Jump to content
IGNORED

konto testowe Qobuz jak założyć w Polsce

dfx5
 Share

Recommended Posts

W dniu 27.05.2021 o 19:40, Paweł Fredd napisał:

Bubble zainstalowany mam na telefonie z Androidem 10 i w taki sposób przesyłałem sygnał po wifi do Chromcast Audio. A teraz dzięki Bogusław_59825 tą samą drogą tylko już bezpośrednio z aplikacji Qobuza.

Chromecast to waziutkie gardło, słyszalem z Qobuza na tym czymś. 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

• 2 weeks later...
To jak się zdecydujesz, daj proszę znać czy wszystko poszło dobrze.
Korzystam od tygodnia. Wszystko działa jak należy. Po wykonaniu płatności (Paypal) w ciągu kilku godzin dostałem na maila login (adres e-mail) i hasło.
Rodziny we Francji.

Wysłane z mojego CPH1921 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze dodam, że jak się loguję na konto swojej rodziny, to ważność konta jest do 02.09.2021. Ja byłem trzeci w rodzinie (teraz jest już komplet). Gość pewnie przedłuża w zależności na jaki okres ma opłacone od danego użytkownika, mam nadzieję

Wysłane z mojego CPH1921 przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, ramone napisał:

Jeszcze dodam, że jak się loguję na konto swojej rodziny, to ważność konta jest do 02.09.2021. Ja byłem trzeci w rodzinie (teraz jest już komplet). Gość pewnie przedłuża w zależności na jaki okres ma opłacone od danego użytkownika, mam nadzieję

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja mam wykupione do połowy września wiec gdyby co to jeszcze trochę czasu 😉 btw eBay zablokował mojego sprzedawcę więc i tak musiałbym wykupić gdzieś indziej. A tak w ogóle to żałosne żeby człowiek musiał takie manewry robić  🤦‍♂️

Hidden Content

• 1 month later...
20 godzin temu, dfx5 napisał:

Są aktualnie do kupienia w miarę pewne konta?

Ja wykupiłem przez eBay ale usunęli tego sprzedawcę. Skontaktował się ze mną i zaproponował przedłużenie - już 2x mu płaciłem i wszystko ok. Śmieszne pieniądze przez paypal - jeśli chcesz to mogę Ci przesłać kontakt. 

4 minuty temu, Lesheck napisał:

Ja wykupiłem przez eBay ale usunęli tego sprzedawcę. Skontaktował się ze mną i zaproponował przedłużenie - już 2x mu płaciłem i wszystko ok. Śmieszne pieniądze przez paypal - jeśli chcesz to mogę Ci przesłać kontakt. 

To ten z ofertą za 1, 3, i 5 lat ?

3 minuty temu, Zbi_Rek napisał:

Ok, jeżeli gra to ten sam

Stałe konto z ofertami przesyła z gmail

Z innymi to jak czytałem raczej słabo było, po miesiącu konta były nieaktywne

Tak - jest to stałe konto. A nawet jak przestanie działać to rozpaczać nie będę. Od $10 na 3 miesiące nie zbiednieję. Qobuz ma niektóre albumy, których nie ma Tidal ale jak coś mi się naprawdę podoba to kupuję pliki hires i wówczas jest super jakość. A do takiego słuchania w tle lub szukania inspiracji Qobuz / Tidal nie ma dla mnie znaczenia. 

21 minut temu, Lesheck napisał:

Tak - jest to stałe konto. A nawet jak przestanie działać to rozpaczać nie będę. Od $10 na 3 miesiące nie zbiednieję. Qobuz ma niektóre albumy, których nie ma Tidal ale jak coś mi się naprawdę podoba to kupuję pliki hires i wówczas jest super jakość. A do takiego słuchania w tle lub szukania inspiracji Qobuz / Tidal nie ma dla mnie znaczenia. 

Tidala odstawiłem zupełnie, Qobuz ma dla mnie lepsze opcje wyszukiwania, nie wspominając o tej sieczce przesterów w mqa

12 minut temu, Zbi_Rek napisał:

Tidala odstawiłem zupełnie, Qobuz ma dla mnie lepsze opcje wyszukiwania, nie wspominając o tej sieczce przesterów w mqa

Jak porównywałem bezpośrednio utwór do utworu to faktycznie większość z Qobuza brzmiała troszkę lepiej. Ale mi mqa aż tak nie przeszkadza, a wyszukuję przez Roon, który super gładko integruje oba serwisy więc Tidal zostaje. (I jeszcze Spotify też bo mi się nie chce przenieść playlist, które mam do ćwiczeń  🙆‍♂️

12 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Tylko ze słabym dac, to coś jest bit perfect. Jak dac ogarnia wyższy jitter, to gra po prostu prawidłowo 

Tam gdzie tego słuchałem nie było słabego DACa, nie pamiętam nazwy, ale to zacna maszynka na lampce.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

43 minuty temu, sir.jax napisał:

Tam gdzie tego słuchałem nie było słabego DACa, nie pamiętam nazwy, ale to zacna maszynka na lampce.

Może nie zagrać 👍 ogólnie nie jestem przeciwnikiem impulsówek, ale ta z Chromecast mi akurat siała 🙄

Edited by marcinmarcin

• 4 weeks later...
W dniu 18.07.2021 o 08:59, robertk napisał:

Czy ktoś próbował coś takiego: 

Hidden Content

Gdyby ktoś był zainteresowany, to ten "dostawca" przeniósł się na nową platformę sprzedażową: 

Hidden Content

Z poniższym kuponem jest 25% zniżki

Hidden Content

W dniu 9.03.2021 o 12:20, Zbi_Rek napisał:

?

pytałem januss73, który zbiera chętnych na subskrypcję - pakiet Studio 60€ rocznie

Quobuz to porażka jakaś. Większość kawałków, którymi ja jestem zainteresowany to remasteringi robione przez absolutnie głuchych ludzików. Amatorszczyzna za kasę.
Czy jest coś gdzieś w sieci, gdzie mogę liczyć na kupowanie oryginałów wysokiej jakości?
Mnie zarejestrować się udało na okres próbny, nie wiem jeszcze co z akceptacją moich kart. Zrobiłem to przez VPN i mam wszystko po niemiecku :)