Skocz do zawartości
IGNORED

DAC do Accuphase E206


Adam_64494

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po roku od zakupu kolumn, przyszedł czas na rozbudowanie audio o DAC i Streemera do Tidal Hi FI

Jestem trochę zielony w temacie. Do tej pory muzyka brzmiała z CD Rotel 991 AE oraz Gramofonu TEAK

Posiadam wzmacniacz Accuphase E-206, Kolumny KEF Reference four.

Szukam DAC-a w okolicach 5000pln

Bardzo dużo dobrego czytam na temat Pioneer N-70AE

Znalazłem też na allegro używany Arcam FMJ D33 w przyzwoitej cenie.

Myślę że głównie będę korzystał z biblioteki TIDAL-a HI FI, ale też będę chciał popróbować z plikami wysokiej rozdzielczości.

Co myślicie o tych zestawach i co ewentualnie lepiej by się zgrało z moim sprzętem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli zależy Ci na bardzo dobrej jakości i urządzeniu, które połączy dobry przetwornik oraz funkcjonalność sieciową, zdecydowanie polecam Ci streamer Pioneer N-70AE (https://www.q21.pl/pioneer-n-70ae.html). Jestem pewny, że urządzenie to w pełni usatysfakcjonuje Cię tak pod względem jakości dźwięku jak i praktycznie pełnego wyposażenia.

Alternatywą jest zakup możliwie najlepszego przetwornika cyfrowo analogowego oraz znacznie tańszego odtwarzacza strumieniowego. Wtedy możemy spojrzeć na np. Onkyo NS-6130 (https://www.q21.pl/onkyo-ns-6130.html) i wyjściem cyfrowym wprowadzić sygnał do dobrego przetwornika. Wybór przetwornika zależy już od Twoich indywidualnych preferencji, w naszej ofercie mamy dziesiątki modeli, możemy dobrać najbardziej optymalny model.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań jestem do dyspozycji. Jeśli jednak masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.