Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki - alternatywa AKG K550


mkruszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Poszukuję alternatywy dla słuchawek AKG K550. O ile świetnie nadają się do kameralnych nagrań i elektroniki, to jednak mają zbyt ostrą górę i nie za bardzo nadają się do agresywniejszego, dynamicznego grania.

 

Słuchawki będą grały z:

- wzmacniacz Advance Acoustic X-i50BT

- gramofon Denon DP-300F (wkładka Ortofon 2M Red)

- przedwzmacniacz Cambridge Audio 651p

- odtwarzacz Denon DBT 1713-UD

 

Budżet na słuchawki do 1.500 PLN

 

Będę wdzięczny za propozycje i poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 2 stówki i kup Bowers & Wilkins PX. Grają rewelacyjnie , a przy okazji masz super funkcjonalność.

Miałem bezprzewodowe Sennki. Konkretnie model RS170. Kosztowały ponad 700zł. Teraz mam Beyerdynamic DT990 PRO za 600zł i grają jakieś... 2x lepiej. Taka jest przepaść pomiędzy przewodowymi a bezprzewodowymi słuchawkami. Oczywiście wraz ze wzmakiem te Beyery wyniosły mnie 1800zł a Sennki grały "same"... Ale to inny temat. Za te pieniądze można mieć poważne kablowe słuchawy. Nie żadne cyfrowe wynalazki. Szczególnie, że będzie to grało z gramofonem.

 

Pomyśl nad słuchawkami Beyerdynamic. Beyerdynamic T70 250 Ohm powinny się nadać. Czytałem, że znakomite są DT1990 PRO ale już troszeczkę przekraczają budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bezprzewodowe Sennki. Konkretnie model RS170. Kosztowały ponad 700zł. Teraz mam Beyerdynamic DT990 PRO za 600zł i grają jakieś... 2x lepiej. Taka jest przepaść pomiędzy przewodowymi a bezprzewodowymi słuchawkami. Oczywiście wraz ze wzmakiem te Beyery wyniosły mnie 1800zł a Sennki grały "same"... Ale to inny temat. Za te pieniądze można mieć poważne kablowe słuchawy. Nie żadne cyfrowe wynalazki. Szczególnie, że będzie to grało z gramofonem.

 

Pomyśl nad słuchawkami Beyerdynamic. Beyerdynamic T70 250 Ohm powinny się nadać. Czytałem, że znakomite są DT1990 PRO ale już troszeczkę przekraczają budżet.

 

Dzięki, gdzieś czytałem o tym modelu Beyerdynamic. Szukam wyłącznie słuchawek na kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj koniecznie DT990PRO 250ohm. Są to słuchawki, na których zakończył się mój wariacki okres poszukiwania najlepszych słuchawek. Przewaliłem sporo modeli (audiofilskich też) i te pozwoliły mi skupić się w końcu na muzyce a nie na sprzęcie. Odzyskałem spokój. Słuchawki i do lampy i do tranzystora. Referencyjne w wielu studiach nagraniowych od lat. Na nich dopiero usłyszałem prawdziwego PINK FLOYDA. Niestety bezlitosne dla słabych nagrań. Za kwotę, którą chcesz przeznaczyć zostanie Ci jeszcze na wzmacniacz. Śmiem zaryzykować że dają 90-95% poziomu najlepszych słuchawek, pozostałe 5-10% niewarte jest zdecydowanie wyższych kosztów. Spróbuj i ciesz się Muzyką. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na HiFiMANa, planary grają przejrzyście a z drugiej strony płynnie mega dynamiczne i szybko. Tak szybkiego dźwięku nie usłyszysz z dynamików.

https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400i-he400i-sluchawki-przewodowe-audiofilskie-planarne-ortodynamiczne

https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400s-he400s-audiofilskie-sluchawki-planarne-ortodynamiczne-przenosne

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na HiFiMANa, planary grają przejrzyście a z drugiej strony płynnie mega dynamiczne i szybko. Tak szybkiego dźwięku nie usłyszysz z dynamików.

https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400i-he400i-sluchawki-przewodowe-audiofilskie-planarne-ortodynamiczne

https://sklep.rms.pl/hifiman-he-400s-he400s-audiofilskie-sluchawki-planarne-ortodynamiczne-przenosne

 

HiFiMAN - interesująca opcja, tylko przewód za krótki (3 metry to minimum w moim przypadku), a przenośnych nie biorę pod uwagę.

 

Czytałem dużo dobrego o Beyerdynamic DT 150. Pytanie, czy istotnie różnią się od DT990 PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś są przedłużacze. Trudno mi sobie wyobrazić sytuację, gdy wybiera się słuchawki po długości kabla

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj koniecznie DT990PRO 250ohm. Są to słuchawki, na których zakończył się mój wariacki okres poszukiwania najlepszych słuchawek. Przewaliłem sporo modeli (audiofilskich też) i te pozwoliły mi skupić się w końcu na muzyce a nie na sprzęcie. Odzyskałem spokój. Słuchawki i do lampy i do tranzystora. Referencyjne w wielu studiach nagraniowych od lat. Na nich dopiero usłyszałem prawdziwego PINK FLOYDA. Niestety bezlitosne dla słabych nagrań. Za kwotę, którą chcesz przeznaczyć zostanie Ci jeszcze na wzmacniacz. Śmiem zaryzykować że dają 90-95% poziomu najlepszych słuchawek, pozostałe 5-10% niewarte jest zdecydowanie wyższych kosztów. Spróbuj i ciesz się Muzyką. Powodzenia

Zawsze mnie ciekawi jak moje Dt990 wypadają bezpośrednio przy słuchawkach za kilka tysięcy np. Opartych o te przetworniki tesla. Czy to przepaść czy tylko krok do przodu. A może kwestia dyskusyjna... Nie mam niestety gdzie posłuchać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś posłuchać.... w audio nie ma żadnych pewników.

Dodatkowo na pewnym poziomie jakościowym odsłuchy 10cio minutowe to za mało by wiedzieć jak gra sprzęt.

Ja mam Beyerdynamic DT770 Pro 32Ohm i.... chodzę już ponad miesiąc i słucham i... jedynie Sennheiser 380 i Audio Techniki mx50 zagrały satysfakcjonująco.. ale to inny przedział cenowy.

 

Najlepiej zrobisz jak odwiedzisz jakieś studio z dużym wyborem i posłuchasz jak najwięcej.... liste faworytów już masz... resztę podpowie Ci dobry Sprzedawca.

 

PS. Beyerdynamici grają mocarną V... i niech im będzie dają ogromną frajdę ze słuchania.. tak jak Dynaudio.

 

Powodzenia w zakupach.

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawi jak moje Dt990 wypadają bezpośrednio przy słuchawkach za kilka tysięcy np. Opartych o te przetworniki tesla. Czy to przepaść czy tylko krok do przodu. A może kwestia dyskusyjna... Nie mam niestety gdzie posłuchać :/

 

W ślepych testach, a tylko takie uważam za wiarygodne niewykluczone że wybrałbyś 990. Różnica nieadekwatna do ceny. Niestety albo stety nasz mózg to taki procesor dźwiękowy i equalizer w jednym, że potrafi samoistnie korygować to co słyszymy. Kto przerzucił wiele słuchawek zauważył na pewno, że te nowe wymarzone grają lepiej, a po jakimś czasie jakoś słabną i o dziwo te poprzednie wydają się teraz lepsze itp, itd. . Na tym zjawisku opiera się audiofilizm zwany prze zemnie audioholizmem. Im wcześniej to zdiagnozujemy u siebie tym lepiej. Jeżeli do tego słuchawki wyglądają i kosztują jak "milion$" to muszą grać jak 2miliony$ oczy przekonają nasz mózg, że tak właśnie jest.

Są przecież osoby, które słyszą coś czego inni nie (nawet głosy) i co kłamią, nie nie kłamią rzeczywiście słyszą tylko źródło dźwięku jest w ich mózgu(a to póki co wielką tajemnicą jest co on potrafi). Jako osoba profesjonalnie zajmująca się dźwiękiem, spotkałem się kiedyś z ciekawą sytuacją że na starym nagraniu filmu nie można było dokładnie zrozumieć co mówi aktor. Weryfikowałem materiał z 3 osobami i każda mówiła co innego. Co ciekawe po sugestii innych ja również słyszałem 3 rożne wersje tego samego materiału dźwiękowego. Takie psikusy płata nam nasz mózg pod siłą sugestii.

Wracając do rzeczywistości DT990Pro grają V owszem, dzięki temu pozwalają na łatwą, wnikliwą analizę materiału dźwiękowego i tak są wykorzystywane w studio jako ostateczny kontrolny mastering. Nasze ucho jako mikrofon też "gra" V tylko odwróconą co DT990 kompensują same z siebie. Dają miłe poczucie bliskości i autentyczności. Są bardzo wygodne. Jeżeli zagrają za ostro to nie ich wina, ale sp... nagrania lub masteringu, o co niestety łatwo ostatnio. Dlatego jak napisałem wcześniej są bezlitosne dla słabych nagrań, ale trudno je za to winić. Dla mnie ich jakość jest referencyjna, słychać na nich wszystko, każdy szmer, pisk, trzask i powietrze. Naprawdę moim zdaniem nic więcej nie potrzeba. Dobry wzmacniacz i odlatujemy na koncert:) Wadą ich jest że nie wyglądają jak nawet tysiąc$, (na szczęście tyle nie kosztują:) i posiadają niepraktyczny z domowego punktu widzenia ciężki skręcony kabel z jednej słuchawki. W studiu OK, ale do domu warto zrekablować wedle uznania. Wielki plus dostęp do wszystkich części w razie czego. Niech muzyka będzie ważniejsza niż słuchawki.

Ale się rozpisałem poniosło mnie:) SOORY

 

Ja mam Beyerdynamic DT770 Pro 32Ohm i.... chodzę już ponad miesiąc i słucham i... jedynie Sennheiser 380 i Audio Techniki mx50 zagrały satysfakcjonująco.. ale to inny przedział cenowy.

DT770Pro to słuchawki zupełnie inne niż DT990Pro. Ich przeznaczeniem jest ciągły wielogodzinny monitoring nagrania, są łagodniejsze, spokojniejsze w przekazie. Zamknięta konstrukcja pozwala na większe skupienie, ale ogranicza scenę. Mimo wszystko też mogą dać frajdę w muzyce, ale trzeba być świadomym ich ograniczeń:) Często z nich też korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" są łagodniejsze, spokojniejsze w przekazie." - heh dla mnie są troche za szalone górą.. ale takiego dołu nie znalazłem w żadnych innych.

 

 

"Zamknięta konstrukcja pozwala na większe skupienie, ale ogranicza scenę. " - ja potrzebowałem słuchawek do pracy więc w grę wchodziły tylko zamknięte - musiały dobrze tłumić.. i nie przeszkadzać innym. Początkowo chciałem kupić coś z ANC. ale tutaj dopiero Bose qc25 za 3x więcej grały na podobnym poziomie.

 

Co do sceny to fakt jest dość skupiona... ale rekompensuje to separacja dzwięków.

 

 

 "Mimo wszystko też mogą dać frajdę w muzyce, ale trzeba być świadomym ich ograniczeń:) Często z nich też korzystam." - dają dają ja potrafię w nich i 8h przesiedzieć ... często nawet zakładam bez grania bo cieplej w uszy i ciszej.

 

PS. Co do ich referencyjnego charakteru to wiąże się z tym pewna przygoda... kupiłem je i odpalam w domu.. kurcze Massive Attack Mezzanine pierwsze kawałki i.... coś brzęczy w prawej słuchawce... co basem przyłoii to słychać że coś haczy. Idę do sklepu włączam Panu i..... zaczyna się.."..wie Pan to są słuchawki referencyjne to będzie słychać każdy śmieć z nagrania".. poprosiłem o inną parę i oo tutaj już nie brzęczy....

 

PS2. Dzięki DT770 jestem w stanie wskazać 10 defektów w nagraniach.. na Tidal prawie każda płyta ma jakieś artefakty.

 

PS3. Największą ich zaletą jest barwa gitary akustycznej. Realistyczna, rozdzielcza i ciepła w odbiorze.

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafię w nich i 8h przesiedzieć

No właśnie do tego 770 zostały stworzone. W DT990Pro nie dałbyś rady raczej, dlatego napisałem że 770 są spokojniejsze w odbiorze. W 990 jest wszystkiego więcej i z większą klasą, ale tak jak i na koncercie nie wytrzymasz 8h za dużo wrażeń, informacji do przetworzenia dla mózgu. Jedna płyta góra dwie i przerwa:) Słuchałeś 990?

 

Bose qc25 za 3x więcej grały na podobnym poziomie.

Moim zdaniem nie grają na podobnym poziomie.One oszukują, ale efektownie i może się to podobać, ale emocji brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Z Beyera słuchałem tylko DT880 - za sucho. I Custom One - w sumie równiejsze ale.. scena słaba, separacja też, basu mniej.

Szukam czegoś jeszcze do domu.. bo latanie z dt770 w plecaku jest mało poręczne a bez pudełka strach... widziałem dedykowany pokrowiec ale to jeszcze większe gabaryty.

 

Przepraszam za off topa. Trzymam kciuki za udany zakup.

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Z Beyera słuchałem tylko DT880 - za sucho. I Custom One - w sumie równiejsze ale.. scena słaba, separacja też, basu mniej.

Szukam czegoś jeszcze do domu.. bo latanie z dt770 w plecaku jest mało poręczne a bez pudełka strach... widziałem dedykowany pokrowiec ale to jeszcze większe gabaryty.

 

Przepraszam za off topa. Trzymam kciuki za udany zakup.

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

Dziękuję wszystkim za cenne opinie i propozycje. Zostaje mi tylko znalezienie sklepów stacjonarnych, gdzie będzie można można przeprowadzić odsłuch.

 

Reasumując, na placu boju pozostają Beyerdynamic DT990 Pro, DT150, Hifiman 400i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziękuję wszystkim za cenne opinie i propozycje. Zostaje mi tylko znalezienie sklepów stacjonarnych, gdzie będzie można można przeprowadzić odsłuch.

 

Reasumując, na placu boju pozostają Beyerdynamic DT990 Pro, DT150, Hifiman 400i

Ja bym się zastanowił nad Dt990 edition. Mniej cisną uszy.Przez to moim zdaniem troszeczkę inaczej grają. Ale trzeba samemu to już sprawdzić. I jest wersja 32 ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad Dt990 edition. Mniej cisną uszy.Przez to moim zdaniem troszeczkę inaczej grają. Ale trzeba samemu to już sprawdzić. I jest wersja 32 ohm.

 

Pytanie, która wersja będzie bardziej odpowiednia do mojego wzmacniacza AA X-i50BT?

32 czy 250 ohm? Czytałem w jakiejś recenzji, że 32 brzmią nawet lepiej niż 250. Do tej pory nie miałem problemu z napędzeniem K550, więc nie inwestowałem w dodatkowe urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie, która wersja będzie bardziej odpowiednia do mojego wzmacniacza AA X-i50BT?

32 czy 250 ohm? Czytałem w jakiejś recenzji, że 32 brzmią nawet lepiej niż 250. Do tej pory nie miałem problemu z napędzeniem K550, więc nie inwestowałem w dodatkowe urządzenia

Wieczorem wrzucę link do pomocnego artykułu w którym są opisane wszystkie wersje Dt990/880/770 z uwzględnieniem ohmów :) Nie mam tego przy sobie ale jest w kompie w zakładkach. 32ohm brzmią podobno jak 600ohm z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stałem przed tym dylematem i... mam wersję 32 Ohm ze względu na:

1. kabel. Ten skręcany to użytkowa masakra - jest w stanie przesunąć CA 651.

 

2.No i mogę je podpiąć do wszystkiego... fakt że na Carat Ruby II grają czyściej i dynamiczniej.

 

Minusem są pady ze skóry - te welurowe są odrobinę wygodniejsze.

 

3.Brzmieniowo są minimalne różnice szczególnie w przestrzeni 250 ohm ma lepszą. Ale ze słabym źródłem 32 są bardziej dynamiczne i mocniejsze.

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:).. ja się zgadzam z "sound very similar at first, but you will notice difference after more time with them."

W sklepie nie wychaczyłem praktycznie żadnych różnic.... ale kolega ma 250Ohm starszą wersję 770 i tutaj już są spore różnice.. z basem na + dla 32ohm a z górą na + dla 250ohm.

 

Kurcze może różnice wynikają bardziej z serii produkcyjnej przetworników niż omów..

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:).. ja się zgadzam z "sound very similar at first, but you will notice difference after more time with them."

W sklepie nie wychaczyłem praktycznie żadnych różnic.... ale kolega ma 250Ohm starszą wersję 770 i tutaj już są spore różnice.. z basem na + dla 32ohm a z górą na + dla 250ohm.

 

Kurcze może różnice wynikają bardziej z serii produkcyjnej przetworników niż omów..

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

Teoretycznie powinny grać tak samo. Wg Beyerdynamic grają niemal identycznie. Słuchawki które mają więcej ohmów nie są tak poddatne na zakłócenia. I to tyle z teorii.

Ale nie zawracajmy sobie głowy ohmami. Są słuchawki które mając zaledwie 32 - 80 ohm wymagają wzmacniacza także nie ma co na to tak patrzeć. Kupi słuchawki jak będą słabo grać to wzmak dokupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:).. ja się zgadzam z "sound very similar at first, but you will notice difference after more time with them."

W sklepie nie wychaczyłem praktycznie żadnych różnic.... ale kolega ma 250Ohm starszą wersję 770 i tutaj już są spore różnice.. z basem na + dla 32ohm a z górą na + dla 250ohm.

 

Kurcze może różnice wynikają bardziej z serii produkcyjnej przetworników niż omów..

 

Wysłane z mojego SM-A730F przy użyciu Tapatalka

Jedno jest pewne, że 32 ohmowe są łatwiejsze do napędzenia, nawet z telefonu. I w takim przypadku mogą zagrać lepiej. Posiadając dobry wzmacniacz nie ma to takiego znaczenia. Z kolei posiadając wzmacniacz lampowy 250 Ohm to sensowne minimum. Na szczęście wybór jest trzeba samemu posłuchać i odpowiednie dla siebie wybrać. Ja korzystam z 770Pro i 990Pro i nie bardzo pokrywają mi się opisy i porównania z linku. 880 praktycznie nie znam, więc odnieść się nie mogę. Zwrócę uwagę że polecam serię Pro. Wersje "domowe" nie mają wg mnie uzasadnienia,wyższej ceny, ale jak ktoś lubi to może nawet wer. custom sobie zamówić

https://europe.beyerdynamic.com/catalog/product/view/id/20/s/dt-990-manufaktur/category/1464/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie powyższych opinii oraz lektury wielu wątków na forach i recenzji, zamówiłem DT990 Edition 250 ohm.

Niestety nie miałem w najbliższym czasie możliwości posłuchać polecanych słuchawek.

Jeszcze raz dziękuję za pomocne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie powyższych opinii oraz lektury wielu wątków na forach i recenzji, zamówiłem DT990 Edition 250 ohm.

Niestety nie miałem w najbliższym czasie możliwości posłuchać polecanych słuchawek.

Jeszcze raz dziękuję za pomocne opinie.

Bardzo dobry wybór. Jedna uwaga. Na początku tony wysokie zdają się przytłaczać. Mój Tato i brat też kupili kiedyś Dt990 Edition 250ohm i było tak na obu parach. Problem znika po iluś tam dokładnie nie wiem ilu godzinach grania. Ale znika. Pady się układają do kształtu głowy a i same słuchawki zaczynają inaczej brzmieć. I te sugestie jakoby grały ostrą V-ką biorą się chyba właśnie z osłuchu niewygrzanych słuchawek. One grają dosyć neutralnie z lekko wyeksponowaną górą i solidnym punktowym basem. Nie ma tu nic z typowych słuchawek grających V-ka tzn. Rozlazły bas, cofnięte wokale i syczące talerze. Pozdrawiam i życzę miłego słuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie powyższych opinii oraz lektury wielu wątków na forach i recenzji, zamówiłem DT990 Edition 250 ohm.

Niestety nie miałem w najbliższym czasie możliwości posłuchać polecanych słuchawek.

Jeszcze raz dziękuję za pomocne opinie.

 

Słuchawki mogą się podobać z tym, że one górę pasma też mają raczej po "ostrej" stronie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.