Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory pod Onkyo TX-NR656 do KD


Koveras

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbę o pomoc w doborze tylnych głośników do kina domowego.

Może najpierw trochę o pokoju i sprzęcie jaki mam.

Pokój 5x5m z TV ustawionym w centralnej części ściany. Sprzęt głównie do Xboxów i kina domowego. Trafiła mi się kiedyś okazja na zakup zestawu 5.1, który składał się z amplitunera Yamahy (bez HDMI, więc wymieniłem na Onkyo) frontów Wharfedale Diamond 8.4, centralnego Eltaxa, suba Eltaxa i tylnych kolumn podłogowych Eltax 1419. Zapłaciłem chyba 600zł, więc było OK.

Na początku to wystarczało, zwłaszcza że z kasą było kiepsko.

Później dokupiłem kanapę, która przesłania całkowicie kolumny (wysokość oparcia kanapy 1,2m).

Dlatego też wpadłem na pomysł zmiany kolumn na mniejsze monitorki na standach. Zawieszenie pod sufitem na razie odpada, bo musiałbym wkuwać kable, a gniazdka mam zrobione przy podłodze.

Szukam więc monitorków i standów, które podniosą mi je przynajmniej na wysokość 1,2m.

Standy od biedy może jakieś sam zrobię, poszukam inspiracji na forum.

Co do głośników podstawkowych - trafiłem dziś na promo Denon RCD-M40 i Dali Spektor 2 za 1400zł.

Zastanawiam się nad zakupem tego zestawu - Dali sprawdziłby się jako monitory, a Denon poszedłby do sypialni razem z Eltaxami (do muzyki).

 

Co myślicie o takiej konfiguracji? Zarówno o KD jaki i tym Denonie z Eltaxami? Do Denona chciałbym też dorzucić przedwzmacniacz do podpięcia gramofonu (stary Technics).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.