Skocz do zawartości
IGNORED

DENON AVC-A1XVA


Dj Chris
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieje ze ktos z forumowiczow posiada ten niesamowity sprzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dj Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liiiiiiii ... co wtedy? Samozachwyt czy samogwałt?

 

Super sprzęt ale ... tak z 10 lat temu. Dzisiaj bez Atmosa i DTS X wszystko jest przestarzałe niestety.

A w tamtych czasach były lepsze klocki bez wbudowanych wzmaków. Ze stajni Meridian, Lexicon, Proceed czy Tag McLaren.

 

Miłego słuchania, zakładając, że posiadasz.

 

A dzisaj rządzi ... Trinov.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liiiiiiii ... co wtedy? Samozachwyt czy samogwałt?

 

Super sprzęt ale ... tak z 10 lat temu. Dzisiaj bez Atmosa i DTS X wszystko jest przestarzałe niestety

eee tam - zaraz znajdą się melomani którzy udowodnią ci że core z tego cuda zabije warstwe hd a jeszcze za chwile fachofcy :) co wytłumaczą (albo i nie) że stereo z ich zacnych he klocków miażdży mch w kd :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czym wy się tak podniecacie Atmos kosmos bez przesady .dekodery Hd wystarczą do bardzo dobrego kina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale dźwięk HD spokojnie pójdzie przez tego "chudzielca"... tylko z Atmos i DTS X nie pójdzie... :)

Pewny jesteś? Może słabo szukałem ale w specyfikacji znalazłem tylko DTS i DD

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja nie rozumiem czym wy się tak podniecacie Atmos kosmos bez przesady .dekodery Hd wystarczą do bardzo dobrego kina.

w pełni się zgadzam tylko tak jak powyżej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś? Może słabo szukałem ale w specyfikacji znalazłem tylko DTS i DD

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

w pełni się zgadzam tylko tak jak powyżej

...wiem ,że ten wzmak na pokładzie nie ma dekoderów HD...ale zdekodować dźwięk HD może odtwarzacz blu-ray i przekazać go na dwa sposoby:

1. po hdmi jako LPCM ( chyba ,że wejścia hdmi w Denku to specyfikacja 1.1 czy 1.2 , a one zdaje się dźwieku hd nie przepuszczą)

2. wyjsciami 7.1 z odtwarzacza np.oppo 103,105,203,205 czy panas bdt500 i przekazać zdekodowany dźwięk HD na wzmak osobno na każdy kanał każdym z wyjść...

 

...i tym sposobem lub sposobami można odtwarzać dźwięk HD na starych ampli bez hdmi i bez dekoderów hd...tylko trzeba kupić dobry odtwarzacz blu-ray z wyjsciami 7.1..... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem ,że ten wzmak na pokładzie nie ma dekoderów HD...ale zdekodować dźwięk HD może odtwarzacz blu-ray i przekazać go na dwa sposoby:

1. po hdmi jako LPCM ( chyba ,że wejścia hdmi w Denku to specyfikacja 1.1 czy 1.2 , a one zdaje się dźwieku hd nie przepuszczą)

2. wyjsciami 7.1 z odtwarzacza np.oppo 103,105,203,205 czy panas bdt500 i przekazać zdekodowany dźwięk HD na wzmak osobno na każdy kanał każdym z wyjść...

 

...i tym sposobem lub sposobami można odtwarzać dźwięk HD na starych ampli bez hdmi i bez dekoderów hd...tylko trzeba kupić dobry odtwarzacz blu-ray z wyjsciami 7.1..... :)

bzdury - to przecież wiadomo ale na tej zasadzie to..... Chodzilo o to czy klocek odtworzy hd - nie odtworzy, wiec to techniczny zabytek. A to że zabytek zajebistej jakości to inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
bzdury - to przecież wiadomo ale na tej zasadzie to..... Chodzilo o to czy klocek odtworzy hd - nie odtworzy, wiec to techniczny zabytek. A to że zabytek zajebistej jakości to inna bajka.
...bzdury....? Chyba źle użyłeś to słowo. ... gdzie w moim wpisie są bzdury?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiii...i odcieli prund... i w piz.. sie komp wylaczyl ;)

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam wszystkich od 3 lat jestem posiadaczem avc a1xv i jest ok. Dźwięk powala w kinie jak i w stereo atmosy i inne cuda nie są potrzebne wiadomo że znajdzie się zawsze coś lepszego ale w cenie 5 tysi trudno szukać mówię tu tylko o stereo ale coś za coś dublowanie wzmacniaczy nie ma sensu.Ktos kto widział i słyszał tego Denona wie o czym się mówi.Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Niko1 napisał:

ale w cenie 5 tysi trudno szukać mówię tu tylko o stereo

A ja Ci odpowiem, że za 5 tyś. do stereo znajdę sporo o wiele lepiej brzmiących amplitunerów k.d.- a o wzmacniaczach stereo nawet nie wspomnę, bo z 5K  praktycznie każdy rozsądnie wybrany zje to zabytkowe cudo techniki.

 

Sorry, jest granica chwalenia sprzętu, po której zostaje zamiast laurki - śmieszność. Kwota 5 K jest taką kwotą, dawno już przekraczającą tą granicę. Za 5K można kupić ARCAM'a 750 - który zje w stereo ten zabytek.

W dniu 29.01.2018 o 20:16, Dj Chris napisał:

posiada ten niesamowity sprzet.

 

Ale w czym on jest taki niesamowity?

Proszę o konkrety, nie lanie wody. Argumenty "za". Bo jest srebrny? Czy jakieś inne atrybuty niesamowitości?

- Gra w stereo jak przeciętne Hi Fi

- Nie posiada w kinie wsparcia dla obecnie najważniejszych kodeków dźwięku.

- Nie przepuści niczego powyżej 1080p (problem z wszelkiej maści odtwarzaczami 4K lub zdolnymi upscal'ować sygnał do 4K) - HDMI 1.3

- Nie wspiera plików FLAC nawet w podstawie 16/44.1 (a gdzie coś więcej)

 

Na czym polega ta niesamowitość, bo nie ogarniam? Mamy 2019 rok i laurka dla tego typu sprzętu w rozumieniu słów "niesamowity" to daleko idąca przesada! Bo ma masę obecnie nieprzydatnych gniazd? 

Zejść pora na ziemię.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2018 o 16:43, stempel napisał:

Sprawdzałem kiedyś i przyjmie przez HDMI zdekodowany przez odtwarzacz do LPCM sygnał HD

To nie to samo co DTS-HD MA czy True-HD.

A pisanie przez niektórych, że Atmos to bzdura jest porażką.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, arkadowski napisał:

To nie to samo co DTS-HD MA czy True-HD.

W dużym uproszczeniu DTS HD-MA i Dolby True-HD to zakodowane LPCM :-).Dźwiękowo nie powinno być różnic.

Oczywiście Atmos to inna bajka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Sentyment do starych ampli nie ma racji bytu w czasach gdy zmieniają się one co roku i tracą na wartości,  o nowinkach technicznych nie wspominając . Po zatrzasnieciu się za nami drzwi salonu audio , jesteśmy posiadaczami starego modelu . Niby taki obrót sprawy jest dobry dla klienta gdy kupuje np model zeszłoroczny ale na jak długo będzie z niego zadowolony . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, retha napisał:

W dużym uproszczeniu DTS HD-MA i Dolby True-HD to zakodowane LPCM :-).Dźwiękowo nie powinno być różnic.

W dużym uproszczeniu -bardzo dużym.

Co nadal nie uprawnia do wystawiania laurki temu dziadkowi w postaci słów "niesamowity sprzęt".

Nie, nie jest niesamowity. Zabytek o średnim brzmieniu w stereo + znikomej funkcjonalności w 2019 roku.,

Obecnie już jest dowodem jak nieopłacalne jest inwestowanie ogromnych pieniędzy w amplitunery k.d. w przeciętnych mieszkaniach (bez adaptacji) z myślą o sprzęcie na wiele długich lat.

 

10 minut temu, subfan napisał:

Sentyment do starych ampli nie ma racji bytu w czasach gdy zmieniają się one co roku i tracą na wartości,  o nowinkach technicznych nie wspominając .

W sedno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, arkadowski napisał:

Co nadal nie uprawnia do wystawiania laurki temu dziadkowi w postaci słów "niesamowity sprzęt".

Pisałem wyłącznie o kodekach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, retha napisał:

Pisałem wyłącznie o kodekach.

Wiem, a ja o całości :) w temacie tego dziadka.\

Pozdr.

 

W dniu 29.01.2018 o 23:36, pmcomp napisał:

A dzisaj rządzi ... Trinov.

Trinnov Audio zacne ale czy rządzi? Wiele firm z segmentu PRO oferuje doskonałe rozwiązania dla sal kinowych, ale to porównanie nieadekwatne :) i krzywdzące dla w/w Denon'a - bo każdy Denon, Yamaha, Marantz itd. to zabawki przy Trinnov Audio lub Dolby (a także rozwiązaniach JBL Synthesis).

Nie każdy ma pokój 90 m2 do zabawy w sprzęt pokroju PRO Cinema :)

Serdeczności.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, subfan napisał:

Sentyment do starych ampli nie ma racji bytu w czasach gdy zmieniają się one co roku i tracą na wartości,  o nowinkach technicznych nie wspominając . Po zatrzasnieciu się za nami drzwi salonu audio , jesteśmy posiadaczami starego modelu . Niby taki obrót sprawy jest dobry dla klienta gdy kupuje np model zeszłoroczny ale na jak długo będzie z niego zadowolony . 

 

Bez przesady. 

 

W czym taki Marantz 7010 lub Denon 6200 jest stary? Jak dla mnie nadal sa to topowe amplitunery majace wszystko co potrzeba i w ciagu tych 3 lat jeszcze sie nie zestarzaly. 

 

Zreszta od 3 lat nic sie nie zmienilo w amplitunefach. Lekka kosmetyka, Heos, zwiekszono liczbe koncowek i onkyo wprowadzil "niby" lepsza kalibracje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arkadowski napisał:

A ja Ci odpowiem, że za 5 tyś. do stereo znajdę sporo o wiele lepiej brzmiących amplitunerów k.d.- a o wzmacniaczach stereo nawet nie wspomnę, bo z 5K  praktycznie każdy rozsądnie wybrany zje to zabytkowe cudo techniki.

 

Sorry, jest granica chwalenia sprzętu, po której zostaje zamiast laurki - śmieszność. Kwota 5 K jest taką kwotą, dawno już przekraczającą tą granicę. Za 5K można kupić ARCAM'a 750 - który zje w stereo ten zabytek.

Ale w czym on jest taki niesamowity?

Proszę o konkrety, nie lanie wody. Argumenty "za". Bo jest srebrny? Czy jakieś inne atrybuty niesamowitości?

- Gra w stereo jak przeciętne Hi Fi

- Nie posiada w kinie wsparcia dla obecnie najważniejszych kodeków dźwięku.

- Nie przepuści niczego powyżej 1080p (problem z wszelkiej maści odtwarzaczami 4K lub zdolnymi upscal'ować sygnał do 4K) - HDMI 1.3

- Nie wspiera plików FLAC nawet w podstawie 16/44.1 (a gdzie coś więcej)

 

Na czym polega ta niesamowitość, bo nie ogarniam? Mamy 2019 rok i laurka dla tego typu sprzętu w rozumieniu słów "niesamowity" to daleko idąca przesada! Bo ma masę obecnie nieprzydatnych gniazd? 

Zejść pora na ziemię.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

  Bez przesady.   

W czym taki Marantz 7010 lub Denon 6200 jest stary? Jak dla mnie nadal sa to topowe amplitunery majace wszystko co potrzeba i w ciagu tych 3 lat jeszcze sie nie zestarzaly. 

 

 

 

 

 Mam identyczne zdanie....ponieważ w moim przypadku kubatura mojego kącika KD jest na tyle mała ,że dokładanie kolejnych głośników wprowadziło by tylko chaos i wizualny i dźwiękowy...u mnie 5.1 to optymalny zestaw, no może drugiego Suba dołożę :)...dlatego kupiłem jakiś czas temu topowego kiedyś Ampli Denona,który w pełni i z zapasem ogarnia moje KD....i nie mam zamiaru go zmieniać...

 

Inaczej przedstawia się sprawa dla Osób które mają duże salki KD i mają miejsce na Atmosy i takie tam... :)

 

P.S.

Topowy Denon z rocznika 6200 to 7200...

 

...7200 to następca 4520...nawet wyglądają identycznie na zewnątrz (nawet wymiarowo)...i ich budowa wewnętrzna jest bliźniaczo podobna tylko 7200 ma zdaje się więcej końcówek mocy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 
Bez przesady. 
 

 
Zreszta od 3 lat nic sie nie zmienilo w amplitunefach. Lekka kosmetyka, Heos, zwiekszono liczbe koncowek i onkyo wprowadzil "niby" lepsza kalibracje. 


Dobrze ujęte,"niby" lepszą kalibrację...
Niestety Onkyo pewnie już nie chciało płacić Audyssey za ich kalibrację i wprowadziło swoją...niestety jaka ona jest każdy wie jak miał Audyssey i teraz przesiadł się niestety na autorską Onkyo...cięcie kosztów nie wychodzi na dobre zwłaszcza jak doradzają księgowi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanie zadał DJ Chris czy ktoś posiada taki wzmacniacz więc odpisałem że posiadam i jestem zadowolony z niego i polecam dla mnie wystarczający a jeśli ktoś pisze że stary kiepski że są lepsze ble ble to to forum nie jest dla niego jeśli ktoś uważa że dolby atmos i i ilość wejść wyjść HDMI i inne cuda radia internetowe poprawiają dźwięk to niech tak myślą ciekaw jestem czy testowaliscie tego Denona z innymi wzmacniaczami w tym samym momencie w tych samych warunkach na tych samych kolumnach podejrzewam że nie i większość z tych co piszą o tym Denonie w taki a nie inny sposób to podejrzewam że nie słuchali go dłużej niż 15min bo nikt nie napisał że go posiadał.Jakosc wykonania  Denona, wygląd zewnętrzny w porównaniu do Arcama 750 i innych moim zdaniem niema co porównywać ale rzecz gustu 

10 godzin temu, arkadowski napisał:

A ja Ci odpowiem, że za 5 tyś. do stereo znajdę sporo o wiele lepiej brzmiących amplitunerów k.d.- a o wzmacniaczach stereo nawet nie wspomnę, bo z 5K  praktycznie każdy rozsądnie wybrany zje to zabytkowe cudo techniki.

 

Sorry, jest granica chwalenia sprzętu, po której zostaje zamiast laurki - śmieszność. Kwota 5 K jest taką kwotą, dawno już przekraczającą tą granicę. Za 5K można kupić ARCAM'a 750 - który zje w stereo ten zabytek.

Ale w czym on jest taki niesamowity?

Proszę o konkrety, nie lanie wody. Argumenty "za". Bo jest srebrny? Czy jakieś inne atrybuty niesamowitości?

- Gra w stereo jak przeciętne Hi Fi

- Nie posiada w kinie wsparcia dla obecnie najważniejszych kodeków dźwięku.

- Nie przepuści niczego powyżej 1080p (problem z wszelkiej maści odtwarzaczami 4K lub zdolnymi upscal'ować sygnał do 4K) - HDMI 1.3

- Nie wspiera plików FLAC nawet w podstawie 16/44.1 (a gdzie coś więcej)

 

Na czym polega ta niesamowitość, bo nie ogarniam? Mamy 2019 rok i laurka dla tego typu sprzętu w rozumieniu słów "niesamowity" to daleko idąca przesada! Bo ma masę obecnie nieprzydatnych gniazd? 

Zejść pora na ziemię.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pacman napisał:

Jest wystawiony na OLX, może stąd ten wątek :) Okazyjna cena 9 tyś zł za ten klamot...

Przecież każdy normalnie kojarzący wiedział to od razu - ktoś szuka frajera a co niektórzy się produkują....chociaż poplotkować jak nie ma co robić zawsze można :) a i licznik urośnie :):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niko1 napisał:

Koledzy pytanie zadał DJ Chris czy ktoś posiada taki wzmacniacz więc odpisałem że posiadam i jestem zadowolony z niego i polecam dla mnie wystarczający a jeśli ktoś pisze że stary kiepski że są lepsze ble ble to to forum nie jest dla niego jeśli ktoś uważa że dolby atmos i i ilość wejść wyjść HDMI i inne cuda radia internetowe poprawiają dźwięk to niech tak myślą ciekaw jestem czy testowaliscie tego Denona z innymi wzmacniaczami w tym samym momencie w tych samych warunkach na tych samych kolumnach podejrzewam że nie i większość z tych co piszą o tym Denonie w taki a nie inny sposób to podejrzewam że nie słuchali go dłużej niż 15min bo nikt nie napisał że go posiadał

Czy zrozumiałeś nasze "ale" do tego tematu? Nasze "ale" obejmuj zastrzeżenia co do jednego - pisanie, że ten sprzęt jest niesamowity w 2019 roku (czy nawet 2018).

Nie jest niesamowity, jest przestarzałym kawałkiem elektroniki, która obecnie z powodów: 

- braku wsparcia dla nawet DTS-HD MA czy True HD 

- brakiem wsparcia dla odtwarzania plików FLAC łącznie z podstawowymi

- średniej jakości dźwiękiem w stereo (to akurat wiem) nie dorównującym klasycznemu stereo za 5K 

- brakiem wsparcia dla rozwiązań AV w postaci ograniczeń portów HDMI

To gdzie ta niesamowitość? 

Nie oczekuję lania wody, tylko konkretów w temacie - na czym polega ta niesamowitość?

Proszę o konkrety: w/w sprzęt jest niesamowity bo? Bo gra w stereo? A jakby inaczej! Gra jak średniej klasy HiFi wzmacniacz - więc żadne "wow". I co więcej? Jest srebrny?

 

9 minut temu, jgx napisał:

Przecież każdy normalnie kojarzący wiedział to od razu - ktoś szuka frajera 

Dlatego może nie produkujmy się, a piszmy wprost - ktoś wciska kit prosto w oczy, aż łzy wyciska :)

Wystawił starego gniota i liczy na naiwnego nabywcę. Niech poczeka z 3 dekady może jakieś muzeum techniki odkupi ;)

Pozdrawiam.

6 godzin temu, pacman napisał:

Jest wystawiony na OLX, może stąd ten wątek :) Okazyjna cena 9 tyś zł za ten klamot...

Oj tam, trzeba było tak odrazu z grubej rury ;) Wpierw trzeba było wykazać, że sam fakt srebrnej obudowy nie czyni tego gniota zajebistym :)

 

7 godzin temu, Niko1 napisał:

wygląd zewnętrzny

I to jest tyle warte? Poważnie w sprzęcie audio nie wartym centa sprzed wielu lat - płacąc taką kasę za nic - atrybutem "ZA" jest zewnętrzny wygląd? To pogratulować siły argumentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już choćby po budowie wnętrza widać że ten Denon to kawał dobrego sprzętu... i chyba na tym koniec zachwytów, bo patrzę na jego specyfikacje i mocowo to on nie powala jak na takiego 44 kg potwora. Następny kwiatek - zalecane obciążenie kolumn: 6-16 ohm. Obecnie większość kolumn jest 4 ohmowa, więc słabo. Moc też podawana jest jakoś enigmatycznie tylko dla frontów, więc w trybie obciążonych wszystkich kanałów będzie o wiele wiele słabiej.
Może on gra dobrze, ale na pewno nie jest wart 9 tyś. Ktoś nieźle popłynął z tą wyceną.
 

35 minut temu, Marcinos89 napisał:

Denon POA A1HD

Ktoś go sprzedaje? Wygląda niesamowicie. To już wolałbym coś takiego, niż ten Denon o którym tu mowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.