Skocz do zawartości
IGNORED

Kino Domowe potrzebna pomoc


matimdc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ogólnie przeznaczyłem pokój 3.5 m x 3.5 m na kino domowe zakupiłem projektor ( Epson eh-tw 5300 ) + elektryczny ekran projekcyjny 106" i teraz pora na zakup sprzętu grającego za około 5000-5500 zł.

Sprzęt głównie ma być przeznaczony do kina domowego powiedzmy 60 % ale chciałbym również posłuchać na nim muzyki 20 % i zagrać na konsoli 20 %. Poczytałem trochę na forach ale nie będę ukrywał

ze jestem w tym zielony. Chciałbym o ocenę zestawów które wybrałem:

 

1) JAMO S807 HCS + SUB 210 + Onkyo TX-nr 676

 

i tańszą wersja bo być może do tak małego pokoju jest wystarczająca

2) JAMO S803 HCS + SUB 210 + Onkyo TX-nr 656

 

kolejnym pytaniem jest czy Jamo SUB 210 można zastąpić czymś lepszym i czy jest taka potrzeba w podobnej cenie.

i ostatnie pytanie został mi zaoferowany amplituner Onkyo TX-nr 747 za cenę 1800 zł ( stan idealny pilot jeszcze w folii )

być może połączenie tego amplitunera + z jakimś zestawem Jamo będzie najlepszym rozwiązanie proszę o pomoc i ewentualne sugestie oraz propozycje

 

Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAMO S803 HCS odpuśc sobie bez suba

JAMO S807 HCS z subem to przesadna ilość niskich w takim pomieszczenu.

Ostatnio byłe gościem u osoby, która posiada w/w JAMO S807 HCS wraz z jakieś średniej jakości ampli od Sony.

Żaden mocarz w temacie napędzania kolun, bodaj model 1070 ("coś tam").

Jednak ilość niskich jakie biegały po pomieszczeniu powodowała, że sub byłby raczej przeszkodą niż dobrym dodatkiem.

Pomieszczenie ponad 7 na około 6 m

Rzecz jasna wszystko rzeczą względną, jednak sub dokupiłbym po odsłuchaniu tego zestawu w pokoju.

Pozdrawiam.

 

P.S.

Do kina dosyć dobry wybór, świetnie wykonane, calkie nieźle grają w stereo (uwaga na dużą ilość niskich tonów!), ale to już pisałem powyżej.

W przypadku niższego moelu mogłoby brakować "powietrza" do kina, pewnej dnakimi w projekcji dźwięku, a w kinie akcji to najwazniejszy aspektt obok efektów specjalnych wielokanałowego dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.