Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge Audio CXA60 - opinie i dobór kolumn


hasos

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu poszukuję najbardziej odpowiedniego zestawu stereo - odpowiedniego do moich preferencji dźwiękowych i finansowych. Zaczynałem od kwoty ok. 3 tys., obecnie to już chyba dotarłem do poziomu 7 tys. za komplet.

 

Po odsłuchach na placu boju pozostały Yamaha RN803D, ONKYO TX-8250 oraz tytułowy Cambridge Audio CXA60.

 

Po wczorajszym ponownym słuchaniu stwierdzam, że Yamaha to bardzo dobre urządzenie, ale chyba raczej nie dla mnie ze względu na dość suchą w moim odczuciu prezentację dźwięku. Brak mi głównie dociążenia i grubości dźwięku, ale podoba mi się scena i szczegółowość.

 

Onkyo jest zdecydowanie przyjemniejsze w odsłuchu. Mniej męczące, ale wydaje mi się, że obiektywnie Yamaha jest lepszym technicznie sprzętem. Rozważam opcję Onkyo.

 

Na koniec posłuchałem jeszcze CA i to było to - pojawiło się dociążenie dźwięku, instrumenty nabrały masy, wybrzmienia. Choć trochę zabrakło mi właśnie przestrzeni i powietrza, które były obecne w Yamasze i Onkyo.

 

Takich zestawów posłuchałem:

 

Y+ Heco Aurora 700 (przyjemne granie, choć trochę za efektowne, no i było zbyt sucho na średnicy, bez dociążenia),

 

Y+ Dali Zensor 7 (tu jakoś okazały się takie nijakie, w zestawieniu z Heco przegrały),

 

Y + Bronze 6 (było całkiem dobrze, względem Heco bas był dobry, ale raczej w drugiej linii, mniej góry zdecydowanie i gęściej na średnich, bardziej wypchnięte do przodu, ale i tak sucho i bez dociążenia).

 

Następnie poszło Onkyo z Heco i Bronze - to już była 3 godzina słuchania i trudno mi z pamięci opisać szczegóły, ale było przyjemniej niż na Yamasze, doszła przestrzeń w głąb, było cieplej i mniej metalicznie, ale nadal bez większego dociążenia.

 

Na koniec Bronze i Heco z CA - tu podobało mi się najbardziej, choć kwestia Bronze 6 mnie zastanawia - mają bardzo gęstą średnicę, jest dociążenie dźwięku, bardzo dobre, ale trochę jednak minimalnie tej góry mogłoby być więcej.

 

I teraz pytanie - czy za to dociążenie i gęstość odpowiadają kolumny Bronze, czy CA? Pewnie CA. Jeśli tak, to jakich kolumn warto posłuchać, by mieć owo dociążenie, zaznaczony bas, średnie mniej wypchnięte i gęste i więcej przestrzeni?

 

CA bardzo mi się spodobał, podłączyłby go do Maliny, póki co korzystając z daca w CA.

 

Bronze 6 to dobre połączenie z CA, czy to właśnie zbyt gęste granie? Bo jednak przestrzeń i oderwanie od kolumn dźwięku też lubię.

 

Więc dociążenie, gęstość, ale i przejrzystość i przestrzeń mnie interesuje.

 

Czy Elac F6 to byłby dobry kompan dla CA? Pytam, bo nie miałem okazji posłuchać. Słuchałem tylko z Y i było miło. Gdyby CA dociążył dźwięk mogłoby się sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posłuchaj tego CXA z MA serii silver 2 lub 6 bo do 8 za słaby wzmacniacz, dostaniesz więcej detalu i góry, kable głośnikowe są w tym przypadku ważne, tylko nie używaj posrebrzanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze, a w cenie CXA-60 znajdziesz CXA-80. To jest znacznie lepszy wzmacniacz.

Można go kupić za jakieś 3,5 kzł jak się dobrze poszuka. Nawet dziś na alledrogo masz dwie oferty w zbliżonej cenie. Jak kupisz bezpośrednio bez licytacji na allegro (a więc kupujący nie zapłaci prowizji) to spokojnie 200 zł jeszcze urwiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból:)

Dołożysz do CXA-80 to zaraz ktoś podrzuci pomysł że jak dołożysz jeszcze kilka stówek to będziesz mógł kupić jeszcze coś lepszego :)) I tak bez końca. Kiedyś trzeba powiedzieć STOP, a to nie jest takie proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.pół roku temu, szukając czegoś lepszego od amplitunera stereo Onkyo TX 8150, kupiłem m.in. CA CXA 80 i po 7 dniowych testach odesłałem. Wtedy kosztował 4799 zł czyli 250% więcej niż TX8150. Poza większą mocą niczym nie przebił Onkyo !!! CXA80 byłby rewelacyjnym wzmacniaczem, ale w cenie do...2000 zł. ew. ciut więcej. Lepszy dźwięk - szczególnie bas przy cichym słuchaniu muzyki zaoferował Magnat MA600 ( niestety trochę za mało wydajny prądowo). Poszukiwania zakończyłem NADem 375bee ( tu było idealnie). Bardzo fajnie zabrzmiał pożyczony od znajomego Exposure 2010, który u niego znakomicie się zgrywa z Monitor Audio Silver 8.

Pamiętaj, że to jednak kolumny przeważają o charakterze brzmienia zestawu...i tylko odsłuch w docelowym miejscu jest w 100% wiarygodny. W dzisiejszych czasach to żaden problem, jedynie same korzyści :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.pół roku temu, szukając czegoś lepszego od amplitunera stereo Onkyo TX 8150, kupiłem m.in. CA CXA 80 i po 7 dniowych testach odesłałem. Wtedy kosztował 4799 zł czyli 250% więcej niż TX8150. Poza większą mocą niczym nie przebił Onkyo !!! CXA80 byłby rewelacyjnym wzmacniaczem, ale w cenie do...2000 zł. ew. ciut więcej. Lepszy dźwięk - szczególnie bas przy cichym słuchaniu muzyki zaoferował Magnat MA600 ( niestety trochę za mało wydajny prądowo). Poszukiwania zakończyłem NADem 375bee ( tu było idealnie). Bardzo fajnie zabrzmiał pożyczony od znajomego Exposure 2010, który u niego znakomicie się zgrywa z Monitor Audio Silver 8.

Pamiętaj, że to jednak kolumny przeważają o charakterze brzmienia zestawu...i tylko odsłuch w docelowym miejscu jest w 100% wiarygodny. W dzisiejszych czasach to żaden problem, jedynie same korzyści :)

 

Sądząc po tym jakie wzmacniacze Tobie się spodobały, to lubisz kiedy wzmacniacz dodaje coś od siebie. CXA-80 jest w swoim budżecie bardzo dobrym wzmacniaczem, z tym że to bardzo neutralne granie. Dobrze nagraną płytę odtworzy dobrze, pokazując wszystkie smaczki, a źle nagraną też pokaże z tej złej strony i tyle. NAD, Exposure, Magnat w tej klasie cenowej nie mają nic wspólnego z przezroczystością i neutralnością. Ale są ludzie którym to odpowiada bo preferują takie a nie inne brzmienie.

Pisanie o tym że CXA-80 powinien kosztować 2000 zł to jest kompletne nieporozumienie. Oczywiście każdy by chciał że by wszystkie sprzęty były tańsze, ale jest jak jest. Dla mnie akurat NAD którego wybrałeś nie zachwyca ani wyglądem, ani dźwiękiem.

Jeśli kolega pisze wyżej że CXA-60 jemu się podobało na odsłuchach to znaczy że właśnie preferuje neutralne i dynamiczne brzmienie z lekko ocieploną średnicą, a nie wzmacniacze grające np. skajami pasma, które przez pierwsze 5 minut słuchania powodują efekt WOW, a po godzinie już męczą.

 

Tu jest test tego superaśnego NAD 375bee którego tak zachwalasz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Szczgólnie podsumowanie mi się podoba:

"An average performance which doesn’t do quite enough to justify the price"

 

:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Nada nie słuchałem, tylko 326, ale poza dociążeniem dołu nie było w nim nic atrakcyjnego.

Ja owszem szukam czegoś, co nie będzie mocno eksponować góry, wokale mogę być trochę cofnięte, ale by była przestrzeń, dobrze zrobiony bas i dociążenie - to słowo klucz.

By dźwięk miał objętość, wybrzmienie - w każdym razie coś przeciwnego niż Yamaha 803d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po odsluchach tez wybralem cxa60 z monitor audio bronze 6.slucham juz 1.5 roku i jestem bardzo zadowolony.a sluchalem roznych kolumn i wzmacniaczy.tylko musisz dobrac odpowiednie kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym jakie wzmacniacze Tobie się spodobały, to lubisz kiedy wzmacniacz dodaje coś od siebie. CXA-80 jest w swoim budżecie bardzo dobrym wzmacniaczem, z tym że to bardzo neutralne granie. Dobrze nagraną płytę odtworzy dobrze, pokazując wszystkie smaczki, a źle nagraną też pokaże z tej złej strony i tyle. NAD, Exposure, Magnat w tej klasie cenowej nie mają nic wspólnego z przezroczystością i neutralnością. Ale są ludzie którym to odpowiada bo preferują takie a nie inne brzmienie.

Pisanie o tym że CXA-80 powinien kosztować 2000 zł to jest kompletne nieporozumienie. Oczywiście każdy by chciał że by wszystkie sprzęty były tańsze, ale jest jak jest. Dla mnie akurat NAD którego wybrałeś nie zachwyca ani wyglądem, ani dźwiękiem.

Jeśli kolega pisze wyżej że CXA-60 jemu się podobało na odsłuchach to znaczy że właśnie preferuje neutralne i dynamiczne brzmienie z lekko ocieploną średnicą, a nie wzmacniacze grające np. skajami pasma, które przez pierwsze 5 minut słuchania powodują efekt WOW, a po godzinie już męczą.

Czy cokolwiek napisałem, że nie podobało mi się brzmienie CA CXA 80 ? Było znakomite, ale nie lepsze od 2,5 krotnie tańszego Onkyo TX8150. W Onkyo brakowało jedynie " kopa" przy b.cichym nocnym plumkaniu. CXA 80 tego nie poprawił. NAD 375 sobie poradził, a to, że gra skrajami pasma można włożyć między bajki. Brzmi równo i przejrzyście w każdym paśmie już od najniższych poziomów głośności...i WOW nie zniknęło ;)

CXA 60 i 80 to piękne wzmacniacze, ale 80 była raczej zbyt przeszacowana cenowo, a tańsza 60 nie wiem jak brzmi. Od razu uderzyłem w wyższy model i...

Kończę przepychankę o wyższości tego czy tamtego, bo nie o to chodzi.

Najważniejsze jest, żeby przetestować sprzęt u siebie w domu !!! Coś nie pasuje - zwrócić i szukać dalej...aż się spodoba :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce większość sprzętów jest przeszacowanych cenowo. Na tzw. Zachodzie te same sprzęty można kupić 20-30% taniej. Swój CXA-80 kupowałem przez internet z Anglii za 3.500 zł z dostawą do Polski. Nowy w nieotwieranym pudełku. Dokładnie w tym sklepie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wcześniej też z Anglii kupiłem Marantza SA8005 za 2.900 zł (nówka) + dostawa 80 zł, kiedy u nas kosztował wszędzie 4.900 zł.

Dokładnie tak samo jest ze sprzętem foto. To jest moje drugie, nie mniej kosztowne hobby. I też wiele rzeczy kupuję za granicą dużo taniej niż w Polsce.

Dziwne jest, to że w Polsce sprzedawca w sklepie zarabia minimum 2 razy mniej niż w Anglii, ale to w Anglii, Niemczech, Włochach sprzęty są tańsze niż w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie CA 851A gra na zmianę z MA Bronze 5 i Usher V-601. Sam się zdecydowałem na CA 851A po lekturze forum, gdzie wszyscy mówili że jak CA to tylko 851A, oraz odsłuchach. W sumie jak się dobrze poszuka można znaleźć używkę CA 851A w cenie nowego CXA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No tak doszedłem już z 3 do 7 tys.

60 myślę będę miał za jakieś 3 tys.

Ja kupiłem nowego CXA 60 za 2650 zł. W cenie ujęta wysyłka kurierem za pobraniem.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Nad pewnie i mnie by się spodobał, to jednak wyższa półka niż 326, ale nie ma daca i kosztuje 4800 (w Niemczech 800 e, więc byłaby taka opcja). Ale jednak to sporo więcej, jak się doliczy dac.

 

Ja kupiłem nowego CXA 60 za 2650 zł. W cenie ujęta wysyłka kurierem za pobraniem.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

A gdzie takie rabaty dają? Z czym ci gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A gdzie takie rabaty dają? Z czym ci gra?

 

U mnie gra z głośnikami Magnat 677. Zdecydowałem się na te głośniki ponieważ kupiłem je w dobrej cenie (brat kupował nowe to Magnaty wpadły w moje ręce) wysłałem PW gdzie kupiłem CXA.

 

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma daca

 

Może się mylę, ale jakoś nie mam zaufania do jakości DAC wbudowanych do budżetowych wzmacniaczy. Owszem, wygoda jest wielka, ale czy dźwięk będzie przynajmniej na poziomie nowego zewnętrznego przetwornika za kilka stówek ?

Może ktoś się wypowie ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że zewnętrzny lepszy, ale sądzę też, że za kilka stówek nie kupisz nic lepszego, bo z nowych to jedynie CA 100 w tej cenie. Ale taki Arcam np. to już byłoby coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem pewien ze branża po negocjacjach jest w stanie sie zbliżyć do tej ceny.

A przy okazji będziesz miał krajową gwarancję i krótszy transport.

Jeśli nie zależy Ci na nowym urządzeniu to na popularnych portalach jest kilka używek.

Osobiście bym się szarpnął na CXA80.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbliżyć, a i przebić o czym sam się przekonałem.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem pewien ze branża po negocjacjach jest w stanie sie zbliżyć do tej ceny.

A przy okazji będziesz miał krajową gwarancję i krótszy transport.

Może się zbliżyć, a i przebić o czym sam się przekonałem.

...i kupując przez internet lub wypożyczając za kaucją, zawsze można zwrócić w ustawowym terminie gdyby jednak coś nie podpasowało ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu poszukuję najbardziej odpowiedniego zestawu stereo - odpowiedniego do moich preferencji dźwiękowych i finansowych. Zaczynałem od kwoty ok. 3 tys., obecnie to już chyba dotarłem do poziomu 7 tys. za komplet.

 

Po odsłuchach na placu boju pozostały Yamaha RN803D, ONKYO TX-8250 oraz tytułowy Cambridge Audio CXA60.

 

Po wczorajszym ponownym słuchaniu stwierdzam, że Yamaha to bardzo dobre urządzenie, ale chyba raczej nie dla mnie ze względu na dość suchą w moim odczuciu prezentację dźwięku. Brak mi głównie dociążenia i grubości dźwięku, ale podoba mi się scena i szczegółowość.

 

Onkyo jest zdecydowanie przyjemniejsze w odsłuchu. Mniej męczące, ale wydaje mi się, że obiektywnie Yamaha jest lepszym technicznie sprzętem. Rozważam opcję Onkyo.

 

Na koniec posłuchałem jeszcze CA i to było to - pojawiło się dociążenie dźwięku, instrumenty nabrały masy, wybrzmienia. Choć trochę zabrakło mi właśnie przestrzeni i powietrza, które były obecne w Yamasze i Onkyo.

 

Takich zestawów posłuchałem:

 

Y+ Heco Aurora 700 (przyjemne granie, choć trochę za efektowne, no i było zbyt sucho na średnicy, bez dociążenia),

 

Y+ Dali Zensor 7 (tu jakoś okazały się takie nijakie, w zestawieniu z Heco przegrały),

 

Y + Bronze 6 (było całkiem dobrze, względem Heco bas był dobry, ale raczej w drugiej linii, mniej góry zdecydowanie i gęściej na średnich, bardziej wypchnięte do przodu, ale i tak sucho i bez dociążenia).

 

Następnie poszło Onkyo z Heco i Bronze - to już była 3 godzina słuchania i trudno mi z pamięci opisać szczegóły, ale było przyjemniej niż na Yamasze, doszła przestrzeń w głąb, było cieplej i mniej metalicznie, ale nadal bez większego dociążenia.

 

Na koniec Bronze i Heco z CA - tu podobało mi się najbardziej, choć kwestia Bronze 6 mnie zastanawia - mają bardzo gęstą średnicę, jest dociążenie dźwięku, bardzo dobre, ale trochę jednak minimalnie tej góry mogłoby być więcej.

 

I teraz pytanie - czy za to dociążenie i gęstość odpowiadają kolumny Bronze, czy CA? Pewnie CA. Jeśli tak, to jakich kolumn warto posłuchać, by mieć owo dociążenie, zaznaczony bas, średnie mniej wypchnięte i gęste i więcej przestrzeni?

 

CA bardzo mi się spodobał, podłączyłby go do Maliny, póki co korzystając z daca w CA.

 

Bronze 6 to dobre połączenie z CA, czy to właśnie zbyt gęste granie? Bo jednak przestrzeń i oderwanie od kolumn dźwięku też lubię.

 

Więc dociążenie, gęstość, ale i przejrzystość i przestrzeń mnie interesuje.

 

Czy Elac F6 to byłby dobry kompan dla CA? Pytam, bo nie miałem okazji posłuchać. Słuchałem tylko z Y i było miło. Gdyby CA dociążył dźwięk mogłoby się sprawdzić.

Technics Su-c550 (tak tak to jest all in one z obecnej serii )z kolumnami Dali.Masz bdb lekko ocieplony dźwięk ktory bedzie lepszy praktycznie w kazdym aspekcie od wymienionych.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbliżyć, a i przebić o czym sam się przekonałem.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

co kupiłeś i o ile przebiłeś cenę zachodnią?Pochwal się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupiłeś i o ile przebiłeś cenę zachodnią?Pochwal się.
Kupiłem CXA60 za 2650 zł. Wysyłka gratis.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CXA60 za 2650 zł. Wysyłka gratis.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Faktycznie potwierdza się, że warto!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pylony diamond to w ogóle dobry wybór - słuchałem cxa 60 z pylon diamond 28 - super

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.