Skocz do zawartości
IGNORED

S.M.S.L M7 co myślicie na jego temat ?


czesiek85

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam kolumny Topaz 20 i nad 356bee oraz sluchawki akg k240, slucham muzyki z laptopa pliki flac, co myślicie o tym sprzecie jako dac do system stereo i wzmacniacz słuchawkowy ??? posiadam matrix mini dac ale niestety szumi jeden kanal na wzmacniaczu słuchawkowym - raczej nie do reperacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Posiadam kolumny Topaz 20 i nad 356bee oraz sluchawki akg k240, slucham muzyki z laptopa pliki flac, co myślicie o tym sprzecie jako dac do system stereo i wzmacniacz słuchawkowy ??? posiadam matrix mini dac ale niestety szumi jeden kanal na wzmacniaczu słuchawkowym - raczej nie do reperacji...
Są recki na HFC i Stereo i kolorowo. Ten drugi portal ma wg mnie wiarygodne opinie. Firma ciekawa. Mam ich microDACa do smartfona(coś w stylu Dragon Fly) i gra bardzo dobrze.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
zalezy mi na tym zeby "nie siał górą"..czytalem opinie innych modeli od smsl to podobno są metaliczne..ale czy ten akurat bedzie tak gral ?
Poszukaj/popytaj na forum mp3store bo to jest lepszy adres dla tego segmentu. Jeśli kupujesz nówkę przez net to i tak masz opcje zwrotu więc najlepiej samemu przetestować. Mój SMSL Idea gra b. fajnie i dość plastycznie(słucham na zmianę na 3 modelach słuchawek) kosztuje 500 zł a gra tylko trochę słabiej od DAPa za 1700 zł. Oczywiście to zupełnie inne urządzenie a wszystko i tak zależy od konfiguracji.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.