Skocz do zawartości
IGNORED

Kable zasilające Tara, Artech?


Krzysiek B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, McGyver napisał:

Odpiszę w taki sposób żeby nawet członkowie wojującej frakcji głuchych zrozumieli. Otóż "ten" przewód potrafi na przykład bardzo ładnie wyglądać. Dla niektórych klientów już samo to jest wystarczającą motywacją do zakupu, i kupują przewody tak jak kobiety kupują biżuterię.

O.K, to rozumiem, za wygląd często trzeba słono zapłacić ?.

3 minuty temu, McGyver napisał:

wojującej frakcji głuchych

"Wojująca frakcja głuchych" posługuje się argumentacją techniczną np. pokazywanym na forum testem różnicowym. Nie wiem dlaczego robić dziecinne przytyki do tych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lech36 napisał:

"Wojująca frakcja głuchych" posługuje się argumentacją techniczną np. pokazywanym na forum testem różnicowym. Nie wiem dlaczego robić dziecinne przytyki do tych ludzi.

Nazywam "wojującą frakcją głuchych" nie tych którzy posługują się argumentacją techniczną tam, gdzie jest na to miejsce. Nazywam tak tych, którzy są agresywni, chamscy, obrażają tych którzy mają inne zdanie, nachalnie wciskają się tam gdzie nikt ich nie chce, i mają parcie na "nawracanie ogniem i mieczem". Sam musisz przyznać, że wśród tych którzy negują słyszalność kabli są również tacy jak opisałem, choć na pewno nie wszyscy. 
Mnie osobiście zwisa kalafiorem czy ktoś słyszy wpływ kabli czy nie, i żadnego parcia na nawracanie nie mam, ale agresywna, nachalna i chamska postawa nieodmiennie mnie zniesmacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, McGyver napisał:

Mnie osobiście zwisa kalafiorem czy ktoś słyszy wpływ kabli czy nie, i żadnego parcia na nawracanie nie mam

Jeden test różnicowy i będzie jasność w porównywaniu kabli. Przekonywać się słowną "poezją" nie ma po co. Test różnicowy oparty jest w 100% w technice, nie pozostawia wątpliwości co może być słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo. Ktoś tutaj niedawno robił wnikliwą analizę pomiarową testu różnicowego. Wynikało z tej analizy że test różnicowy wcale nie jest taki jednoznaczny jak go chcesz malować. Ogólny wniosek z całokształtu jest taki, że używacie takich argumentów jakie wam pasują. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, McGyver napisał:

No nie bardzo

Eeeeeh zrzędzisz, mędzisz, warczysz, próbujesz obrażać lub przynajmniej urażać.

Z czego się to wzięło?

Z jednego wpisu o chęci posłuchania u Ciebie (nic to, że przy innej okazji), jak to "grają" Twoje sieciówki...to co?

Trzeba gostka jakoś zniechęcić (a było już tak pięknie - podobno do tej pory "null", nikt, zero chętnych spośród "sceptyków" ...a tu masz taka wtopa, jeden jakby (zbyt) poważnie zareagował?  ?

Baw się dalej marudo, na zdrowie - swoimi lepszymi "testami" (?) oraz pozytywniej do rzekomych 'zmian' nastawionymi gośćmi. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

jak to "grają" Twoje sieciówki...

Nie produkuję kabli, więc żadne tam "moje sieciówki" tylko po prostu sieciówki. Lub sieciówki będące w moim posiadaniu. 

 

5 minut temu, iro III napisał:

Trzeba gostka jakoś zniechęcić (a było już tak pięknie - podobno do tej pory "null", nikt, zero chętnych spośród "sceptyków" ...a tu masz taka wtopa, jeden jakby (zbyt) poważnie zareagował?  ?

Baw się dalej marudo, na zdrowie - swoimi lepszymi "testami" (?) oraz pozytywniej do rzekomych 'zmian' nastawionymi gośćmi. ?

Obiecałeś napisać do mnie maila żeby się umówić. Maila się nie doczekałem, zamiast tego teraz się rakiem wycofujesz i jeszcze na mnie zwalasz. Cóż za "wyrafinowana" hipokryzja. Nieładnie. Teraz to już możesz sobie darować, miałeś swoją szansę ale ją przepultałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, McGyver napisał:

Obiecałeś napisać do mnie maila żeby się umówić

Wtedy, gdy dasz znać, że go oczekujesz (wiem jak zapracowany jesteś), zamiast tego było co było.

Wystarczy poczytać dwie ostatnie strony a ja nie mam w zwyczaju cisnąc tak gdzie mnie nie oczekują.

 

 

P.S.

10 minut temu, McGyver napisał:

miałeś swoją szansę ale ją przepultałeś.

no chyba się pochlastam ?

Bez urazy, no offence, peace, EOT.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, iro III napisał:

Wystarczy poczytać dwie ostatnie strony

Tak, wystarczy poczytać. Prosiłeś żebym w tej sprawie wysłał PM. Odpisałem że nie mam jak wysłać bo mi PM od lat nie działają i trzeba wysłać do mnie maila, i że kontakt jest w mojej stopce. Odpisałeś że mój adres mailowy masz. Tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, McGyver napisał:

Wynikało z tej analizy że test różnicowy wcale nie jest taki jednoznaczny jak go chcesz malować.

Chcesz zasugerować że "testy" porównawcze robione przez audiofilów są jednoznaczne? Test różnicowy jest absolutnie jednoznaczny a nawet jeżeli istnieją wątpliwości co do wpływu wspólnej masy, które w tamtej dyskusji były podnoszone to była tam też dyskusja na ten temat i była też propozycja merytoryczna jak tą masę rozdzielić. Jak ktoś ma ochotę to może się w to pobawić, oczywiście o ile wierzy że to przyniesie spektakularną zmianę wyników tego testu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.