Jump to content
IGNORED

Modyfikacja Yamahy A-S701 gdzie?

katmai

Recommended Posts

Posiadam wzmacniacz Yamaha A-S701 z którego w zasadzie jestem zadowolony, ale chciałbym poddać go pewnym modyfikacjom: po pierwsze chciałbym dodać do niego wychyłowe wskaźniki wysterowania (w stylu A-S110), a po drugie zamontować pętlę do podłączenia korektora graficznego (tak, wiem to gwałt na dźwięku, ale uczyłem się słuchać w latach 80-tych gdy królowały EQ i tak mi już jakoś zostało).

Czy znacie jakiś serwis godny polecenia który by się podjął takiego zlecenia?

Posty w stylu EQ to zło w najczystszej postaci, czy dlaczego chcę zepsuć/pogorszyć dźwięk, lub sprzedaj Yamachę - kup Unitrę (mam WS-442 i WS 503) nie mają sensu - nie jestem audiofilem!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podejrzewam, że nikt nie podejmie się wstawienia w przedni panel wskaźników, a jeśli się podejmie wykonać to estetycznie i poprawnie elektrycznie, to cena będzie bardzo wysoka.

Hidden Content

Kolego, nie ten dział. Załóż nowy temat w DIY - myślę, że szybko pozbędziesz się złudzeń co do sensownej realizacji tego pomysłu ;)

Hidden Content

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Kolego Katmai przeanalizuj na spokojnie co chcesz zrobić.Jak koledzy wyżej zauważyli zrobić z as701 min 1100? Wskaźniki wychyłowe ? Nawet jeżeli jest miejsce w płycie czołowej plus sam produkt plus robocizna to już pod tym względem na starcie lecisz z pln jak arab na europę.Co do reszty nie wiem nie jestem za bardzo techniczny .Faktem jest że nawet jak ktoś zrobił by to estetycznie w co wątpię , przerobił by wszystko jak należy to byś miał fajną poczwarę którą nikt by nigdy nie chciał kupić a Ty wydawszy kupę pln nie miał byś zamiaru sprzedać. Lepiej sprzedaj wzmacniacz dodaj kasę na przeróbkę i wróć z pytaniem jaki wzmacniacz vintage z tym z tym. I żeby nie było że myślałeś że ktoś Ci zrobi taką przeróbkę za 500 zł :)

Hidden Content

OK, chyba macie rację, jeśli chodzi o wskaźniki. Trudno to by było wykonać w miarę estetycznie.

Jednak jeśli chodzi p pętlę do EQ to dużej trudności myślę nie powinno być. Możecie kogoś polecić w tym zakresie?

Hidden Content

Zdejmujesz panel czolowy, oddajesz do firmy która wycina woda lub laserem pod wymiar i jest estetyczbie.

Ja przerabiałem wtyki w ax900 na banany i wyszło mega. Koszt znikomy.

Daj mail to podeślę foto.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.