Skocz do zawartości
IGNORED

Rock Polo - czyli fenomen Sławomira.


marian.ch

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając subiektywny gust to "Hawana-u-na-na" vs "Ona Tańczy dla mnie" wynik 1:1. Wypadałoby żebyś się zastanowił, dlaczego muzyka taneczna u nas jest nieco niższej jakości niż np w UK. Może zrozumiesz, że gdy zamiast nędznych podróbek zachodniego popu z infantylnymi tekstami autorstwa kilku dziadków zobaczysz w TV discopolo, to jesteś świadkiem kroku naprzód.

 

Przemysławie! Ogólnie rzecz biorąc to zawartość merytoryczną całej Twojej wypowiedzi możba streścić jednym słowem "gówno". Na prawdę nic ponadto do dyskusji nie wnosisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to też disco-polo czy może jeszcze nie? ;-)

 

 

To mit założycielski disco polo, czyli co rodakom w duszy gra :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysławie! Ogólnie rzecz biorąc to zawartość merytoryczną całej Twojej wypowiedzi możba streścić jednym słowem "gówno". Na prawdę nic ponadto do dyskusji nie wnosisz.

Kim ty jesteś żeby to oceniać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wg. ciebie trzeba mieć kwalifikacje, by w sposób uprawniony móc krytykować disco polo?

Umiejętniść logicznego myślenia i obiektywizm, przy czym brak chociażby jednego ze składników wartość krytyki obniża do zera. A w niektórych postach w tym wątku brak składników obu.

 

Kim ty jesteś żeby to oceniać?

Publicznie kierujesz do mnie wytwory swej klawiatury, więc publicznie je komentuję. Brak komentarza oznaczałby brak kultury. A to, że do dyskusji merytorycznie nie wniosłeś NIC poza powtarzaniem w kółko swoich subiektywnych odczuć wywołanych przez discopolo, które sam najczęściej kwitujesz słowem "gówno" właśnie, to samemu sobie zawdzięczasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętniść logicznego myślenia i obiektywizm, przy czym brak chociażby jednego ze składników wartość krytyki obniża do zera. A w niektórych postach w tym wątku brak składników obu.

Logika się nie sprawdza w ocenie czegoś takiego co można by podciągnąć pod sztukę nawet jeśli to jest sztuka użytkowa. Kierując się logiką trzeba było dojść do wniosku, np. taki Rambo 2 to wybitne kino bo miał ogromną oglądalność, z czym każdy kto choć trochę interesuje się będzie polemizował.

Obiektywizm z różnych względów nie jest możliwy. Ocena sztuki to nie testowanie samochodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywizm z różnych względów nie jest możliwy.

Zazwyczaj jest tylko ograniczony.

 

Logika się nie sprawdza w ocenie czegoś takiego co można by podciągnąć pod sztukę...

Jesteś w błędzie. Bo obiektywnie można, stwierdzić, że w discopolo brakuje tego, za co Ty cenisz metal, i tego, za co SC ceni rock progresywny. Ma za to discopolo to coś, za co ceni go te słynne już 99%. Jedyne, czego discopolo brakuje to solidnego warsztatu.

 

Kierując się logiką trzeba było dojść do wniosku, np. taki Rambo 2 to wybitne kino bo miał ogromną oglądalność...

To akurat mało logiczne, żeby wartość artystyczną dzieła oceniać na podstawie popularności. Ale wartość rozrywkową Rambo 2 bez wątpienia ma (miał?) sporą. Jak widać te dwie wartości mogą się rozmijać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie. Bo obiektywnie można, stwierdzić, że w discopolo brakuje tego, za co Ty cenisz metal, i tego, za co SC ceni rock progresywny. Ma za to discopolo to coś, za co ceni go te słynne już 99%. Jedyne, czego discopolo brakuje to solidnego warsztatu.

Bredzisz szymonie jak potłuczony. Nie chce mi się już dyskutować, z wydumkami na poziomie przedszkolaka.

Twoje disco polo to sztuka wysokich lotów i tylko tak otwarte umysły jak twój potrafią go docenić.

Dla mnie szaraczka z klapkami na oczach to tylko rzadkie g... ale gdzie mi do twojego osłuchania i wyszukanego gustu.

Uniżenie chylę czoła przed wielmożą i idę płakać nad mym nędznym losem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo 2 to wybitne kino

 

Ale Rambo 1 to klasyk. Mi to się zawsze dobrze oglądało, mimo wielu nieprawdopodobnych i naciąganych scen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rambo 1 to klasyk. Mi to się zawsze dobrze oglądało, mimo wielu nieprawdopodobnych i naciąganych scen.

Ja nawet 3 lubiłem oglądać, co nie zmienia faktu że dobrym kinem nazwać tego nie da rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz szymonie jak potłuczony.

Nie Przemciu, brednie to Ty mi przypisujesz zamiast czytać moje posty. Dla jasności, wszystko poniżej to wszystko Twoje głupie wymysły. Ani jedna teza nie zgadza się z moimi postami.

Twoje disco polo to sztuka wysokich lotów i tylko tak otwarte umysły jak twój potrafią go docenić.

Dla mnie szaraczka z klapkami na oczach to tylko rzadkie g... ale gdzie mi do twojego osłuchania i wyszukanego gustu.

Uniżenie chylę czoła przed wielmożą i idę płakać nad mym nędznym losem.

 

 

-----

 

Ja nawet 3 lubiłem oglądać, co nie zmienia faktu że dobrym kinem nazwać tego nie da rady.

A dlaczego niby nie? Biorąc pod uwagę gatunek i rok produkcji ocena 99%, hahaha.

 

 

-----

 

Kawałek z dzisiejszego radia, który mi się podoba:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wartości artystycznych na siłę doszukiwać się nie będę, ale czy to znaczy, że jest zły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.