Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  242 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre , cieżko to mi zapomnieć pewnie bedzie ;-)

 

Ja osobiście najwyżej cenię japońską elektronikę. Nie wspominając już o profesjonalnym sprzęcie foto w którym są praktycznie bezkonkurencyjni. Podobnie z CAR AUDIO również przez wiele lat ALPINE, PIONEER itd. nie miały sobie równych :)

 

Zresztą ten Cytrus przy takim ACCU czy Luxmanie, to wygląda jak jakaś budżetowa imitacja sprzętu dla dzieci sprzedawanej w Biedronce :)

Może Twoja stacja kosmiczna jest na większym wypasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacha Baron miał zagrać Freddiego . Ciekawe dlaczego się nie zgodził ?

 

 

 

Dokładnie, Remi Malek kompletnie nie miał tego poweru i zadziorności, którą miał Freddie, ale to też był fabularyzowany dokument, dlatego mogę mu to wybaczyć :)

 

Freddie był bardzo chroniony i godnie umierał wśród przyjaciół . Spełnili też jego wszystkie życzenia

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońce to tylko samochody .

 

Mogą tylko marzyć o takich artystach:)

 

 

 

 

Nie każdy lubi muzykę Queen .

 

Muzyka bez Queen nie istnieje .

 

Freddie Mercury to prawdziwy artysta którego już nie dostaniemy w tych czasach :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Innuendo to majstersztyk , dzieło sztuki :

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu  z tych , ktorzy za szybko odeszli wspomne Marvina Gaye, uwielbiam te muze, na zawsze....

 

Dobra muzyka, pozostanie z nami.

 

 

 

Od tygodńia te h*je gadają o marszu niepodległości . A my głownie dzieci wdychają .ten smog . Słabo się rozwijają , chorujemy  ma raka płuc ale k**wa najważniejszy jest Marsz :)

 

Ile razy mam Ci powtarzać, abyś przestał słuchać tego radia gdzie ofiarują Maybachy bezdomni, a Ty Panie nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra muzyka, pozostanie z nami.

 

 

 

 

 

Ile razy mam Ci powtarzać, abyś przestał słuchać tego radia gdzie ofiarują Maybachy bezdomni, a Ty Panie nic....

 

Słabo w luksusach się czuje. Jak tak dalej bedzie to trza będzie wypieprzać . Nawet na wsi wdycham węgiel .

 

Współczuje Ci Śluzaku , wynglem trza palić .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo w luksusach się czuje. Jak tak dalej bedzie to trza będzie wypieprzać . Nawet na wsi wdycham węgiel .

 

Współczuje Ci Śluzaku  , wynglem trza palić .

 

Niestety, jak mamy taki drogi gaz, to mogą wprowadzać ustawy antysmogowe. Jak to ktoś do rzeczy powiedział ... najlepszym sposobem walki ze smogiem jest walka z biedą. Z tym, że zacofanie w narodzie i przyzwolenie na syf też jest problemem. To się wszystko zmienia, ale potrzeba na to dziesięciolecia. Gdyby nie to, ze w PL był kupowany gaz przez Cypr i Guzowaty i cała sitwa by na tym zarabiała, to nie byłoby smogu. Ten sam problem jak autostrady w rękach polskich oligarchów jak Kulczyk i właścicieli Mostostal Kraków-Katowice. Jawne jeb... narodu. Jak na Ukrainie czy 3 świecie. Europa postkomustyczna w łapach SB :)

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby się psuć nie zaczęło bo jak widzę mój "naprawiony" przez Audio - Forte w ramach gwarancji odtwarzacz CD Atoll-a to mnie coś trafia. Na szczęście chyba Cyrusy nie są naprawiane w jakimś zakładzie od naprawiania parowozów... w kraju, gdzie jakiś "pan Zenek" wymyśla do nich mody by tuszować wady fabryczne tych klamotów, tylko w ich oryginalnym serwisie w Niemczech więc jest szansa, że nie będą to taaacy "fachowcy" jak pan Zenek. U nas niestety ciągle są jeszcze dystrybutorzy, którzy zrobią wszystko by się nie narobić a jak najwięcej zarobić, nawet w ramach pieprzonej gwarancji. Sorry ale musiałem dać upust … a najchętniej to bym pojechał na AVS, żeby osobiście spojrzeć prosto w oczy tego filozofa z Audio - Forte.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Koledzy, juz niedlugo poprosze p. Michala o przyslanie za kaucja PSX-R2 wiec bedzie troche o dodatkowych zasilaczach Cyrusa, mooze tez jakis transport CD przyjedzie. Na razie musi "wystarczyc" dobra muzyka heh.

 

Adam , czy już przetestowałeś wpływ PSX-R2 na brzmienie ? Bardzo jestem ciekaw tak zrównoważonej i obiektywnej opinii od Ciebie .

 

Jak wiadać nie wszystki podoba się fakt, że użytkownikom Cyrrusa pozostaje już słuchanie muzyki :)

 

 

Niestety stety tak jest i jak się spodoba to wreszcie kombinowanie już z głowy ;)

 

Są klocki lepsze prądowo a i lampy ze swoimi zniekształceniami które są porządane .

 

Cyrus jednak uzależnia swoim swobodnym , pięknym wokalem ale i napowietrzonym graniem .

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet nie rozmawialem o wypozyczeniu, czekam do wyplaty a i moze jakies nagrody w pracy dadza. Neci mnie sprawdzic psx-r2. Chociaz po tym jak wczoraj dalem Dyniom wiecej przestrzeni za nimi to juz bardzo przyjemnie to razem gra. No ale skoro jest to magiczne gniazdko we wzmaku do dodatkowego zasilacza to wiadomo, ciekawosc nie daje mi spokoju. A i nie przesadzajmy z moja opinia, moze byc tak, ze pomieszczenie "nie pozwoli" w pelni pokazac zalet psx-r2 (w koncu to marne 12m2 a sam wiesz jakie to niesie ze soba ograniczenia). Dobra, starczy o klamotach, zaraz dziecko do wyra, kobite do drugiego pokoju a ja poslucham pieknej muzyki w ten najbardziej wyczekiwany w calym tygodniu wieczor, jest cudnie.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet nie rozmawialem o wypozyczeniu, czekam do wyplaty a i moze jakies nagrody w pracy dadza. Neci mnie sprawdzic psx-r2. Chociaz po tym jak wczoraj dalem Dyniom wiecej przestrzeni za nimi to juz bardzo przyjemnie to razem gra.

 

Dynie z całym szacunkiem i wlasnie całkiem zgrywają się z Cyrus ale te kolumny zabijają w jakimś stopniu wlasnie to napowietrzenie i swobodę. Gdybys spróbował np. Proac czy PMC to wiadomo o co chodzi .

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem wczoraj na spokojnie Dead Can Dance - Dionysus . Czy Oni juz pomysłów nie mają ?

 

 

Mamy na szczęście ich wcześniejsze świetne albumy na ISO :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.