Skocz do zawartości
czesiek85

S.M.S.L M7 co myślicie na jego temat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam kolumny Topaz 20 i nad 356bee oraz sluchawki akg k240, slucham muzyki z laptopa pliki flac, co myślicie o tym sprzecie jako dac do system stereo i wzmacniacz słuchawkowy ??? posiadam matrix mini dac ale niestety szumi jeden kanal na wzmacniaczu słuchawkowym - raczej nie do reperacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Posiadam kolumny Topaz 20 i nad 356bee oraz sluchawki akg k240, slucham muzyki z laptopa pliki flac, co myślicie o tym sprzecie jako dac do system stereo i wzmacniacz słuchawkowy ??? posiadam matrix mini dac ale niestety szumi jeden kanal na wzmacniaczu słuchawkowym - raczej nie do reperacji...
Są recki na HFC i Stereo i kolorowo. Ten drugi portal ma wg mnie wiarygodne opinie. Firma ciekawa. Mam ich microDACa do smartfona(coś w stylu Dragon Fly) i gra bardzo dobrze.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalezy mi na tym zeby "nie siał górą"..czytalem opinie innych modeli od smsl to podobno są metaliczne..ale czy ten akurat bedzie tak gral ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zalezy mi na tym zeby "nie siał górą"..czytalem opinie innych modeli od smsl to podobno są metaliczne..ale czy ten akurat bedzie tak gral ?
Poszukaj/popytaj na forum mp3store bo to jest lepszy adres dla tego segmentu. Jeśli kupujesz nówkę przez net to i tak masz opcje zwrotu więc najlepiej samemu przetestować. Mój SMSL Idea gra b. fajnie i dość plastycznie(słucham na zmianę na 3 modelach słuchawek) kosztuje 500 zł a gra tylko trochę słabiej od DAPa za 1700 zł. Oczywiście to zupełnie inne urządzenie a wszystko i tak zależy od konfiguracji.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zainteresować się wzmacniaczami Fostexa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi