Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Robert 7800 napisał:

pewnie sprawdza niedoluty po fali, i czy SMD nie odpadły

Ważne, żeby robiła dobrze swoją robotę bo jak już słono za Cyrusa zapłaciłem to oczekuję, że dłuuugo mi bez żadnych "przygód" posłuży. 

Czekasz na nowości jakie Cyrus ma wypuścić już niedługo? Ciekawe co to będzie. Strzelam, że odświeżona seria 8.2 czyli 8.3 też się pojawi. Ciekawe czy w 8.3 dadzą więcej prądu czy nadal 70 W i kosmetyka. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał,jest na aledrogo : https://allegro.pl/oferta/cyrus-cd-t-9613172628

Od razu uprzedzam,nie znam sprzedającego ani nim nie jestem ;)

Ja szukam Signature w dobrej cenie,to ex-demo trochę jeszcze drogawe ;) ,musi mi wystarczyć na razie 8x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Łukasz_62438 said:

Napęd w wersji Signature, jak ostatnio robiłem rozeznanie, to cena powyższego razy 3...?

To prawda, cena wyższa, ale brzmienie jest na zupełnie innym poziomie. ? Pomimo, że oba urządzenia to transporty cyfrowe.....

Wiem, że mamy tutaj użytkowników X-Power - tutaj kilka słów jak działa z PSX-R2 (napisy w j. polskim dostępne w ustawieniach):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz_62438 napisał:

razy 3

Nówka chyba 8999 zł . W stosunku do Cd-t cena ok. x2.

Mnie kusiła ta oferta : https://allegro.pl/oferta/cyrus-cd-xt-signature-ex-demo-transport-cd-7915373103

Ostatecznie transport cd odpuściłem,pozostaję przy poczciwym cd 8x i plikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bart73 napisał:

To prawda, cena wyższa, ale brzmienie jest na zupełnie innym poziomie. ? Pomimo, że oba urządzenia to transporty cyfrowe.....

Panie Bartku, jest Pan w stanie po nr z tyłu tego  Cyrusa CD xt se sprawdzić z którego jest roku i czy był serwisowany? 

https://allegro.pl/oferta/cyrus-cd-x-t-se-9563900008

Ocznie wygląda jakby był czymś ufajdolony i wyciągnięty ze .... ale moooże w środku jest lepiej ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Adam 38 said:

Panie Bartku, jest Pan w stanie po nr z tyłu tego  Cyrusa CD xt se sprawdzić z którego jest roku i czy był serwisowany? 

https://allegro.pl/oferta/cyrus-cd-x-t-se-9563900008

Ocznie wygląda jakby był czymś ufajdolony i wyciągnięty ze .... ale moooże w środku jest lepiej ?

CD XT Signature jest nowszym modelem (ten w linku to starszy model, końcówka SE) i jest od poprzednika zdecydowanie lepszy, jeśli chodzi o brzmienie i niezawodność, tyle mogę poradzić ? Jeżeli szukacie używki, to sugeruję raczej CD XT Signature. Ale pewnie będzie droższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bart73 napisał:

No i ostatni materiał z cyklu rozbudowa systemu o zasilacz PSX-R2 - omawiam Phono Signature oraz DAC XP Signature (napisy w języku polskim dostępne w ustawieniach).

 

Nie, nie, nie.... Ostatni materiał o PSXr2 to będzie niespodzianka od Pana Bartka i Cyrusa a jest nią nowa cena w wysokości 2900zł. Taka informacja na koniec akcji promocyjnej z pewnością ucieszy potencjalnych klientów oraz osoby już posiadające klamoty Cyrusa umożliwiające podłączenie dodatkowego zasilacza. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bart73 napisał:

i niezawodność,

Szukając info w sieci,znalazłem informacje o problemach serii se ,gdzie winowajcą był soft tego transportu.

Wystarczy poczytać test https://audio.com.pl/testy/stereo/odtwarzacze-cd-cd-sacd/1439-cyrus-cd-xtsedac-xp

Korekcja błędów słabiutka.

W połączeniu z wybrednym odbiornikiem w przetworniku mogą być problemy.Znam temat,bo używam takowego (DIR Burr Brown).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Nikonman napisał:

Cena po rabacie w jakimkolwiek sklepie za psx-r2 to jest dokładnie 2900PLN.Tak tak ale za zasilacz to i tak stanowczo za dużo.

A to umiesz negocjować lepiej niż ja. Gdy kosztował ok. 3500zł to najlepsza cena jaką udało mi się uzyskać wynosiła 3.200 zł i zapewnienie, że niżej już się nie da bo salony musiałyby dopłacać. Może "Na temat audio" jako dystrybutor faktycznie schodzi tak z ceną jak piszesz ( u dystrybutora nie pytałem) ale najwięksi i mniejsi pośrednicy proponowali cenę 3200zł. Teraz po podwyżce wolę nawet nie wiedzieć ile trzeba za to zapłacić ale faktycznie za 4 kzł można już kupić fajny, nowy piecyk typu Dayens Menuetto, który niczym nie ustępuje zestawowi Cyrusa 8.2 DAC + zasilacz PSX r2 (zestaw Cyrus-a  nieznacznie  lepiej wypada na niskich tonach a Dayens na wysokich, reszta na remis, polecam sprawdzić osobiście). A przecież mamy jeszcze Audiolaba 6000A itd., itd. Na korzyść wzmacniaczy Cyrusa przemawia niezawodność, moim zdaniem. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, baltfan said:

Szukając info w sieci,znalazłem informacje o problemach serii se ,gdzie winowajcą był soft tego transportu.

Wystarczy poczytać test https://audio.com.pl/testy/stereo/odtwarzacze-cd-cd-sacd/1439-cyrus-cd-xtsedac-xp

Korekcja błędów słabiutka.

W połączeniu z wybrednym odbiornikiem w przetworniku mogą być problemy.Znam temat,bo używam takowego (DIR Burr Brown).

Tak jak wcześniej pisałem problemem było znalezienie właściwej kombinacji hardware i software by obsłużyć także te płyty, które znacznie odbiegały od standardu CD w zakresie refleksyjności, szerokości ścieżki, odstępów, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, japs napisał:

Dobrze, że mój projekt jest skończony i niczego już dokupować nie trzeba. Może tylko monosy ale to już nie Cyrusa. Ciekawe jakiej jakości jest przedwzmacniacz w Lyricu.

Widzisz, tu 1%,  tam 1%, tu 4 kzl, tam 4 kzl i masz sprzęt droższy o 50% i 2% lepsze brzmienie. Ja mogę to zrobić ze swoim Cyrusem a Ty już nie. I tu jest ukryta cała filozofia Cyrusa na której nie poznało się What Hifi bo gamonie nie usłyszeli 2% poprawy brzmienia ale już 50% podwyżkę ceny umieli wytknąć. Każdy producent piecyków testuje kondy różnych producentów, każdy podobnie układa ścieżki, nie widzę tu żadnej zasady małych przyrostów chyba, że mały przyrost jakości w stosunku do ceny jaką trzeba za nie zapłacić, tu Cyrus jest specjalistą. Czemu społeczność na zagranicznych forach nie słyszy tych kilku procent lepszego brzmienia  między zasilaczem psx r a psx r2 a cena zrobiła "mały przyrost" o ok. 80%? Sami głusi? O co tu chodzi Panie Bartku? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adam 38 napisał:

A to umiesz negocjować lepiej niż ja. Gdy kosztował ok. 3500zł to najlepsza cena jaką udało mi się uzyskać wynosiła 3.200 zł i zapewnienie, że niżej już się nie da bo salony musiałyby dopłacać. Może "Na temat audio" jako dystrybutor faktycznie schodzi tak z ceną jak piszesz ( u dystrybutora nie pytałem) ale najwięksi i mniejsi pośrednicy proponowali cenę 3200zł.

Panie Adamie nie mógł Pan spytać, bo sklep istnieje od trzech miesięcy, także nas proszę w to nie mieszać. Ten rabat to jednak gdzie indziej ?

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Na Temat Audio napisał:

Panie Adamie nie mógł Pan spytać, bo sklep istnieje od trzech miesięcy, także nas proszę w to nie mieszać. Ten rabat to jednak gdzie indziej ?

Pozdrawiam,

Michał

Panie Michale, proszę jeszcze raz uważnie przeczytać co napisałem, po Panu takiej gafy się nie spodziewałem... 

Przecież piszę, że u Was nie pytałem (przy okazji salon "Na temat audio" traktuję jako własność dystrybutora EIC). Panie Michale, dziś EIC jutro może Audiofast lub Top HiFi ?, czy warto swoją piersią bronić tak pazernej, niczym nieuzasadnionej polityki cenowej? Chyba nie. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Adam 38 said:

Widzisz, tu 1%,  tam 1%, tu 4 kzl, tam 4 kzl i masz sprzęt droższy o 50% i 2% lepsze brzmienie. Ja mogę to zrobić ze swoim Cyrusem a Ty już nie. I tu jest ukryta cała filozofia Cyrusa na której nie poznało się What Hifi bo gamonie nie usłyszeli 2% poprawy brzmienia ale już 50% podwyżkę ceny umieli wytknąć. Każdy producent piecyków testuje kondy różnych producentów, każdy podobnie układa ścieżki, nie widzę tu żadnej zasady małych przyrostów chyba, że mały przyrost jakości w stosunku do ceny jaką trzeba za nie zapłacić, tu Cyrus jest specjalistą. Czemu społeczność na zagranicznych forach nie słyszy tych kilku procent lepszego brzmienia  między zasilaczem psx r a psx r2 a cena zrobiła "mały przyrost" o ok. 80%? Sami głusi? O co tu chodzi Panie Bartku? 

Panie Adamie, z całym szacunkiem, ale mam dość tego pesymizmu, dominuje Pan tę grupę narzekając na sprzęt, który Pan kupił. Nigdy nie pisze Pan konkretów, jak zapytam o co chodzi unika Pan odpowiedzi. Zatem zapytam jeszcze raz, kto tak twierdzi i na jakich forach? Może jakieś linki? W Internecie też trzeba umieć się poruszać i kierować się rozsądkiem. Jakoś upgreade PSX-R do PSX-R2 jest najlepiej sprzedającym się upgradeam ze wszystkich oferowanych. Ma Pan rację, wszystkie osoby, które za to płacą są głuche. Życzę powodzenia w sprzedaży swoich klocków, widziałem ogłoszenia na innych forach.

A jako kontrargument proszę przeczytać opinie tutaj, akurat dwa tygodnie ktoś w tej grupie zadał konkretnie takie pytanie.

I zapewniam Pana, ze nie każdy producent spędza tyle czasu projektując ścieżki i dostrajając brzmienie. Czas to pieniądz. Clipboard.thumb.jpg.9cb463f384360bb05c30483debf0a225.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bartku. Przecież nikt nie atakuje Cyrusa tylko wyraża własne opinie, również co do polityki cenowej firmy. Z drugiej strony ciężko mi uwierzyć w tą zasadę małych przyrostów i testowania, testowania i jeszcze raz testowania. Nie są to produkty idealne choćby w zakresie oprogramowania. Apka sterująca wygląda na pisaną na przełomie wieków. Czy Cyrus zatrudnia profesjonalnych informatyków? Pan wybaczy ale bardziej solidne i lepsze graficznie programy pisałem na turbo pascalu gdy Bill Gates jeszcze siedział w swoim garażu i myślał nad okienkami. Jak to się dzieje, że po tylu testach radio fm w moim Lyricu załacza się z trudem, za każdym razem trzeba wyczyścić bufor. Ten problem występuje nie tylko u mnie. Testowali, testowali i wypuścili do klienta towar z błędem w sofcie. Te filmiki są sympatyczne, niestety niczym nie różnią się od reklam past do zębów, pralek, itp. Można je zamieszczać na stronie sklepów. Nie nadają się na forum do odbioru przez ludzi, którzy niejeden sprzęt posiadali. We mnie wzbudzają lekką irytację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bart73 napisał:

. Życzę powodzenia w sprzedaży swoich klocków, widziałem ogłoszenia na innych forach.

O proszę, miły Pan Bartek się zdenerwował. ?

W żadnym dziale sprzedażowym nie zamieściłem ogłoszenia o sprzedaży Cyrusa, proszę nie kręcić (na Forum Audio występuję jako Kaczadupa :), na mp3forum jako Adam 76, na giełdzie hifi wystawiałem kiedyś Atolla in100se, nigdy nic z Cyrusa, mieszkam w Szczecinku więc wszystko można zweryfikować na olx, giełdzie hifi, alledrogo). Panie Bartku, niech mnie Pan aż tak źle nie ocenia, nie stosuję partyzantki przy sprzedaży, sprzęt jest w stanie jak nowy, mogę go sprzedać z czystym sumieniem...  Na AS w wątku jednego usera @Robert 7800 zaproponowałem mu dwa razy sprzedaż Cyrusów i jeden facet (@maciekplacek) po przeczytaniu tego napisał do mnie na priv z zapytaniem o cenę ale chyba zanim mu odpisałem to już się rozmyślił ? Cały czas myli Pan dwa pojęcia cena / jakość. A przecież nie jest Pan zatrudniony jako inżynier projektujący wzmacniacze w Cyrusie tylko raczej jako specjalista do spraw marketingu. Więc niech się Pan nie dziwi, że każdy (nie tylko ten zły Adam, którego teraz pewnie dobrze byłoby zbanować) wspomina Panu o za wysokich cenach jakie zrobiliście. Pan swoją robotę wykonał tu w 100% czyli wrzucił wszystkie marketingowe filmiki i OK, przydadzą się ale niech też Pan w zamian  przyjmie na klatę krytykę Waszej polityki cenowej. Jeszcze raz powtórzę - każdy, nie tylko ja, napisał Panu to samo - 30% za wysokie ceny. Co Pan na to? What HiFi napisało to samo - skrytykował Pan ekipę What HiFi... Pan może krytykować ale już mi nie wolno. 

 Rozmawiajmy Panie Bartku o tym skąd tak wysokie ceny  a nie tylko teksty w stylu  - ja mam dość tego Adama, przeszkadza mi w pracy... 

Ps. Na tę chwilę nawet nie mam upatrzonego konkretnego  pieca w miejsce Cyrusów. Coś tam oczywiście posłucham, dam też szansę Cyrusowi z innym przetwornikiem, wszystko na spokojnie. Może jestem głuchy i inne wzmaki nie dadzą poprawy w stosunku do tego co mam teraz, tak też może być ?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości właśnie sprawdziłem granie Cyrusa 8.2 DAC z Psx r2 i bez niego na moim ulubionym kawałku "zima 81" A. Dąbrowskiej i tak jak zawsze uważałem, że PSXr2 wnosi poprawę głównie w jakości niskich tonów tak teraz żadnej różnicy na dole nie słyszę za to po uruchomieniu psx r2 jakby pierwszy plan się przybliżył i doszło więcej wysokich z jednoczesnym większym ich nasyceniem, jakby "barwa przesunęła się ku górze" . Ciężko opisać  te kilka procent ? , zmiany są bardzo niewielkie. A najgorsze, że tak lubię ten kawałek A. Dąbrowskiej, że i bez i z Psx r2 tak samo mi się podoba hah.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten nasz klubik Cyrusa... Zamiast wychwalać pod niebiosa swój sprzęt i poniewierać konkurencję, my tutaj kręcimy nosami i narzekamy na wysokie ceny, nie widząc jego oczywistych przymiotów. Przynajmniej tak to robią w innych klubach, i to nie tylko na naszym forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, uwierz mi, że po podłączeniu PSX R2 do Cyrusa 8.2 nie wykrzykniesz - SENSATIONAL!!, SYSTEM SOUNDING THE BEST! ? Zmiany są ale bardzo subtelne, a patrząc przez pryzmat obecnych cen  za PSX R2 to zwyczajnie słaby interes. Czemu o tym nie pisać? Może dzięki takim uwagom do końca roku PSX R2 nie będzie u nas kosztował 5 kzł a CDT 6 kzł. Człowiek ma już te Cyrusy i chciałby nawet ten głupi transport do kompletu dokupić ale jak kuna wie, że jest dymany na 5 kzł, gdy obok stoi tej samej klasy Audiolab CDt za 2 kzł to się irytuje. Owszem, w czym problem, można brać Audiolaba CD t ale będzie to razem wyglądało jak połączenie szampańskiego Accuphase z postawionym na nim czarnym odtwarzaczem CD Naim-a a na samej górze białym Bluesound Node 2i. A gdy ma się w pamięci jeszcze niedawne ceny Cyrusa to już w ogóle smuteczek.... Niestety trzeba będzie jednak zapukać do konkurencji.

Zastanawia mnie jedna rzecz, czy Cyrus wie, że przestrzelił z cenami i próbuje marketingiem ratować sytuację czy jednak reklamy i pracownicy jak Pan Bartek się sprawdzą i będzie można dalej stojąc w miejscu podnosić ceny, nie oglądając się na konkurencję. Czas pokaże jak jest naprawdę. 

PS. A niech będzie, CYRUS SYSTEM SOUNDING THE BEST!

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Adam 38 said:

O proszę, miły Pan Bartek się zdenerwował. ?

Panie Adamie, może za ostro zareagowałem, sorry. Ale już to omawialiśmy i przyjąłem na klatę informację o cenach. Nie chciałbym, aby w odpowiedzi na każdą informację/filmik pojawiła się aluzja do cen. Argument dotarł. A cena produktu jest wypadkową wielu czynników i niestety my - audiofile jesteśmy też winni. Opowiem cos ze swojego doświadczenia. Byłem kiedyś na rozmowie z kupcem elektroniki w sieci El Corte Ingles - to taka sieć ekskluzywnych domów towarowych w Hiszpanii (i Portugalii). Ja akurat byłem w Lizbonie, dom towarowy miał ok 13 pięter i trzy poziomy parkingu podziemnego. To dla zobrazowania skali. Elektronika użytkowa, w tym audio, znajdowała się na jednym całym piętrze. Z tego piętra obrót na hi-fi to 2%. Do tego nikt ze sprzedawców, pomimo że są pasjonatami, bo rozmawiałem z nimi, nie chce się tym zajmować, bo klient upierdliwy i marudzi. Podchodzi do tematu 10 razy, jak już kupi to wraca bo ma wątpliwości czy dobrze zrobił. W tym samym czasie kolega sprzeda 3 telewizory, klient pakuje towar zawozi do domu i szczęśliwy i wraca nie po to żeby się upewnić czy dobrze zrobił, tylko żeby cos dokupić, może soundbar.

Tak wygląda biznes hifi - dużo się tam rozmawia, a mało sprzedaje w związku z tym jak ktoś prowadzi sklep to oczekuje wysokiej marży, bo w końcu ma czasami rodzinę do utrzymania. I ze sprzedaży tych kilku klocków trzeba się utrzymać.

Producent tez ma wysokie koszty. Jak mi kolega produkt zlutuje to nie martwi się o certyfikację. Bo sprzęt hifi musi być np, bezpieczny jeżeli podłączy się go w łazience i obsługuje mokrymi rękoma. Paranoja. Albo musi działać przy 200V, przecież wiadomo, że nikt kto wyda ciężkie pieniądze go to takiego napięcia nie podłączy. Takie certyfikacje kosztują masę pieniędzy.

Wszystkie produkty produkowane są w UK z wyjątkiem ONE Cast, który musi być produkowany w China ze względu na wymogi wielkich (Google, Apple, Amazon). Jak wiadomo koszty w UK są wyższe niż w Chinach, gdzie przeniosło się kilka innych marek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, japs said:

Panie Bartku. Przecież nikt nie atakuje Cyrusa tylko wyraża własne opinie, również co do polityki cenowej firmy. Z drugiej strony ciężko mi uwierzyć w tą zasadę małych przyrostów i testowania, testowania i jeszcze raz testowania. Nie są to produkty idealne choćby w zakresie oprogramowania. Apka sterująca wygląda na pisaną na przełomie wieków. Czy Cyrus zatrudnia profesjonalnych informatyków? Pan wybaczy ale bardziej solidne i lepsze graficznie programy pisałem na turbo pascalu gdy Bill Gates jeszcze siedział w swoim garażu i myślał nad okienkami. Jak to się dzieje, że po tylu testach radio fm w moim Lyricu załacza się z trudem, za każdym razem trzeba wyczyścić bufor. Ten problem występuje nie tylko u mnie. Testowali, testowali i wypuścili do klienta towar z błędem w sofcie. Te filmiki są sympatyczne, niestety niczym nie różnią się od reklam past do zębów, pralek, itp. Można je zamieszczać na stronie sklepów. Nie nadają się na forum do odbioru przez ludzi, którzy niejeden sprzęt posiadali. We mnie wzbudzają lekką irytację.

Film był o dostrajaniu brzmienia, pisząc apkę czy oprogramowanie nie da się przewidzieć wszystkich możliwych problemów, nawet wielcy wypuszczają aktualizację, nie da się tego uniknąć. To prawda, że aplikacja nie jest najlepsza w branży (ale podkreślam są gorsze). I wiecie co nie napisanie oprogramowania nie jest najtrudniejsze. Najbardziej kosztowne jest jej utrzymanie - dostosowanie do wciąż aktualizowanych systemów. Czasami taka aktualizacja oznacza, że apkę trzeba pisać od nowa, klient kupił sobie najnowszego Iphone i po najnowszej aktualizacji mu nie działa. A producent już o produkcie zapomniał, bo go wypuścił 10 lat wcześniej.

Ograniczenia Lyrica i Cadence wynikają głownie z parametrów kontrolera, nie umiejętności programistów - tak są dwie osoby.

Z tego co pamiętam w najnowszej aktualizacji Lyrica jest fix na radio, proszę sprawdzić czy jest wgrany najnowszy soft.

Edytowane przez Bart73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.