Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Aida Acoustics


Rezyslaw

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, zibii napisał:

Bogus18

To nowy flagowiec Aidy przyjrzyj się znaczkowi na dole i ja nic tutaj nie mylę?.

Ja nie piszę o pomyłce  tu wszystko ok. OBAJ PANOWIE MACIE  RACJĘ  .

Proszę rozdzielić obie  firmy (Producentów ) To jest wyprowadzić        CHARLES MARCIN   z klubu w którym  dyskutujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zibii napisał:

Szykują się nowe mega kolumny od Aidy. Na sam widok konstrukcji aż tętno wzrasta. W sam raz na bardzo duże pomieszczenia?.

IMG_4871.thumb.JPG.6a44ff1f5ea5f2a3a4629db96e35f544.JPG

Marcin i Karol gratuluję nowej marki. Widać niezły ruch na naszej arenie audio tak trzymać?.

Dzięki.

Flagowy model Aida Acoustics .Będę coś więcej wiedział to napisze. 

Zapewne będą grały równie imponująco jak wyglądają.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, 

na wstępie chciałbym zacząć od przekazania informacji, iż nasze drogi z Marcinem (Nautilus81) rozeszły się. Nie współpracujemy od ubiegłego roku. Marcin podjął współpracę z inną firmą. Za markę Aida Acoustics jestem odpowiedzialny wyłącznie ja

Gratuluję chłopakom z CHARLES MARTIN nowej konstrukcji i życzę sukcesów. Mam nadzieję, że z czasem chłopaki wypracują swój własny "styl" a to co widzimy to naleciałości byłej współpracy z  Aida Acoustics.

Z Marcinem pozostajemy w przyjacielskich relacjach bo przede wszystkim łączy nas pasja do muzyki.

Pozdrawiam,
Mateusz Bałabański

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, siuwaxa napisał:

Witajcie Panowie, 

na wstępie chciałbym zacząć od przekazania informacji, iż nasze drogi z Marcinem (Nautilus81) rozeszły się. Nie współpracujemy od ubiegłego roku. Marcin podjął współpracę z inną firmą. Za markę Aida Acoustics jestem odpowiedzialny wyłącznie ja

Gratuluję chłopakom z CHARLES MARTIN nowej konstrukcji i życzę sukcesów. Mam nadzieję, że z czasem chłopaki wypracują swój własny "styl" a to co widzimy to naleciałości byłej współpracy z  Aida Acoustics.

Z Marcinem pozostajemy w przyjacielskich relacjach bo przede wszystkim łączy nas pasja do muzyki.

Pozdrawiam,
Mateusz Bałabański

 

Również chciałem podziękować Mateuszowi za współpracę i życzyć sukcesów bo kolumny Aida to jakby nie było nasze dzieci. Spędziliśmy  dwa lata żeby dograć każdy szczegół od samej bryły poprzez dobór materiałów skończywszy na dźwięku. 

Od mniej więcej roku marka Aida Acoustics jest wyłącznie własnością Mateusza i On odpowiada za sukcesy i promowanie marki szczególnie za granicami naszego kraju.

CHARlES MARTIN należy do mnie i Karola z AudioPhase. 

Styl kolumn pozostanie bez zmian warstwowa obudowa drewno skóra. Kształty pewnie będą się zmieniać na przełomie lat ale nie zrezygnuje z koncepcji która narodziła się u mnie w głowie jeszcze przed powstaniem marki Aida Acoustics.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na odsłuch. Myśle ze najlepsze dźwięki usłyszycie Państwo w pokojach 225 i 508.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida Acoustics Nabuco że wzmacniaczem lampowym Murarah trzeba posłuchać no i zobaczyć dźwięk bardzo naturalny zwiewny z dużą ilością powietrza .Świetna lokalizacja muzyków i instrumentów. Bardzo muzykalne i barwne granie .

Obowiązkowo trzeba odwiedzić pokój 225 w Sobieskim.? żeby przekonać się samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
52 minuty temu, Rezyslaw napisał:

 

 

52 minuty temu, Rezyslaw napisał:

W Kanton w Chinach w hotelu Guangzhou

1577050654311748064546.jpg

Tam się dzieje jedna wystawa w  Singapurze teraz Chiny Kanton.  Mam uśmiech na twarzy ? jak widzę moje Thaisis i ceramiki  Galatea które  wędrują  po  Świecie 

Edytowane przez bogus18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rezyslaw napisał:

Mateusz aktualizuje wszystkie informacje na fb oraz insta a tu już nie zagląda więc podsyłam trochę fotek

To dobrze że Ty dbasz ?

Wszystkim miłośnikom i posiadaczom niesamowitych kolumn Aidy Acoustics  życzę  Wesołych Świąt i super Nowego 2020 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Aida Acoustics Thaisis zagrały wczoraj ze wzmacniaczem Circle Audio Labs A200 i to co usłyszałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania . Dźwięk był tak naturalny pokazywał  różnice w nagraniach , dynamika swoboda przestrzeń .Wokale jak na koncercie .Czarne tło pastelowe brzmienie lokalizacja instrumentów  można było palcem pokazać ( choć tak się nie powinno ) kto gdzie stoi i jak blisko  SZOK .

Wiedziałem i słyszałem jak potrafią zagrać  Thaisis ale takiego wzmacniacza jeszcze nie dane mi było usłyszeć .

Na YT nowy film z monitorami AIDA Acoustics Attyla Jacintha brzmi świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.