Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Aida Acoustics


Rezyslaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje wbudowanego daca hegla. Poziom zbliżony do daca stream magic 6 nie jest źle ale dupy nie urywa :) Lektor cdp6t wydaje się trochę lepszy gra bardziej analogowo.

Pożyczę od znajomego transport plików sotm ultra myśle ze może być dobrze u znajomego zrobił niesamowitą robotę.

 

 

Polecam firma z Krakowa w ofercie

są wzmacniacze lampowe i wiele

innych Haiku będzie na Audio Show 2018

jest okazja.

 

W tym roku chce trochę pokręcić się na wystawie ale znając życie sobieskiego nie opuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje wbudowanego daca hegla. Poziom zbliżony do daca stream magic 6 nie jest źle ale dupy nie urywa :) Lektor cdp6t wydaje się trochę lepszy gra bardziej analogowo.

Pożyczę od znajomego transport plików sotm ultra myśle ze może być dobrze u znajomego zrobił niesamowitą robotę.

 

 

 

 

W tym roku chce trochę pokręcić się na wystawie ale znając życie sobieskiego nie opuszczę.

 

Witam w

wszystkich A ja nadal myślę o glosnikach Aida Thasis widziałem je i słuchałem pewnego dnia pod Niemcami.

Powiem tak głośniki wyglądają zajeb...

Piękne grube drzewo nowoczesny kształt ozdobiony czarną skóra.

Do salonu każdej kobiecie się spodoba więc jeden problem już odpada:-)

Głośników słuchałem że wzmacniaczem Leben cs300f salon 35m2 wypełniony po brzegi dźwiękiem.

Dźwięk naturalny bez podbić dużo powietrza i ta przestrzeń.

Głośniki napędza wzmacniacz 15w!

I to jest to Panowie po co nam elektrownia w domu i olbrzymiej mocy tranzystory jak kupujemy taki zestawik i po zamiatane...

Głośniki drogie ..Ale dobre musi kosztować może kiedyś je będę miał w swoim salonie.:-)

 

Witam w

wszystkich A ja nadal myślę o glosnikach Aida Thasis widziałem je i słuchałem pewnego dnia pod Niemcami.

Powiem tak głośniki wyglądają zajeb...

Piękne grube drzewo nowoczesny kształt ozdobiony czarną skóra.

Do salonu każdej kobiecie się spodoba więc jeden problem już odpada:-)

Głośników słuchałem że wzmacniaczem Leben cs300f salon 35m2 wypełniony po brzegi dźwiękiem.

Dźwięk naturalny bez podbić dużo powietrza i ta przestrzeń.

Głośniki napędza wzmacniacz 15w!

I to jest to Panowie po co nam elektrownia w domu i olbrzymiej mocy tranzystory jak kupujemy taki zestawik i po zamiatane...

Głośniki drogie ..Ale dobre musi kosztować może kiedyś je będę miał w swoim salonie.:-)

 

Słuchałem je pod Kielcami nie Niemcami :-)

Ten słownik w telefonie bardzo przestawia więc sorry za pomyłki przy pisaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chce trochę przetestować te wzmacniacze na rożnych okablowania.

 

Marcinie u mnie stoi Amplifon i się kurzy. Jak chcesz to wpadaj i bierz na testy.

Z Thaisis wiesz jak gra. To może być strzał w 10 bez utraty zbędne kasy.

Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak będziesz w moich okolicach to go zabierz może sie wpasuje z Nabucco,tymczasem małymi kroczkami wchodzi adaptacja do pokoju. Na suficie twardy styrodur z racji swojego małego ciężaru,na skosy pójdą drewniane dyfuzory 2d tylko trzeba się w krokwie powwiercać

 

Takie cuś

post-23254-0-80374300-1540117750_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Piotrek jak będziesz w moich okolicach to go zabierz może sie wpasuje z Nabucco,tymczasem małymi kroczkami wchodzi adaptacja do pokoju. Na suficie twardy styrodur z racji swojego małego ciężaru,na skosy pójdą drewniane dyfuzory 2d tylko trzeba się w krokwie powwiercaćTakie cuś
Ciężko będzie. W Twoich stronach bywam niezmiernie żadko.

Ale.... Jak zrobisz adaptację i wzmak będę jeszcze miał to chętnie Cię odwiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Piotrek pożyczysz na jakiś czas wt40 to chętnie z Pawlem go przetestujemy. Ja bywam często w Katowicach A Paweł ma do mnie niedaleko.

 

 

 

Witam w

wszystkich A ja nadal myślę o glosnikach Aida Thasis widziałem je i słuchałem pewnego dnia pod Niemcami.

Powiem tak głośniki wyglądają zajeb...

Piękne grube drzewo nowoczesny kształt ozdobiony czarną skóra.

Do salonu każdej kobiecie się spodoba więc jeden problem już odpada:-)

Głośników słuchałem że wzmacniaczem Leben cs300f salon 35m2 wypełniony po brzegi dźwiękiem.

Dźwięk naturalny bez podbić dużo powietrza i ta przestrzeń.

Głośniki napędza wzmacniacz 15w!

I to jest to Panowie po co nam elektrownia w domu i olbrzymiej mocy tranzystory jak kupujemy taki zestawik i po zamiatane...

Głośniki drogie ..Ale dobre musi kosztować może kiedyś je będę miał w swoim salonie.:-)

 

 

Jak się sprawuje mój leben ze snellami?

Kupiłeś zestaw krella o którym wspominałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak Piotrek pożyczysz na jakiś czas wt40 to chętnie z Pawlem go przetestujemy. Ja bywam często w Katowicach A Paweł ma do mnie niedaleko.

 

 

Mogę pożyczyć na tydzień. Wpadaj jak. Chcesz.. Normalnie takich rzeczy nie pożyczam... Ale dla Ciebie i Pawła mogę zrobić wyjątek.

 

P. S.

Gdybyś sobie załatwił komplet (4szt.) lamp mocy to mógłbś go dłużej potrzymać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Mogę pożyczyć na tydzień. Wpadaj jak. Chcesz.. Normalnie takich rzeczy nie pożyczam... Ale dla Ciebie i Pawła mogę zrobić wyjątek.

 

P. S.

Gdybyś sobie załatwił komplet (4szt.) lamp mocy to mógłbś go dłużej potrzymać.

 

Kolega ma 30 sztuk dobranych w pary. Pogadam z Pawlem ja mogę odebrać z Katowic posłuchać i mu przekazać.

 

Jutro zagości u mnie transport plików sotm ultra z i dac audiosynergia.

 

Chciałem zaprosić wszystkich do pokoju 510 Sobieski na Aufioshow 2018. Będziemy się wystawiać z urządzeniami Włoskiego Lektora

http://lector-audio.pl

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kolega ma 30 sztuk dobranych w pary. Pogadam z Pawlem ja mogę odebrać z Katowic posłuchać i mu przekazać.

 

 

Ok. Umawiamy się na tel.

 

 

 

 

 

 

Chciałem zaprosić wszystkich do pokoju 510 Sobieski na Aufioshow 2018. Będziemy się wystawiać z urządzeniami Włoskiego Lektora

http://lector-audio.pl

 

Pozdrawiam.

 

Zawitamy, zawitamy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu posłuchałem hegla. Jeśli chodzi o balans tonalny wzmacniacz gra równo jest muzykalny dźwięk całkowicie oderwany od kolumn. Teraz trochę wad przy cichym słuchaniu dla mnie brakuje dociążenia w tej kwestii lampy grają lepiej . Słuchając cicho leben gm70 czy jadis grał ciekawiej pełniej z lepsza dynamika i z większym „napowietrzaniem”. Jedyne tranzystory jakie słuchałem które grały pełnym dźwiękiem cicho i nic nie gubiły to były drogie urządzenia mcintosha. Dlatego lubię lampy bo można mieć to coś za mniejsze pieniądze. Hegla tak czy inaczej sobie zostawię bo za nieco ponad 3 tys za używany to kapitalny wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

 

Joined: 15.12.2017

 

Posted 27.10.2018 - 12:30

Z Klubu Lectora:

 

W pokoju 510 zapraszamy do posłuchania urządzeń Lector Top Line

Lector - CDP 707 plus zasilacz PSU 7 i PSU 3T

Lector przedwzmacniacz lampowy - ZOE - Zero Ohm Energy

Lector zasilacz PSU - Z

Lector hybrydowa końcówka mocy - VM200

Lector listwa Edison 230

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami serii R-display.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do pokoju 510

Dziękuję Nautilus owi za możliwość posłuchania i porównania

obu prezentowanych konstrukcji ,odmiennych ale przedstawiajacych

bardzo wysoki poziom.

Thaisis przestrzeń barwa bas ...

Galatea precyzja szczegóły szybkość...

Każdy musi wybrać sam .

Lector sprawdził sie w polaczeniu z Aida Acoustics .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Aida Acoustics jest w czołówce prezentacji tegorocznej wystawy, Galatea nie słyszałem w pok 510 ale Thaisis jak na warunki lokalowe zagrało rewelacyjnie,żadnych problemów z basem reszta to jest dopieszczenie systemu, jako że jestem zagorzałym lampiarzem to jednakowoż muszę pochwalić system Lectora za oddanie barw i mikrodetale , po prostu bardzo udane zestawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Aida Acoustics jest w czołówce prezentacji tegorocznej wystawy, Galatea nie słyszałem w pok 510 ale Thaisis jak na warunki lokalowe zagrało rewelacyjnie,żadnych problemów z basem reszta to jest dopieszczenie systemu, jako że jestem zagorzałym lampiarzem to jednakowoż muszę pochwalić system Lectora za oddanie barw i mikrodetale , po prostu bardzo udane zestawienie

Słyszałem Thaisis u Nautilusa z lampą Lebena i była to uczta uszu.:-)

Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nautilus owi za możliwość posłuchania i porównania

obu prezentowanych konstrukcji ,odmiennych ale przedstawiajacych

bardzo wysoki poziom.

Thaisis przestrzeń barwa bas ...

Galatea precyzja szczegóły szybkość...

Każdy musi wybrać sam .

Lector sprawdził sie w polaczeniu z Aida Acoustics .

 

Dzięki za odwiedziny.

Na tegorocznej wystawie chcieliśmy zaprezentować dwa zestawy kolumn thaisis i galatea . Zadanie było trudne bo trzeba było tak ustawić kolumny aby zagrały jedne i drugie w tym samym systemie na tym samym okablowaniu a to odmienne zarówno brzmieniowo jak i konstrukcyjnie kolumny.

Urządzenia włoskiego Lectora świetnie się spisały jako towarzysz kolumn Aida Acoustics.

Ze swojej strony chciałem serdecznie podziękować wszystkim za odwiedziny oraz wspaniałej grupie ludzi z Lectora za doborowe towarzystwo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam piszą o nas w świecie:

 

„NATOMIAST mogę wskazać zestawy, które dla mnie były najbardziej spójne w brzmieniu całego systemu, przy tych warunkach jakie tam panowały. Pod tak zdefiniowanym wyzwaniem, moje top spójnie brzmiących systemów to były (bez wskazywania na razie kolejności):

- kolumny Wilson Benesch z elektroniką Electrocompaniet

- elektronika Lector Audio z kolumnami Aida Acoustics

 

Specjalne wyróżnienie to ten mbl Radialstahler - ale tu już jak mówiłem zestaw poza możliwością realnej oceny - super high end.

 

Gdybym miał wskazać jeden sprzęt, w ramach moich realnych możliwości oceny przekazu dźwięku, to byłby to Lector. I tu wielkie gratulacje dla @Lector.Audio.Poland..”

 

„Aida Acoustics make the speakers in the room with the two models shown being the Thasis and Galatea models, with the latter having Accuton drivers.

Sound was spacious and detailed.”

 

Za miłe słowa dziękujemy a osobom którym się ewentualnie nie podobało za milczenie również:)

 

Miałem okazje porównywać ostatnio daca hegla z h80 z lektorem 7. Lektor grał znacznie lepiej z większa ilością powietrza i lepsza barwą.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.