Skocz do zawartości
IGNORED

dobrana kwadra lamp sterujących


mcuppa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Yaqina 34d obecnie lampy mocy mam rft oraz kiedyś kupione na allegro małe rosyjskie lapmy sterujące, pytanie czy jak kupię nową kwadrę sparowaną lamp sterujących czy dźwięk poprawi się czy nie, jakie lampy sterujące polecacie nowe

 

Dziękuję z góry za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Yaqina 34d obecnie lampy mocy mam rft oraz kiedyś kupione na allegro małe rosyjskie lapmy sterujące, pytanie czy jak kupię nową kwadrę sparowaną lamp sterujących czy dźwięk poprawi się czy nie, jakie lampy sterujące polecacie nowe

 

Dziękuję z góry za pomoc

 

Na znanym portalu aukcyjnym po 6zł kup lampy "PRÓŻNIOWA 5654/6AK5W/EF95" i nie zawracaj sobie głowy dobieraniem lamp w kwadry. Przerobiłem temat po każdym możliwym względem i to rozwiązanie polecam, szczególnie że masz już RFT. Pamiętaj jednak, lampy potrzebują czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia są zgoła odmienne, na popularnym portalu kupiłem z jednej serii E186F, długo grałem na nieparowanych, jak sparowałem to różnicę było słychać doskonale, scena w głąb się rozciągnęła, a było to na SE E186F w triodzie i 6p14p-er.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia są zgoła odmienne, na popularnym portalu kupiłem z jednej serii E186F, długo grałem na nieparowanych, jak sparowałem to różnicę było słychać doskonale, scena w głąb się rozciągnęła, a było to na SE E186F w triodzie i 6p14p-er.

 

Na temat mierzenia i dobierania lamp osobiście mogę napisać "nowelę" również miałem podobne do Twoich doświadczenia. To rozwiązanie które zaproponowałem powyżej koledze mcuppa jest sprawdzone. Lampy akurat te, charakteryzują się bardzo dobrymi i wyrównanymi parametrami. Ja i nie sprzedaję i trudno mi też ich parametry gwarantować. Moich 8 sztuk sprawuje się super, mam dla porównania również duży arsenał innych uznanych marek. Cena do jakości jest rewelacyjna. Radzieckie lampy które aktualnie posiada autor tematu w porównaniu dźwiękowym, nie są muzykalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na portalu internetowym jak kolega ziemniak58 sugerował i faktycznie dźwięk jest lepszy, poprawiła się przestrzeń i ilość detali czekam dalej na Wasze wpisy w tym temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.