Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  241 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Adam 38 napisał:

W Oppo ha2 jak dobrze pamiętam była ta kostka i grało to pięknie. 

Przypuszczam że ten dac też gra swietnie 👍 ciekawi mnie tylko czy Usb dorównuje pozostałym wejściom. 

Z 2 strony CD to referencja, jakby Deezer grał lepiej to by był problem dopiero 😉

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem porównanie mojego Cyrusa 8.2 DAC +zasilacz psx r2 z Naim-em SN3. Oto jest. 

Na początku najogólniej, tak zdecydowanie! wybrałbym Naima z tej dwójki ponieważ jest wzmacniaczem, który zapewnia bliższy kontakt z muzyką, pozwala ją bardziej poczuć!, muzyka z Naimem bardziej wzrusza, zachwyca bez względu na gatunek jaki lubimy słuchać.

Naim jest wzmacniaczem muzykalniejszym, kiedy trzeba muzyka spokojnie płynie, sączy się delikatnie z głośników a kiedy trzeba jest fenomenalnie dynamiczna (nie czepiajcie się sformułowania "muzykalny" , dobrze wiecie o co chodzi 🙂 )

 Nie ma w tym graniu grama nerwowości czy kompresji. Każde wybrzmienie jest pełne, soczyste, naturalne! .

Wokaliści są w naszym pokoju wraz z instrumentami, barwy odane są lepiej jak w Cyrusie. Jest to brzmienie intymne, bliskie ale NIGDY nie męczące krzykliwością!, ostrością, kompresją, nadmiernym wypchnięciem górnej średnicy, jest blisko a tak bardzo przyjemnie. Oczywiście taki maruder jak ja musi wspomnieć, że na samej górze Cyrus daje więcej powietrza ale różnica jest mniejsza niż myślicie. Przestrzeń, tu daje remis.

Z jednej strony ktoś powie, że są to małe różnice a różnica w cenie ogromna ale te wszystkie drobne różnice całościowo dają taki efekt, że do tej chwili nie potrafię zdecydować czy ponieść bardzo dużą stratę na sprzedaży moich Cyrusów i potem zakupie słono wycenionego SN3 czy postarać się zapomnieć o Naimie, jakby to był tylko sen chorego audiofila...

Trzeźwo myślący facet pewnie zaraz napisze, Adam! przecież za 20 kzł możesz kupić fantastyczne monitory do swoich Cyrusów a to głośniki mają najwięcej do powiedzenia. Tak, mają ale... jeżeli serce naszego systemu czyli wzmacniasz ma ograniczenia to i najwspanialsze  głośniki ich nie zatuszują a często jeszcze bardziej uwydatnią...

Bardzo namawiałem Kolegę Ipomis (obdarzony świetnym słuchem i ciętym językiem ;)) , żeby kolejny raz zabrał swoje klejnoty 🙂 (Dali Menuet) i posłuchał ich z Naimem SN3 ponieważ uważam, że byłoby to fantastyczne zestawienie ale on był niewzruszony...

Wydaje mi się, że szuka facet wśród wzmacniaczy, które zamiast uwydatnić to co w Dali Menuet najlepsze (bogata średnica) tylko ją z tego piękna ogołocą. A może jednak się mylę i On zwyczajnie nie chciał przechodzić przez to co ja obecnie przechodzę...

"Nie słuchałem SN3, nie słuchałem SN3, to tylko sen chorego audiofila, to tylko sen chorego audiofila..." 

Trzymajcie się Koledzy. 

 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hlary napisał:

Witam klubowiczów. Od 2 dni jestem posiadaczem Cyrusa CD T.  W sumie gra to bardzo fajnie. Jest różnica na korzyść CD w stosunku  do Deezera HiFi. 

Gratuluję. A na czym głównie polega ta różnica? 

7 godzin temu, marcinmarcin napisał:

A z jakiego źródła Deezer? Niektóre dac zwłaszcza starsze słabo grają z USB. Ze słuchanych przeze mnie najgorzej po USB - w stosunku do innych wejść grał Teac 501. Plus jest dość nowy, ale ESS9018 ma swoje lata i nie widzę nigdzie co użyli do obsługi USB. Może to ten trop? 

Dobre pytanie. U mnie w Myteku jest właśnie ESS9018 a przez USB gra najlepiej. Testuję właśnie różne wejścia i najbardziej podoba mi się USB potem SPDIF a na końcu Toslink.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Na początku najogólniej, tak zdecydowanie! wybrałbym Naima z tej dwójki ponieważ jest wzmacniaczem, który zapewnia bliższy kontakt z muzyką, pozwala ją bardziej poczuć!, muzyka z Naimem bardziej wzrusza, zachwyca bez względu na gatunek jaki lubimy słuchać.

Ciekawe doświadczenia. Dzięki za porównanie. Generalnie myślałem, że właściciele Cyrusów tak z zasady nie lubią Naima 😉

 

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Z jednej strony ktoś powie, że są to małe różnice a różnica w cenie ogromna ale te wszystkie drobne różnice całościowo dają taki efekt, że do tej chwili nie potrafię zdecydować czy ponieść bardzo dużą stratę na sprzedaży moich Cyrusów i potem zakupie słono wycenionego SN3 czy postarać się zapomnieć o Naimie, jakby to był tylko sen chorego audiofila...

Faktycznie różnica ceny w stosunku do Cyrusa 8.2 spora. Niedawno wybierałem godnego następcę mojej ósemki z podobnej półki cenowej i byłem dość sfrustrowany gdyż inne wzmacniacze z okolicy 20k brzmiały lepiej, ale na pewno nie na tyle abym miał poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Wydaje mi się, że za takie pieniądze to powinien być efekt „wow” i „ja to muszę koniecznie mieć” i żadnych „ale”. Z tranzystorów najbliżej tego efektu był u mnie Luxman 505uxii (nie jest to neutralne granie BTW) i Rotel Michi X3 (w przebiegach odpadły Moonriver, Copland CSA150, Audio Analogue Puccini i Hegel 390). Naima słyszałem tylko Unity Nova. W moim przekonaniu gra fajnie ale nie na poziomie tych wzmacniaczy.

 

5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Trzeźwo myślący facet pewnie zaraz napisze, Adam! przecież za 20 kzł możesz kupić fantastyczne monitory do swoich Cyrusów a to głośniki mają najwięcej do powiedzenia. Tak, mają ale... jeżeli serce naszego systemu czyli wzmacniasz ma ograniczenia to i najwspanialsze  głośniki ich nie zatuszują a często jeszcze bardziej uwydatnią..

Zgadzam się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lesheck napisał:

Niedawno wybierałem godnego następcę mojej ósemki 

Możesz się pochwalić co wybrałeś? Miałeś może przyjemność z Gato dia 400? Jest to jedna z nielicznych firm, która zaryzykowała pozbycie się dystrybucji, ceny wzmacniaczy spadły chyba o ok. 35%. Muszą być bardzo pewni jakości swoich produktów, że nie potrzebują pomocy dystrybutorów 😉

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam 38 napisał:

Możesz się pochwalić co wybrałeś? Miałeś może przyjemność z Gato dia 400? Jest to jedna z nielicznych firm, która zaryzykowała pozbycie się dystrybucji, ceny wzmacniaczy spadły chyba o ok. 35%. Muszą być bardzo pewni jakości swoich produktów, że nie potrzebują pomocy dystrybutorów 😉

Poszedłem w lampę (post 1246) Nie jest to dźwięk neutralny ale daje tyle satysfakcji, że odkąd mam nowy sprzęt, słucham i cieszę się jak małe dziecko 👶I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. I oczywiście cały czas wymyślam co by tu jeszcze dołożyć 😉 

Co do Gato, to niestety nie słyszałem (choć bardzo podoba mi się design) Nie wiem czy u mnie w wielkopolsce można tego gdzieś posłuchać... Poza tym po kiepskim doświadczeniu z  Cyrusem Stereo 200, trochę się zraziłem do klasy D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 09:45, Nikonman napisał:

Cyrus podniósł ceny niektórych urządzeń ? Ceny  w PLN.

                            2019    2020     2021 st.    2021 lip.

Stereo 200         7999 > 8999 > 9999 > 9999

X-power              4999 > 5999 > 6999 > 6999

Stream X Sig       6599 > 7999 > 8999 > 9499

Stream Xa           5999 > 6999 > 7999 > 7999

PSX R2               3399 > 3999 > 4499 >4499

Phono Sig           5999 > 7499 > 7999 > 7999

Pre2DAC             4999 > 5799 >  5999 > 5999

PRE2DAC QXR    7299 > 8499 > 8999 > 8999

----------------------------------------

8.2DAC               6999 > 8499 > 6999 > 7999

8.2DAC QXR      9499 >10999 >9999 > 9999

6DAC                 4999 > 6199 > 4999 > 4999

6DAC QXR          7799 >8999 > 7999 > 7999

CD-t                 3999 > 4499 > 4499 > 4999

CD-xt Sig            7999 >8999 > 6999 > 9999

CD-i                   4999 >5999 >5999 > 6299

Mono X SIg      11999 > 14999 >14999 > 15999

DAC X Sig        12999 >14999 > 14999 > 14999

LYRIC              11900 > 13999 > 13999 > 13999

ONE                 2999 > 3999 >3499 > 3799

ONE HD           4199 > 4899 > 4499 > 4999

ONE CAST        6499 >  6599 > 5999 > 5999

ONE LINEAR    1999 > 3699 > 1999 > 1999

QXR moduł     2999 > 2999 > 2999 >2999

 

 

Cyrus podniósł ceny po raz drugi w tym roku na niektóre urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, a chciałem swojego Cyrusa 8.2  DAC z PSX r2 tak tanio sprzedać... Czasem warto poczekać 🙂

A już poważnie to chociaż Naim SN3 bardzo mi się spodobał jednak stosunek cena/jakość u Naima na tle Cyrusa jest nieatrakcyjna. Nie dziwi więc, że Cyrus podnosi ceny. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nikonman napisał:

ONE                 2999 > 3999 >3499 > 3799

Podnoszę cenę na mojego One na Olx 😝 swoją drogą zainteresowanie zerowe, ale sezon ogórkowy w końcu 😁

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

A już poważnie to chociaż Naim SN3 bardzo mi się spodobał jednak stosunek cena/jakość u Naima na tle Cyrusa jest nieatrakcyjna. Nie dziwi więc, że Cyrus podnosi ceny. 

Czyli nie było przepaści? Ja jestem na razie zadowolony z 8.2, choć jak pisałem, najbardziej mi się podoba jako końcówka pod toppinga

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Nikonman napisał:

Na rynku elektroniki występują braki elementów elektronicznych.

Branża audio (mam na myśli właścicieli salonów audio w kraju a oni w tym temacie wiedzą trochę więcej jak my) twierdzi, że to zwykły pretekst do podnoszenia cen i tak jak nam też im się to podejście nie podoba. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Czyli nie było przepaści? 

Całkiem inne granie, może poza szybkością na dole bo tu oba są OK. Cyrus jakby szedł w rozjaśnienie na tle Naima. Cyrus troszkę bardziej eksponuje detal ale niestety nie ma tej namacalności brzmienia co Naim. Naim SN 3 każde wybrzmienie mocno  wypełnienia tkanką, to bardzo soczyście na tle Cyrusa grający wzmacniacz, zwłaszcza na średnicy i wysokich. Na tle Naima Cyrus wydaje się grać (trochę przerysowując) wręcz szkieletowo, zwłaszcza na tak precyzyjnych i równych monitorach jak ATC 7, gdzie każdą zmianę w charakterze pieca bardzo łatwo wskazać. Stereofonia na tle testowanego u mnie Trigona Exxceed w obu ww piecach jest  bardzo słaba. To najważniejsze różnice, no i czarne tło, w SN 3 jest wyjątkowe. Ale znowu więcej świeżości u Cyruska... No i wnioski, że nie ma idealnego wzmacniacza niestety ale osobiście tak  za 12kzł od razu kupiłbym SN3, siedzi  mi on w głowie cały czas 😞

Ps Chociaż podobno jest ideał 🙂 i zwie się Moon 340 ix ale czy mi się znowu chce coś testować i czy ten Moon jest w stanie przebić średnicę Naima? Ciężko mi w to uwierzyć. Może dam się na niego namówić a może nie. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I kolejna niespodzianka od Cyrusaudio.

Napisałem do supportu ponieważ od kilku dni w firmowej apce Cadence do Lyrica nie działał Tidal. Otrzymałem natychmiastową odpowiedz :

"Thank you for your email, Due to an ongoing problem of piracy via streaming services, the record industry has forced through a fundamental change to the protocol that Tidal uses to authorise logins to their service. We were aware that the change was coming, however it has been implemented quicker than expected. As soon as we were made aware of the change we added the following statement to our website. Cyrus has looked into this change in detail, and unfortunately the work required to update the Cadence app in line with these updates was not viable, so we have had to take the difficult decision to confirm that the Cadence app will not work with Tidal going forward. Even though Tidal has disappeared from the menu on the display the player is still compatible. We completely understand that this may cause issues for a number of our customers, but we have some recommended third party apps that customers can use instead of Cadence to continue to enable them to stream music from their Tidal Account to their Cyrus streamer. Mconnect player, which is available on both IOS and Android. There is a free lite version or a £5.99 paid version offering additional services. http://www.conversdigital.com/eng/product/product04.php BubbleUPnP player, is only available on Android. There is a free version, and also a £3.99 paid version. https://bubblesoftapps.com/bubbleupnpserver2/"

Ciekawe, że nie opłaca im się aktualizować apki. Rozumiem, że Lyric nie jest już oferowany ale za takie wsparcie to ja podziękuję. Mconnect rwie. BubbleUPnP działa, ale całej płyty nie da się odtworzyć, pomimo wykupienia wersji płatnej. Po kilku utworach milknie. Teraz mam pytanie do bardziej obeznanych - czy korzystając z BubbleUPnP muza idzie przez telefon? Czy tak jak było w Cadence w/w aplikacja Bubble steruje tylko urządzeniem a przesył jest bezpośrednio między routerem i Lyriciem (mam podłączone na sztywno kablem). Może ktoś wie.

Swoją drogą żałuję, że zwlekałem ze sprzedażą. Kto mi teraz toto kupi.

 

Edytowane przez japs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej się cieszę, że doradziłem ostatnio Koledze Node 2i pod DAC Cyrusa zamiast cyrusowego  odtwarzacza strumieniowego. Raz, że wszystko ma świetne wsparcie producenta i śmiga aż miło a dwa, że trzykrotność wartości Node 2i zostaje w kieszeni. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda, kolejny raz nasza ulubiona firma daje wyraz swej dbałości o wiernych klientów... 

Co do aplikacji, ja używam tylko MConnect i to nieprzerwanie od 2,5 roku - nic się nie zrywa... Co prawda, streamer to RPi, ale nie powinno być problemu również z innym sprzętem. Zobacz, może masz właczone oszczędzanie energii w telefonie i przez to nie ma płynnego odtwarzania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz_62438

Dzięki za odzew. Wszystko w fonie wyłączone, co mogłoby przeszkadzać Mconnectowi. Niestety rwie, może to problem routera. Fon to Rog Phone 5 i choć nie gram w gry (stary już jestem) to dźwiękowo najlepszy fon jaki miałem z własnym DAC-iem. Na razie męczę Bubble. Pytanie pozostaje czy ta apka tylko steruje, czy przesyła muzę do Lyrica?

Poza tym w Bubble przerwy pomiędzy utworami są dość długie, jakby się coś buforowało. Te przerwy są różnej długości. Stąd wydawało mi się, że po kilku utworach przestaje grać 🙂 

Edytowane przez japs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, japs napisał:

co mogłoby przeszkadzać Mconnectowi

Używam tej apki w wersji free i działa z Tidal bezproblemowo (ale na Malinie ).

Zajrzyj w ustawienia : Bateria -wyłącz automatyczne zarządzanie aplikacją Mconnect/BubbleUpnp (różnie to może się nazywać ,zależy od wersji Androida).

Druga przyczyna rwania,to problemy sieciowe (transmisja wifi) .Czasem pomaga przestawienie urządzeń względem siebie.

Jak router jest marny i sieć (usługa) to lepiej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie wina fona i przesyłu neta. Zapewne wina routera Asusa. Coś musi być skopane w ustawieniach, a że to wysoki model to ustawień i funkcji od groma. Ja tego sam nie ogarnę. Jutro przychodzi do mnie kolega informatyk i się tym zajmie. Na razie steruję przez BubbleUPNP i jest w miarę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, japs napisał:

Już Mconnect chodzi jak burza. Wina routera. Dziękuję wszystkim.

Napisz co zmieniliście w ustawieniach, może się przydać, też zamierzam na mconnect niedługo przejść 😉 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Napisz co zmieniliście w ustawieniach.

Kolega przywrócił router do ustawień fabrycznych i poustawiał wszystko na nowo, oczywiście przydzielił ID na sztywno. Co ciekawe na BubbleUPnP, który też testuję skończyły się te przedłużone przerwy między utworami. Obie apki działają teraz bardzo fajnie 🙂 i na razie nie wiem, która jest lepsza. Zostawię obie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2021 o 10:31, japs napisał:

I kolejna niespodzianka od Cyrusaudio.

Napisałem do supportu ponieważ od kilku dni w firmowej apce Cadence do Lyrica nie działał Tidal. Otrzymałem natychmiastową odpowiedz :

"Thank you for your email, Due to an ongoing problem of piracy via streaming services, the record industry has forced through a fundamental change to the protocol that Tidal uses to authorise logins to their service. We were aware that the change was coming, however it has been implemented quicker than expected. As soon as we were made aware of the change we added the following statement to our website. Cyrus has looked into this change in detail, and unfortunately the work required to update the Cadence app in line with these updates was not viable, so we have had to take the difficult decision to confirm that the Cadence app will not work with Tidal going forward. Even though Tidal has disappeared from the menu on the display the player is still compatible. We completely understand that this may cause issues for a number of our customers, but we have some recommended third party apps that customers can use instead of Cadence to continue to enable them to stream music from their Tidal Account to their Cyrus streamer. Mconnect player, which is available on both IOS and Android. There is a free lite version or a £5.99 paid version offering additional services. http://www.conversdigital.com/eng/product/product04.php BubbleUPnP player, is only available on Android. There is a free version, and also a £3.99 paid version. https://bubblesoftapps.com/bubbleupnpserver2/"

Ciekawe, że nie opłaca im się aktualizować apki. Rozumiem, że Lyric nie jest już oferowany ale za takie wsparcie to ja podziękuję. Mconnect rwie. BubbleUPnP działa, ale całej płyty nie da się odtworzyć, pomimo wykupienia wersji płatnej. Po kilku utworach milknie. Teraz mam pytanie do bardziej obeznanych - czy korzystając z BubbleUPnP muza idzie przez telefon? Czy tak jak było w Cadence w/w aplikacja Bubble steruje tylko urządzeniem a przesył jest bezpośrednio między routerem i Lyriciem (mam podłączone na sztywno kablem). Może ktoś wie.

Swoją drogą żałuję, że zwlekałem ze sprzedażą. Kto mi teraz toto kupi.

 

Przecież Cadence nie jest niezbędny. Ja używałem go sporadycznie a muza gra u mnie prawie non stop 🙂  Używam  Music i zero problemów nawet mogę stwierdzić że jakość lepsza 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że firmie Cyrus nie opłaca się aktualizować apki do sprzętu, który zaledwie kilka miesięcy wcześniej przestali produkować. Ciekawe podejście do obecnego i hipotetycznie przyszłego klienta.

Edytowane przez japs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, japs napisał:

Nie zmienia to faktu, że firmie Cyrus nie opłaca się aktualizować apki do sprzętu, który zaledwie kilka miesięcy wcześniej przestali produkować. Ciekawe podejście do obecnego i hipotetycznie przyszłego klienta.

A to fakt 😕 ale nie ma co przekreślać sprzętu bo jest naprawdę niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.