Skocz do zawartości
IGNORED

konto testowe Qobuz jak założyć w Polsce


dfx5
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Bogusław_59825,

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś fake. Cena się zgadza, tylko waluta nie bardzo.

A może by tak wspólne konto familijne? Wyjdzie po 30jurków za cały rok. 3x mniej jak za indywidualnego Tidala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, januss73 napisał:

Jakiś fake. Cena się zgadza, tylko waluta nie bardzo.

A może by tak wspólne konto familijne? Wyjdzie po 30jurków za cały rok. 3x mniej jak za indywidualnego Tidala.

nie fejk, po prostu tłumaczenie strony, kwoty zgadzają się z kwotami i warunkami w €, tłumaczenie zmienia je automatycznie na pln

w PL nie ma oficjalnego dostępu do Qobuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2020 o 22:15, janku70 napisał:


Proponuje zasilić konto Paypala gotówka na pierwszą płatność przy rejestracji a później zmienić na karte dla płatności cyklicznych.PayPal nie podaje źródła finansowania.Mój znajomy tak zrobił i ma Qobuza.Oczywiście jak mieszkasz w PL to przy rejestracji musisz działać przez VPN bo faktycznie nasz kraj ciagle oficjalnie w poczekalni.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Hmm... Zainteresowało mnie to, ale musiałem najpierw poczytać co to jest sieć VPN ?. Stary i leniwy się zrobiłem. Kiedyś lubiłem być na bierząco z konfiguracjami sieciowymi itp. Teraz różne konfiguracje (takie domowe) działają bardziej intuicyjnie i automatycznie. Np. konfigurowanie ustawień rutera pod różnych dostawców internetowych odbywa się automatycznie. Wiem, że od dawna ? Opłatę np. za TIDAL chciałem dokonywać przez PayPal, korzystając z karty debetowej. Były jakieś trudności, więc potrzebowałem karty kredytowej, żeby opłacać abonament. Teraz wszystko działa sprawniej. TIDAL chyba już akceptuje płatności PayPal, z kartą debetową. Narobiłeś mi smaka na przetestowanie serwisu Qobuz. 
Która sieć VPN jest najlepsza Twoim zdaniem i czy skorzystać z VPN tylko podczas rejestracji? Czy można później z niej zrezygnować i czy przy cyklicznych opłatach, jeśli zdecyduje się korzystać z Qobuz, wystarczy karta debetowa podpięta do PayPal’a?

Proszę Cię o odpowiedź/podpowiedź ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, audiofil75 napisał:

Wystarczy VPN np od twojego antywirusa i tylko przy rejestracji.

Dzięki za podpowiedź. Na MacBooku, gdzie korzystam z playera Audirvana nie instaluję antywirusa, ale na PC mam Nortona. Można zainstalować dodatek Norton Secure VPN. Tam spróbuje się zarejestrować w serwisie Qobuz, a na jabłku w Audirvanie aktywuje Quobuz przy pomocy loginu i hasła jak w przypadku Tidal, jeśli działa to w podobny sposób ? Ciekawe czy mi się uda odpalić ten Qobuz ... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech .... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, audiofil75 napisał:

Wystarczy VPN np od twojego antywirusa i tylko przy rejestracji.

Może spróbuję skorzystać z tego ... Podpowiedź z innego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Norton Secure VPN to chyba aplikacja (płatna) od Symanteca, nie dodatek do antywirusa, za który już zapłaciłem ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, mkk1 napisał:

Płacę. Za dużo mam serwisów 

no i tyle co przycebulisz na Qobuz by eBay, stracisz na Soundiiz a z Q jest tylko zawracanie doopy z kupowaniem, wpisywaniem i tak na okrągło, czyli wychodzi na jedno z kosztem rocznym Qobuz + 6 i nie musisz się pieprzyć z poniższym

ale jak napisałem wcześniej, lubisz się grzebać w bałagan pecetowego audio nie boli, bo i tak masz pieprznik malinio dacinio kablinio zasilinio voluminio siecinio wywalinio i inne gówninio, generalnie burdellinio ?

bez urazy, co kto lubi... ?

ale dzięki, że jesteś ogólnie uczynny, może inni skorzystają z Twojej drogi streamingowej ?

5 minut temu, tasimo napisał:

Może spróbuję skorzystać z tego ... Podpowiedź z innego forum.

https://support.dealpos.com/hc/en-us/articles/360006850634-How-to-Download-and-Enable-Browsec-VPN-in-Your-Browser

Norton Secure VPN to chyba aplikacja (płatna) od Symanteca, nie dodatek do antywirusa, za który już zapłaciłem ? ?

do zainstalowanie apki wystarczy vpn przegladarki, po zainstalowaniu apki nie trzeba korzystać z opcji vpn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, shureido napisał:

bez urazy, co kto lubi... ?

Zgadzam się, bo ja np. korzystam z Audirvany na MacBooku, Tak mi odpowiada i jestem zadowolony. @mkk1tylko poleca, ale inni to zaraz - fanboy Apple, drogie goowno ... Daphile na terminalu za kilka setek jest tańszy i lepszy ... Dobrze więc prawisz "co kto lubi" ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz jakieś złe doświadczenia z malinką ?? ?

Co kto lubi , jeden skrobie na wypasionego audio pc, drugi kupuje rona za 700$ , trzeci nie podchodzi do streamingu jak nie ma Bartoka, a jeszcze następnemu malinka wystarcza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Teraz, tasimo napisał:

Zgadzam się, bo ja np. korzystam z Audirvany na MacBooku, Tak mi odpowiada i jestem zadowolony. @mkk1tylko poleca, ale inni to zaraz - fanboy Apple, drogie goowno ... Daphile na terminalu za kilka setek jest tańszy i lepszy ... Dobrze więc prawisz "co kto lubi" ...

dokładnie ?

to co mi odpowiada, to streamer on, wzmacniacz on, wybieram to na co mam ochotę i relaks

skandynawski style of life hygge ?

5 minut temu, mkk1 napisał:

Chyba masz jakieś złe doświadczenia z malinką ?? ?

Co kto lubi , jeden skrobie na wypasionego audio pc, drugi kupuje rona za 700$ , trzeci nie podchodzi do streamingu jak nie ma Bartoka, a jeszcze następnemu malinka wystarcza. 

po prostu nie lubię burdelu pecetowego

za to lubię brzmienie w sensownej opcji bez kompromisów i rzeźbienia w temacie pseudo ekonomii finansowej, która w ostatecznym podsumowaniu okazuje się niczym innym jak podobnym wydatkiem tylko rozłożonym na etapy zakupów poszczególnych elementów toru pc audio , nie wspominając już o wzmacniaczu i kolumnach

słuchasz w opcji bliskiego pola/desktop'owej czy klasycznej fotel/szklaneczka single malt ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz burdelu ... ? Malinka z nakładką , zasilacz. Wszystko za stolikiem . Sterowanie apką/z lapka... Clean look ?

Słucham klasycznie , ciężko byłoby Thiele 2.2 na biurku ustawić ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, mkk1 napisał:

Zaraz burdelu ... ? Malinka z nakładką , zasilacz. Wszystko za stolikiem . Sterowanie apką/z lapka... Clean look ?

Słucham klasycznie , ciężko byłoby Thiele 2.2 na biurku ustawić ?

 

 

240fd7b6aeb1171da3078674b4d93675.jpg

?

pytanie o bliskie pole przybiórkowe wynikało z wcześniejszych doświadczeń dyskusyjnych z userami pc audio, które często kończyły sie podsumowaniem "...wzmacniacz/dac przenośny a głośniki to taki wysoki model Logitech "  

a podsumowanie wydatków w tor pc streaming okolice 10k zł

P.S. też mam "bio" ustroje akustyczne przy głośnikach ?

Edytowane przez shureido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2020 o 10:58, shureido napisał:

...nie odrzuca polskich form płatności ? 

Wystarczy PayPal  (karty z polskich banków odrzuci)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jak już przypadkiem przyjdzie grzebać na swoim koncie lub nawet zamknąć konto, to panel admina tylko dokładnie z tej samej lokalizacji co była rejestracja. Ja przy rejestracji wybrałem Niemcy Berlin i żadne inne miasto w German nie przechodzi, że o innym kraju nie wspomnę. Teraz już to wiem, ale było trochę błądzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, Bogusław_59825 napisał:

Pamiętajcie, że jak już przypadkiem przyjdzie grzebać na swoim koncie lub nawet zamknąć konto, to panel admina tylko dokładnie z tej samej lokalizacji co była rejestracja. Ja przy rejestracji wybrałem Niemcy Berlin i żadne inne miasto w German nie przechodzi, że o innym kraju nie wspomnę. Teraz już to wiem, ale było trochę błądzenia.

masz na myśli Qobuz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.