Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  242 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Orgietka dla mych uszu, jedyna w swoim rodzaju muzyka z NieR. I jak tu isc spac, gdy czlowiek ciagle chce chlonac te przepiekna muzyke

 

Adam , masz to na nośniku czy z neta słuchasz ? Nie mogę znaleźć tego albumu fizycznie ani jako pliki do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą odebrałem paczkę od kuriera z moim CD t :-) Będzie grał w towarzystwie CA 851N, Roksan Oxygene i Tannoy xt6f. Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

No dobra, ale jaki przetwornik c/a? Czy ten wbudowany w CA 851N? Daj znać, jak to gra - jestem bardzo ciekaw :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jaki przetwornik c/a? Czy ten wbudowany w CA 851N? Daj znać, jak to gra - jestem bardzo ciekaw :)

 

Pozdrawiam!

 

Dokładnie ten wbudowany w 851N. Na tę chwilę sprawdzałem tylko czy gra, nie wsłuchiwałem się za bardzo, bo przyjechali bracia, testować właśnie CA :) ale już wiem, że będzie dobrze. Jak cd t trochę dłużej pogra i lepiej się poznamy to na pewno coś napiszę

Less is More

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Cyrus nie jest dla "audiofilów" którzy kupują elektronikę na wagę i gabaryty . Ot to nie ;)

 

Tam się lepiej sprawdzi Sansui czy Accuphase :-)

 

 

Takie Luk zamówiłeś Cytrusy ? :)

Ciekawe na ile to lepiej zagra od tej stacji kosmicznej, co masz teraz :)

post-59356-0-20197500-1528451567_thumb.jpg

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nautilus Wawa ma wystawiony na sprzedaz uzywany zasilacz Cyrus psx r2, niestety nie sprzedaja na odleglosc...a cena swietna bo 1700zl. Szkoda bo zrobilbym maly kroczek do budowy takiego zestawu jak na zdjeciu wyzej.

 

Warto bo cena b.dobra. Nie mogą tego po prostu wysłać po wplacie 100% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkreslili na czarno, ze tylko kupno na miejscu. Obawiaja sie chyba odsylki.

 

Luk będzie kupował na koniec roku dzielonka, to odkup od niego tego Strartracka. Ponoć jest bardzo dobry. Zamiast kupować zasilacze to lepsze rozwiązanie. Okazyjnie od pierwszego właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok. Startrack super ale ja bardzo lubie swojego Cyrusa 8-2 dac, zdazylem sie z nim "zzyc" i go nie zmienie ani nie sprzedam. Dopalacz do niego za to z checia sprawdze co nie znaczy, ze od razu tez kupie. Z czystej ciekawosci chce posluchac tego polaczenia, czy otrzymane brzmienie uzasadni wydanie dodatkowej gotowki (subiektywnie oczywiscie).

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Luk będzie kupował na koniec roku dzielonka, to odkup od niego tego Strartracka. Ponoć jest bardzo dobry. Zamiast kupować zasilacze to lepsze rozwiązanie. Okazyjnie od pierwszego właściciela :)

 

Adam ma wyśmienitą integre z naprawdę dobrym DAC na pokładzie. Wystarczy transport CD lub streamer Cyrusa i gra to świetnie. Zasilacz to koniecznie trzeba wypróbować aczkolwiek wiem że bardzo rzadko ale był przypadek gdzie ktoś wolał bez zasilacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu z cyrusem III. Wiekowy piecyk a tworzy bardzo udane połączenie z monitorami (również nie najmłodszymi) AE aegis one. Bardzo przyjemnie się tego słucha - pastelowa ale nie zamulona średnica, ładnie zszyta z górą, zwinny barwny bas i dobra przestrzeń. Można słuchać długimi godzinami, bez zmęczenia i bez znudzenia :) Miałem kiedyś model 8XP i bardzo miło wspominam, aczkolwiek rozczarowało mnie podłączenie PSX-ra, Może dźwięk nabrał więcej subtelności i klasy ale zniknęło trochę pazura i werwy do grania. Próbował ktoś PSX-r do III czy nie warto i lepiej szukać modelu 7 lub 8?

Edytowane przez peter250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji psx-ra jaką przeglądałem 2 dni temu w necie jest notka że aby dołączyć zasilacz do Cyrusa III trzeba coś w samym wzmacniaczu zmodyfikować.

tak to brzmi przez tłumacza .

 

UWAGA: W przypadku używania z Cyrus III, Cyrus IIIi, Cyrus 7 lub Cyrus Power,

wzmacniacz musi zostać wewnętrznie zmieniony, aby zaakceptować tę zewnętrzną moc.. Ta modyfikacja powinna być przeprowadzana wyłącznie przez wyznaczonego Cyrus sprzedawcę..

Jeśli zdecydujesz się użyć zmodyfikowanego komponentu bez Cyrus PSX-R ,urządzenie musi zostać ponownie skonfigurowane.

Pewnie trzeba przestawić jakieś zworki ale to musisz poszukać w necie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji psx-ra jaką przeglądałem 2 dni temu w necie jest notka że aby dołączyć zasilacz do Cyrusa III trzeba coś w samym wzmacniaczu zmodyfikować.

tak to brzmi przez tłumacza .

 

UWAGA: W przypadku używania z Cyrus III, Cyrus IIIi, Cyrus 7 lub Cyrus Power,

wzmacniacz musi zostać wewnętrznie zmieniony, aby zaakceptować tę zewnętrzną moc.. Ta modyfikacja powinna być przeprowadzana wyłącznie przez wyznaczonego Cyrus sprzedawcę..

Jeśli zdecydujesz się użyć zmodyfikowanego komponentu bez Cyrus PSX-R ,urządzenie musi zostać ponownie skonfigurowane.

Pewnie trzeba przestawić jakieś zworki ale to musisz poszukać w necie .

Trzeba zdjąć pokrywę i wyjąć szklany rurkowy bezpiecznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dołączam do Klubu. Poczatek to :

- 8vs2 + CD z serii 8,

- później był szczelinowy CD 8 i PSX-R;

- 8 DAC Qx

- w kolejnym kroku był DAC XP+, 2x Mono X i CD XTSE2.

- DAC XP Signature i dodatkowo Stream X2

 

Stream X2 vs CD XT SE2 na tym samym materiale (FLAC vs CD) był nie do odróżnienia.

Teraz Stream X Signature (zbieram) i PSX-R2

No i może kiedyś Mono X 300 Sig bo moje WB Square 2 potrzebują prądu a nie mocy podobnie, jak Dynaudio (grałem na Audience 50).

 

Pozdrowienia dla fanów "pudełek po butach"

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.