to lubić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbakos napisał:

Niezmiennie MPC-HC + madVR. Największe możliwości konfiguracji. I nie wierz fetkowi - różnica w jakości jest spora. Skalowanie materiału SD czy 720p robi niesamowite wrażenie. Z tym, że zabawa w ustawianie tego wymaga czasu, więc trzeba to lubić.

1 Skoro mi ma nie wierzyć to Tobie również (napisałeś to samo co ja).
2 SD, żeś zastrzelił... ? temat dotyczy 4k a ja napisałem wyraźnie " zysk w dobrym materiale jest niewielki ", po za tym podstawowe mechanizmy (bicubic, lanczos, spline, linc, etc) już dawno zostały zaimplementowane, niestety NNEDI  mocno ssie.

54 minuty temu, HQ150 napisał:

Ja bym poczekał na jakiś player plików na nowym Amlogicu S922X . 

Nie powinno to być drogie a trzeba naprawdę dobrego PC-ta żeby temu dorównać. 

znając życie z netfixem będzie problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbakos napisał:

Niezmiennie MPC-HC + madVR. Największe możliwości konfiguracji. I nie wierz fetkowi - różnica w jakości jest spora. Skalowanie materiału SD czy 720p robi niesamowite wrażenie. Z tym, że zabawa w ustawianie tego wymaga czasu, więc trzeba to lubić.

Potwierdzam, super polaczenie. 

Na youtube mozna przykladowe ustawienia sobie poszukac. Tak potrafi polepszyc obraz SD ze czasem jestem pelen podziwu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś gotowe ustawienia do MC?

co do laptopów to nie ma ich co obrażać sam mam laptopa mocniejszego niż nie jeden PC do gier

i7

16gb ram

SSD 512 samsung 3200mb/s - chyba nie ma szybszych

GTX 1060

czego chcieć więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qbakos napisał:

Niezmiennie MPC-HC + madVR. Największe możliwości konfiguracji. I nie wierz fetkowi - różnica w jakości jest spora. Skalowanie materiału SD czy 720p robi niesamowite wrażenie. Z tym, że zabawa w ustawianie tego wymaga czasu, więc trzeba to lubić.

No to ja również dołącze do grona ,,potwierdzających,, ..naprawde warto,lecz madvr sporo potrzebuje od karty graficznej ..gtx1080ti dopiero mogę w pełni wykorzystać potencjał tego programu ..Często oglądam natywne filmy o pojemnosci nawet 90giga w 4khdr downskalując w locie do fullhd lub oglądam w 4k dsr (oszukane 4k na fullhd w kartach nvidii) karta leci na 80 procent..na szczęcie komputer jest w innym pokoju i go nie słychać,,zysk jest taki że filmy 4k mają bitrate o wiele wyzszy od fullhd i z reguły kazdy film ma atmos,którego bedę montował niedługo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO czyli naprawdę potrzeba dużej mocy obliczeniowej której nigdy nie zapewni odtwarzacz bluray. Można poznać jakieś ustawieni MPC i jak delikatnie włączyć madVR, aby wystarczyło na GTX1060?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kivlov napisał:

SSD 512 samsung 3200mb/s - chyba nie ma szybszych

960PRO i 970PRO są szybsze po za tym patrz na realny pomiar, masę ludzi nie instaluje sterownika a wyniki ma mocno ograniczone. Na mało jakim laptopie osiągniesz maksymalną wydajność dysku.

Nikt ich nie obraża, chodziło tylko o zwykła ergonomię / wygodę.

BTW: MB/s nie mb/s

9 godzin temu, kivlov napisał:

czego chcieć więcej?

porządnej obudowy i układu chłodzenia.

41 minut temu, kivlov napisał:

OOO czyli naprawdę potrzeba dużej mocy obliczeniowej której nigdy nie zapewni odtwarzacz bluray. Można poznać jakieś ustawieni MPC i jak delikatnie włączyć madVR, aby wystarczyło na GTX1060?

zwykły na pewno nie,  mnogość konfiguracji i dylematów wydajnościowych masz w sieci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 23:59, darulok napisał:

No to ja również dołącze do grona ,,potwierdzających,, ..naprawde warto,lecz madvr sporo potrzebuje od karty graficznej ..gtx1080ti dopiero mogę w pełni wykorzystać potencjał tego programu ..Często oglądam natywne filmy o pojemnosci nawet 90giga w 4khdr downskalując w locie do fullhd lub oglądam w 4k dsr (oszukane 4k na fullhd w kartach nvidii) karta leci na 80 procent..na szczęcie komputer jest w innym pokoju i go nie słychać,,zysk jest taki że filmy 4k mają bitrate o wiele wyzszy od fullhd i z reguły kazdy film ma atmos,którego bedę montował niedługo.

lepiej wymyśl coś dla netflixa, jakość video i audio zniechęca do oglądania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 08:59, kivlov napisał:

OOO czyli naprawdę potrzeba dużej mocy obliczeniowej której nigdy nie zapewni odtwarzacz bluray.

To zależy czy chcesz wszystko włączyć na max i co odtwarzasz. Ja nie mam tak wypasionej karty (GTX 860), a właściwie wszystko co chce mi działa bez problemów - łącznie z najbardziej wymagającym skalowaniem NGU i włączonym wyostrzaniem. Czasem potrafi lekko przyciąć przy materiale 50 czy 60 fps, ale to rzadkość - głównie filmy kręcone kamerą czy smartfonem, a do tego nie trzeba super jakości.
Uwaga na sterowniki do karty graficznej. MadVR jest na to czuły i na niektórych wersjach się wywala lub chodzi bardzo wolno. Dlatego jeśli działa dobrze nie polecam aktualizować do najnowszej wersji.
 

Godzinę temu, fetek napisał:

lepiej wymyśl coś dla netflixa, jakość video i audio zniechęca do oglądania.

 

Raczej nic się z tym nie zrobi przez ich system zabezpieczania treści, którego nie da się przenieść do niezależnych odtwarzaczy jak MPC-HC czy VLC. Coś tam udało się zrobić w KODI, ale nie wiem jak to tam działa, bo nie śledzę tematu. Dlatego czasem wolę ściągnąć ich film z torrentów i obejrzeć w lepszej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qbakos napisał:

Raczej nic się z tym nie zrobi przez ich system zabezpieczania treści, którego nie da się przenieść do niezależnych odtwarzaczy jak MPC-HC czy VLC. Coś tam udało się zrobić w KODI, ale nie wiem jak to tam działa, bo nie śledzę tematu. Dlatego czasem wolę ściągnąć ich film z torrentów i obejrzeć w lepszej jakości.

w KODI działa nawet na libreELEC ale leci SW więc masz pokaz slajdów, jakość lepsza od konsoli i apki ze sklepu ms, dźwięk tylko stereo.

na PC aplikacja ze sklepu to jakiś żart, aplikacja na android TV na shield chodzi bardzo fajnie ale dźwięk to DD+ a jakość obrazu jest taka se. Na TV obraz żyleta, dźwięk też lepszy, żaden trans.

sprawdzę jeszcze na PS4 PRO.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega fetek napisał Nvidia Shield.

Jest Kodi, Netflix, obsługa 4k, ATMOS (w Netflixie niestety ATMOS nie jest obsługiwany, ale to wina Netflixa). I mimo wypuszczenia kilka lat temu (2015) wciąż wspierany i aktualizowany przez producenta. 

Nie wymaga specjalnej konfiguracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Trenton napisał:

Jest Kodi, Netflix, obsługa 4k, ATMOS (w Netflixie niestety ATMOS nie jest obsługiwany, ale to wina Netflixa). I mimo wypuszczenia kilka lat temu (2015) wciąż wspierany i aktualizowany przez producenta. 

malutkie, ciche i wydajnościowo masakruje wszystkie TV box'y a wersję remote można kupić za 650 zł. Do tego HDR, chromecast,   obsługa 12bit, mnogość konfiguracji HDMI, dzięki czemu możemy pominąć problemy z konwersją sygnału.

amazon obsługuje atmosa, może netflix też się ruszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fetek napisał:

malutkie, ciche i wydajnościowo masakruje wszystkie TV box'y a wersję remote można kupić za 650 zł. Do tego HDR, chromecast,   obsługa 12bit, mnogość konfiguracji HDMI, dzięki czemu możemy pominąć problemy z konwersją sygnału.

amazon obsługuje atmosa, może netflix też się ruszy.

A netflix nie obsluguje atmosa? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że z żadnego PC nie uzyskasz dobrego obrazu tak samo jak nie uzyskasz dobrego dźwięku. Darujmy sobie bajerę o zero i jedynkach.Poszukaj dedykowanego odtwarzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, caralooh napisał:

Myślę,że z żadnego PC nie uzyskasz dobrego obrazu tak samo jak nie uzyskasz dobrego dźwięku. Darujmy sobie bajerę o zero i jedynkach.Poszukaj dedykowanego odtwarzacza.

czyli jakiego ? konkretnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

caralooh czyli wg ciebie bitstream audio z pc= zły dźwięk? bo wg mnie przy bitstream dźwięk zależy tylko od urządzenia dekodującego. oczywiście zaraz ktoś napisze, że tylko oppo umie zdekodować dźwięk, a wszystkie amplitunery z hdmi to szajs.

a jeśli chodzi o obraz, to różnice między oppo itp. a pc z madvr są wg mnie marginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chapo napisał:

a jeśli chodzi o obraz, to różnice między oppo itp. a pc z madvr są wg mnie marginalne

wyjmij z oppo darbee i będzie kosmiczna, oczywiście na korzyść PC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę niektórym na tym forum wystarczy DVD manta bo nic nie ma prawa grać lepiej. 

Porównywałem u siebie pc vs netflix , i na gównianym telewizorze za 3k  43"+ widać,że win10 +hdr 10bit jest słabsze niż netflix.

Nie chce wiedzieć jaka jest różnica na tv za 10k z dobrym odtwarzaczem blu ray.

 

Pc audio to dla mnie szrot,bo trzeba czasem wydać więcej kasy na konwertery , karty pc usb , zasilacze i kable niż jest wart sam dac. Są tacy co nie słyszą.Jestem w stanie to zrozumieć. Gorzej, że wmawiają mi,że nie mam prawa słyszeć i sugeruję się ceną.

Mówię tylko co zaobserwowałem u siebie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, caralooh napisał:

Porównywałem u siebie pc vs netflix , i na gównianym telewizorze za 3k  43"+ widać,że win10 +hdr 10bit jest słabsze niż netflix. 

Nie chce wiedzieć jaka jest różnica na tv za 10k z dobrym odtwarzaczem blu ray. 

podaj konkretną konfiguracje wraz z ustawieniami i odtwarzaczem.

ponawiam pytanie o jeden konkretny, dedykowany odtwarzacz.

2 godziny temu, caralooh napisał:

Pc audio to dla mnie szrot,bo trzeba czasem wydać więcej kasy na konwertery , karty pc usb , zasilacze i kable niż jest wart sam dac. Są tacy co nie słyszą.Jestem w stanie to zrozumieć. Gorzej, że wmawiają mi,że nie mam prawa słyszeć i sugeruję się ceną.

Mówię tylko co zaobserwowałem u siebie. 

to nie są Twoje obserwacje tylko powtórzenie papki z internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, caralooh napisał:

Porównywałem u siebie pc vs netflix , i na gównianym telewizorze za 3k  43"+ widać,że win10 +hdr 10bit jest słabsze niż netflix.

Co Ty nie powiesz... albo trolujesz albo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 23

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.