Skocz do zawartości
IGNORED

Wciąż szukam, może mi pomożecie w wyborze


Shrek.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający gada głupoty.

Ani Ty nie byłbyś w stanie zrobić czegoś takiego na poczekaniu ani Inpost.

Płyta jest w stanie dalekim od doskonałego.

Szczerze mówiąc to chyba nawet nie good

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo ideał od drugiego kawałka, na pierwszym z obu stron aż membrany głośników pokazałem

specjalnie, bo jak pompka działają na tym wybrzuszeniu, straszny żal tej płyty, bo stan poza tym NM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo ideał od drugiego kawałka, na pierwszym z obu stron aż membrany głośników pokazałem

specjalnie, bo jak pompka działają na tym wybrzuszeniu, straszny żal tej płyty, bo stan poza tym NM.

Żal to kraść i z d.... s..... , płyta do zwrotu .

Są takie czasy że sprzedający beż niczego powinien dokonać zwrotu !

 

Dalej sprzedający mają nawyk - a nóż się uda .

 

Czasy wymusiły ale wiesz co robię ?

Co kupię przez portal aukcyjny to od razu przed rozpakowaniem włączam kamerę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza kupować w Media :)

Dziś kupiłem i polecam gorąco.:

Swietne granie za niewielką kasę.

Tej płyty na drugim planie też to dotyczy.

7bb90c4af500ec57691c2ae10f0614f7.jpg

 

A przy okazji ja też znalazłem i banan mam na twarzy :)

92e28d946d4913c63d088ec4420fff0c.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie kumam, ale może zostawmy to i wróćmy do przyjemności z muzy na płycie Elli? :-)

 

Sprzedający nie neguje zwrotu, tylko jakoś tak zachęca do myślenia o nim jako tym, co stracił tylko

na tym i że pogoda i mróz go okrada niszcząc majątek przez takich jak ja zamawiających inpostem itp.

brednie. Wiem przecież, że to ma się do tego wygięcia jak teoria rodem z Alternatyw ... szkoda słów.

 

Mają kilka egzemplarzy i oczywiście bez problemu odesłałem, chętnie wymienią na inną itd. ale ja nie

wiem czy się godzić, bo przecież kolejna też pokrzywiona dojedzie i co? Tylko oni mają ten tytuł.

Do tego wyszło szydło z wora, że trzej sprzedający różni zupełnie, działają pod jednym adresem

i każdy niby obcy i na pytanie o to zamilkł nagle, a potem się ujawnił, że to syn, ojciec i matka, tai klan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie poszukałem ,ze w wątku o PIoneerze była mowa o tym gramiaku, wszystko jasne.

Istotne, ze trafił z rąk forumowicza AS do rąk forumowicza AS. Oby tylko nie popsuł, bo gramiak ładny i dobry.

:)

 

Wyjasnisz?

Zupełnie nie znam tematu ani tego wątku.

To który Julius ci w końcu podał linka tego 4001 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek - odeślij im tego zbuka, bo jak patrzę, jak się igła telepie, to aż serce boli.

Ta płyta naprawdę nie jest niczym nadzwyczajnym; kupisz sobie jeszcze z pięć.

 

Odesłałem bez problemu, to dla żony miało być, bo ona się zauroczyła blues'ową nutą w niej :-)

Mają ponoć kilka i zaproponowali, że przyślą inny sprawdzony egzemplarz, więc dam im szansę.

 

Tak czy owak na jakieś sto kupionych w sieci dwie mi się trafiły do zwrotu, na jednej ktoś jeździł

zamiast sanek, a druga to ta "mrożona" ponoć :-) Więc nie jest źle i może doślą zdrową, jak nie

to się poszuka powoli i kupi z innego źródła, kwestia czasu oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 65zł, są jeszcze dwie z tego tytułu za 60 i 69zł i jedną z nich prawdopodobnie dostanę,

bo one są jakby w tym samym magazynie rodzinnym w Łodzi :-) Dam im szansę, nie będę robił scen.

 

Kupuje ze spokojem, tutaj nie ma obaw, na początku tej drogi udało mi się znaleźć sprzedawcę,

o którym pisałem tutaj nawet, nie dość że sprzedaje ideały czystości i jakości, to jest na miejscu.

Przetrzepałem mu zasoby i wybrałem wszystko czego potrzebowałem i powoli czekam jak coś

wystawia, to odkłada mi na półkę, ale to już pojedyncze tytuły. Niestety nie ma Elli w zasobach.

 

Swoją drogą, będę kupował jej płyty tak czy inaczej, pomalutku będę gromadził, bo zakochany

jestem w klimacie, co pewnie nie dziwi i wcześniej jakoś próbowałem nawet na CD coś wrzucać

i nie udało się, dopiero chyba dorosłem wraz z winylem do tego i dopadłem jedną Ella & Louis

i pękło serce :-)

 

Tak przy okazji, to ten sam dom i rodzina, więc zalecam ostrożność:

 

fibi5 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Winylowe_Delicje -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

fibirella13 -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział i kapnął się o tym powiązaniu i że to syn "Delicji" bym nie kupował ale do tego

doszedłem przypadkiem, odebrałem paczkę i charakterystycznie identycznie oklejona, naklejki

adresowe, sposób tego pakowania, wydruków naklejek itd mi już zaświecił w głowie i sprawdziłem

dane, potem znalazłem kolejną i te same dane adresowe i zadałem pytanie. Oczywiście unikali

odpowiedzi długo i jak już zorientowali się po dłuższej korespondencji, że ja doskonale wiem,

bo nawet wygooglałem sobie więcej i napisałem im, to pan napisał całą hierarchię i powiązanie.

 

Śmieszne to, jakby kombinatorstwo dla mnie i przyłapani bez sensu dalej knują i udają głupa,

co nie powinno mieć miejsca, zapala czerwoną lampkę i powoduje dyskomfort u m nie choćby.

Teraz przez weekend się zastanowię czy podejmować próbę innego egzemplarza czy napisać

po prostu, żeby zrobili przelew zwrotny i może znajdę u kogoś innego kiedyś ten tytuł, bo raczej

nie spodziewam się po tych doświadczeniach i kilkunastu wymienionych mailach jakiegoś szału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kilka lat temu na Forum dyskusja o tych szrociarzach.

Konkluzja była taka, że lepiej piniondzory Cyganowi dać, niż w WD cokolwiek kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym przestrzec przed firmą longwin ze Szczecina. Wystawiają się na allegro z winylami.

Zamówiłem 3 płyty wszystkie 3 niezgodne z opisem w tym jedna całkowity szort. Czysty szmelc. Wprawdzie zwrócili mi kasę za ten 1 szort ale przestrzegam przed nimi.

Poniżej to co mi przysłali (za to dostałem zwrot).

 

19690f69b10dff86b90703f15f5682de.jpgf4d4ee21f8222371d3b9a69d5bcbd11f.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji chciałbym przestrzec przed firmą longwin ze Szczecina. Wystawiają się na allegro z winylami.

Zamówiłem 3 płyty wszystkie 3 niezgodne z opisem w tym jedna całkowity szort. Czysty szmelc. Wprawdzie zwrócili mi kasę za ten 1 szort ale przestrzegam przed nimi.

Poniżej to co mi przysłali (za to dostałem zwrot).

 

19690f69b10dff86b90703f15f5682de.jpgf4d4ee21f8222371d3b9a69d5bcbd11f.jpg

Szkoda Cobhama. Właśnie przypomniałem sobie że Spectrum i Alivemutherforya mam kupione i czekają 'na kupce' u kolegi, żeby coś do nich dobrać. Narobiłeś smaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tak niszczyć, ten z WD też mi opowiadał, że tak mu zniszczyli przesyłkę, robiąc dziurę.

 

Przed chwilą miałem tel od sprzedającego fibi5, nawet sympatyczny człowiek. Powiedział, że znalazł

jeszcze egzemplarz, który jest dokładnie identyczny z tym, co odesłałem i po sprawdzeniu u niego na

dużym obciążeniu jakie stosuje z wkładką 3,5g wszystko działa ok. Zauważył moją wkładkę na filmie

i znalazł odpowiedź na te skoki, w tym właśnie niskim obciążeniu.

 

Być może i racja, że na wkładce za 100zł jaką stosuje i przy takiej wadze nacisku może to nie skakać

i nie wyskakiwać z niej ale to dla mnie nic nie zmienia, że nie mam płyty i jej miał nie będę. Trudno.

 

Byłem dzisiaj w naszych sklepikach przy sobocie, bo zawsze w sobotę jadę sobie uciekając od złej

sprzątającej żony pogrzebać w pudłach winylowych i nie znalazłem ani jednej Elli niestety. Smutno mi.

 

A moja teoria na temat tej Twojej Elli jest taka, że ona nigdy prosta nie była. Taka wyszła już z tłoczni.

Tu możesz mieć dużo racji, bo pan to samo powiedział i stwierdził, że dwa krążki z zupełnie innych

zasobów nie mogły być źle przechowywane identycznie i one po prostu takie są fabrycznie.

Zaprzeczył tym oczywistą oczywistość teorii mrozu i inpostu :-) to było ogólnie mówiąc porażające :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Cobhama. Właśnie przypomniałem sobie że Spectrum i Alivemutherforya mam kupione i czekają 'na kupce' u kolegi, żeby coś do nich dobrać. Narobiłeś smaka.

Mam już drugą w doskonałym stanie :)

Świetna płyta.

BTW widziałem ją wczoraj w Media.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to syn, ojciec i matka, tai klan.

 

nie klan tylko sub konto :) , jest to niby zabronione na alledrogo , ale jak widać "na słupa " wszystko można :(

 

bo one są jakby w tym samym magazynie rodzinnym w Łodzi :

 

w piwnicy między słoikami :) . Płyta stała pionowo oparta o coś i tyle.

 

Nadgryziona zębem

 

jakby w segregatorze siedziała , za starych dobrych czasów jak nie było niczego to tak się trzymało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w życiu płyta, z niecentralnym otworem, pływa jak nawalona :-)

Po szklance dobrej Whisky może nawet da się niezauważyć ... może dałoby

się delikatnie powiększyć otworek i kłaść centralnie, ale czy to wykonalne?

 

Szkoda, bo nowa fabrycznie płyta Stinga może robić za tło zegarka jedynie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

To kup se tego nowego PJ i " będzie Pan zadowolony " :)

Ebutik lub na Ebay Bk investico z panią Kogut na czele to cwaniacka firma , g...o sprzedają za kosmos pieniądze :D

 

Co do tego sklepu to macie racje.

Chciałbym przestrzec wszystkich przed kupowaniem w tej firmie czyli BK Investico Ebay oraz Ebutik Allegro.

Warto napisać o tym choćby parę słów.

 

Zakupiłem tam głośniki po czym je odesłałem ponieważ były poprostu zużyte (1000+ na ziemi mi nie leży) - dudniły i nie dało się wprost słuchać - miały być 100% sprawne i za tą cenę lepszych miałem nie kupić - nigdzie.....

Paczkę spakowałem tak aby nic im się nie stało po czym na kolejny dzień telefon z meeega pretensjami że oni towaru nie przyjmą bo był źle zapakowany i się uszkodził-choć myślę że sami je uszkodzili aby mieć pretekst odmowy przyjęcia towaru i wyłudzenia pieniędzy-pani w wyłudzaniu mega już wyszkolona-mogła by wprost szkolić pracowników w Philipiaku.

Zero szans na porozumienie , 100% ignorancji. Obsługa fatalna, niemiła, chamska (darcie przez 3 minuty, brak dojścia do słowa i rozłączenie się, straszenie sądem) nikomu nie polecam przygód związanych z tym "sklepem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowi wyłudzacze, wystarczy chcieć się umówić na zakup osobisty i nagle zmiana frontu,

że nie mają na to czasu, że są zawaleni robotą, że nie będą blokować sprzętu w sprzedaży ...

 

To tak jak ktoś jakąś lewiznę albo strupa z OLX sprzedaje, wysyłkę zrobić może od ręki,

ale osobiście nie sprzeda i na pytanie dlaczego, odpowiedź jedna, że nie ma czasu itp. brednie.

 

Ja z panią rozmawiałem raz i chcąc kupić coś za kilka tys zł jak usłyszałem ton i sposób rozmowy

natychmiast się wycofałem i nie żałuję, bo pewnie wtopił bym w obrazek z Allegro masę kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.