Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz zintegrowany do Oppo UDP 205 / PlayStation 4 Pro


_Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zbudować nowy system audio.

 

Filmy

Gry

Muzyka

 

Także ... Poszukuję wzmacniacz zintegrowany " nowy ze sklepu " do wyżej wymienionych klocków audio.

Ogólnie poszukuję coś podobnego do mojego wzmacniacza zintegrowanego BC EX 362D ... Tylko tak ze dwa / trzy razy droższego.

 

Piszczcie jeżeli znajdziecie coś wartego zainteresowania ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania, podaj proszę trochę więcej informacji. Przede wszystkim jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe, z jakimi kolumnami nowy wzmacniacz będzie współpracował, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie.

Czekam na odpowiedź.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Dzień Dobry.

 

Na razie jestem jeszcze w pracy. Także odpiszę później. Piszę żeby się Pan nie martwił ... Napisał temat i uciekł : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania, podaj proszę trochę więcej informacji.

 

Dobra to podaję więcej informacji ...

 

Pomieszczenie odsłuchowe, " HC Room pokój gracza " ma wymiary... 5 mb szerokość / 6.5 mb długość. Wychodzi troszku ponad 30 m kwadratowych. Pokój ma lekko futrzastą : ) wykładzinę, i grube zasłony.

Jest dobrze.

 

Sprzęt razem z kolumnami jest na tej mniejszej ścianie. Czyli na tej 5 metrowej : ) Zajmuję całą ścianę razem z kolumnami.

Kredensów ze szkła i inne takie pierdoły za czasów komuny : ) nie mam w pokoju. Jest tylko audiofilskie łózko - kanapa : ) ... bez bocznych oparć : )

Po stronie lewej obok kanapy ... komoda taka audiofilska / masywna : ) sam wybierałem : ) żeby nie brzęczała. Chodzi o drzwiczki i szufladki.

Po drugiej stronie, czyli po prawej ... komputer i monitor z którego teraz piszę : ) Nie mam fotela. Mam zrobioną DIY półkę na komputer monitor i głośniki : ) Siedzę sobie na podłodze. Nie potrzebuję fotela.

Odsłuch muzyki / oglądanie filmów / granie w gry ... czyli moja pozycja to podłoga. Leżę sobie ... i se gram albo słucham muzy, albo oglądam film. Także jestem od sprzętu / kolumn jakieś 2.5 metra.

 

Obecnie mam podłączone kolumny ... Pylon Audio Onyx 25. Do gier i do filmów bardzo fajne niedrogie ... takie duże : ) monitory. Na razie nie chce mi się coś lepić, chociaż głośniki już od dawna leżą. Nie mam czasu.

 

Dobra teraz piec ...

 

Wzmacniacz musi być w jednakowym kolorze. Gałka, i guziczki również. Obudowa w pełni ze szczotkowanego aluminium. Grube masywne płyty od góry i od spodu. Nóżki również. Żadnego plastiku !!!

Wzmacniacz musi pracować w klasie A / AB ... Do wyboru przez użytkownika.

Symetryczna budowa. Konstrukcja w pełni zbalansowana od wejścia po terminale głośnikowe.

Porządne gniazda XLR / Optical / USB

Ze dwa / trzy wejścia awaryjne RCA. Również wysokiej jakości.

Porządne gniazda głośnikowe.

 

Jak coś sobie przypomnę co jeszcze nie dopisałem, to dam znać : )

 

Aha miałem dopisać muzę ....

 

 

No i takie podobne klimaty. Też lubię francuską muzykę

 

No i zapomniałem jeszcze dodać ... ballady. No coś Polskiego też się znajdzie : ) ...

 

 

 

Oczywiście nie tylko taką muzę lubię. Też mi się podoba takie coś. To znaczy takie klimaty. Zapodam przykład ...

 

 

No to teraz możesz " To znaczy może Pan " zapodać jakiś fajny piec zintegrowany ...

 

jakie preferujesz brzmienie.

 

Tego nie dopatrzyłem : )

 

No jakie brzmienie preferuję ? : ) No a jak może grać klasa A. Więcej nie trzeba dodawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Onkyo 8270 czemu daję tę model a to ze względu na funkcjonalność (hdmi)

lub może jakaś końcówka mocy pod Oppo

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Accuphase spełniłoby Twoje wymagania.

 

Jak pamiętam to wzmacniacze zintegrowane Accuphase nie mają wejść / wejścia ... optycznych. Po drugie wolałbym wzmacniacz zintegrowany Luxman. Jak już miałbym się zainteresować takimi piecami.

Po trzecie ... jakoś na razie nie interesuję mnie piec który ma wskaźniki wychyłowe, i multum pokręteł na przednim panelu. Te wyższe mają schowane pokrętełka pod klapką jak pamiętam, to znaczy jak widziałem.

Po czwarte jak pamiętam ... nie ma kolorów w kolorze : ) czarnym

Kiedyś " w salonie audio " porównywałem sobie wzmacniacze zintegrowane ... Luxman vs Accuphase. Luxman był lepiej wykonany i miał fajniejszy kolor. Taki inny kolor od Accuphase.

 

Tyle w temacie.

 

Zapodaj coś co przypomina BC EX 362 ... Jak już chcesz pomóc !!! ...

 

giphy.gif

 

Dzięki za poświęcony czas.

 

A może Onkyo 8270

 

Cześć Bali : ) Ja rozumiem że chcesz pomóc, ale na Boga Chrystusa ...

 

Aż sobie zapuszczę muzę ...

 

 

Nie ... końcówka mnie nie interesuję. Chociaż powiem Tobie że jak byłem na Audio Video Show 2017 ... to nawet troszku zainteresował mnie piec zintegrowany Lyngdorf TDAI-2170

Bardzo ciekawy wzmacniacz zintegrowany. Na tą chwilę szukam coś co przypomina mi BC EX 362D. Tylko troszku droższy : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania, podaj proszę trochę więcej informacji.

 

Dobry wieczór. Podałem to znaczy nabazgroliłem : ) trochę więcej informacji. Czekam na konkretne rozwiązania z Pana strony.

 

Odpiszesz Pan jeszcze w tym roku ? o_O ...

 

giphy.gif

 

Czy dalej będziesz się Pan zastanawiał ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.