Skocz do zawartości
IGNORED

magnat 302a , jamo j10 czy klipsch czy klipsch 10sw


Jarek04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Magnatn 302a, jamo j10, klipsch 10sw który z tych trzech wybrać? Na forum niektórzy twierdzą że Jamo j10 to prawie to samo co Klipsch 10sw. Warto brać klipscha? czy Jamo j10 i zaoszczędzić kilka stów? Proszę o podpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamo należy do Firmy Klipsch.

J10 jest konstrukcją taką samą jak R10SW. Mają tą samą obudowę i wzmacniacz. Ale! Inne membrany.

Więc moim zdaniem R10SW byłby faworytem.

Póżniej J10. A Magnat na pewno wygrywa ceną. Za to co oferuje jest wręcz śmiesznie niska. Do 1000 zł ciężko o coś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tego Magnata w porównaniu z r10sw, właśnie w S4 - generalnie byłem nastawiony na jakiś zakup 600zł, ale poleciałem do bankomatu po gotówkę i wziąłem r10sW, bo jest po prostu przepaść,a dziś już myślę nad czymś jeszcze lepszym. Na pewno dostaniesz dobrą cenę u nich na niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tego Magnata w porównaniu z r10sw, właśnie w S4 - generalnie byłem nastawiony na jakiś zakup 600zł, ale poleciałem do bankomatu po gotówkę i wziąłem r10sW, bo jest po prostu przepaść,a dziś już myślę nad czymś jeszcze lepszym. Na pewno dostaniesz dobrą cenę u nich na niego.

 

i wziąłem r10sW, bo jest po prostu przepaść,

 

mozesz rozwinąc czego taka przepasc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sharp AQUOS 80" Full LED LC-80LE645E .......Benq w1070 120" ... clone Pro-Ac d100 kino+ tannoy mercury 7.4 stereo... 4K... 4k ultrabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każdy ma inne ucho, magnat przy muzyce ciągle buczał jednostajnie (house, minimal, trance), nie podobał mi się. Sprzedawca z S4home mi podpiął klipscha i mówię "o kur**", to było to. Po prostu grał wtedy kiedy trzeba, a nie ciągłe buczenie jak magnat i duuuużo głębszy i mocniejszy bas. Ciekaw jestem jak grają suby za 3k, muszę kiedyś się skoczyć na odsłuch ;) Jak masz zapas gotówki to nie żałuj :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli isc od razu w r115sw?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sharp AQUOS 80" Full LED LC-80LE645E .......Benq w1070 120" ... clone Pro-Ac d100 kino+ tannoy mercury 7.4 stereo... 4K... 4k ultrabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś ten sub na żywo? To jest wielkości fotela prawie, musiałbym mieć pokój 35m2+.. ale nie powiem, lubie takie spore zabawki :)

 

Każdy ma inne ucho i preferencje, tak jak byłem fanem w ogóle głośników klipscha, to gdy usłszałem bezpośrednie porównanie z innymi to nim przestałem być, nie lubie tak ostrego dźwięku, choć do kina są perfekcyjne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam salon 60m2 i 1 wersji mialy byc 2x suby 30cm...teraz sam juz nie wiem czy 1x 38cm,czy 2x30cm....budzet 3500 to jest max i na 2x 38cm sie nie bede porywał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sharp AQUOS 80" Full LED LC-80LE645E .......Benq w1070 120" ... clone Pro-Ac d100 kino+ tannoy mercury 7.4 stereo... 4K... 4k ultrabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.