Skocz do zawartości
IGNORED

Integra lampowa 10-12tys


jaxcek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po doświadczeniach z integrami tranzystorowymi i hybrydowymi zaczynam się rozglądać za wzmacniaczem w pełni lampowym.

Oglądam zarówno nówki jak i sprzet używany.

W budżecie 10-12tys pln widzę:

Któryś ze wzmacniaczy Cayina

Któryś ze wzmacniaczy Fezz Audio

Rogue Audio Cronus Magnum

Któryś z tanich wzmacniaczy Ayona.

 

Mizecie proszę doradzić co najlepiej zagra z podlogowkami Pylon Diamond?

 

A może coś innego niż powyższe?

Dzięki za podpowiedzi.

 

Ps. Planuje odsłuchy, ale chciałbym na początek przy Waszej pomocy przefiltrować sprzęty na które nie warto marnować czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayon Spark III, w tej cenie używany. Cały urok lampy 6c33, dobrze reaguje na różne lampy sterujące, więc można „regulować” ostateczne brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie posłuchaj Fezz Audio Titania. Swobodnie mieści się w budżecie. Napędzi nawet trudne kolumny. Gra z ogromną swobodą, bogatą średnicą i wykopem. Jest neutralny, nie ma zamulenia typowego dla chińskich lamp na trafach EI podłej jakości.

Słuchałem go z Diamondami, wg mnie synergia. Słucham głównie rocka, jazzu, trochę klasyki. Co ważne nawet podczas cichego słuchania można łatwo wydobyć 'smaczki' i cieszyć się muzyką

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś ze wzmacniaczy Cayina

 

Nie wiem czy masz Diamondy 28 czy 25? Te większe miałem okazję posłuchać. Szukałbym czegoś z dobrą kontrolą basu i dobrym konturem. Jeśli chciałbyś Cayin-a to posłuchaj CS-88A, CS-55 A,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz moc, szybkość i dynamikę, rzeczywiście warto posłuchać polską konstrukcję Fezz Audio Titania (https://www.q21.pl/fezz-audio-titania.html). To wzmacniacz, który świetnie czuje się w połączeniu z Pylon Audio Diamond, obydwie marki nawet razem wystawiają się na targach i wystawach. Natomiast w takiej konfiguracji będziesz miał dźwięk bardziej tranzystorowy, mocny, ale oczywiście z dobrym wypełnieniem, gęstym środkiem pasma.

Jako alternatywa spójrz proszę na Ayon Scorpio (https://www.q21.pl/ayon-scorpio.html). To wystarczająco mocny i wydajny wzmacniacz, który także jest ciekawym uzupełnieniem Pylon Audio. Natomiast jeśli masz miejsce i możesz postawić takiego kolosa, spójrz na wzmacniacz Yaqin MS-650L (https://www.q21.pl/yaqin-ms-650l.html). Wiem, że to trochę drożej, ale naprawdę integra warta zainteresowania,

 

zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

ponieważ rozpocząłem wątek to czuję się w obowiązku dać znać jak się potoczyły dalsze jego losy.

Poniżej moja subiektywna ocena urządzeń jakie udało mi się obsłuchać z moimi Pylonami w "moim otoczeniu i na moich warunkach".

 

Cayin A55tp

Gdy go podłączyłem do kolumn w pierwszej chwili pomyślałem: o kurcze, lampa to jest naprawdę fajna sprawa. Dni mijały, repertuar się zmieniał, a wrażenie pozostało. Cayin z Pylonami ma dość dobrą synergię. Rozpiętość dynamiczna jest poprawna. Środek i górne pasma są bardzo równe. Bas jest wspaniały. Grałem w trybie ultralinearnym - triodowy był taki przymulony.

Minus - nie ma wskaźnika regulacji biasu, co może być przeszkodą dla osób "nieelektrycznych".

Plus - cena i bardzo kompaktowe wymiary. Wykonanie bardzo dobre jakościowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio Hungary Qualiton A20i

Niepozorne urządzenie produkcji węgierskiej które zagrało niemiłosiernie równo. Żadne pasmo nie jest nadmiernie wyeksponowane. W porównaniu do Cayina jest bardziej czysty i prejrzysty. W mojej opinii nie jest zupełnie rockowy - bardziej go widzę do składów wokalnych i lżejszej muzyki klasycznej. Jestem pewien że znajdzie swoich wielbicieli, ale w gronie zaawansowanych melomanów. Osobom posiadającym tranzystory i próbującym swojej przygody z lampą raczej nie podejdzie. Dość mocno się nagrzewa.

Minus - Nie ma funkcji soft startu więc wymaga większej uwagi. Cena dość wysoka.

Plus - bardzo wyrównane granie. Urządzenie kompaktowe o bardzo wysokiej kulturze wykonania. Z tego co kojarzę to ma autobias.

post-67244-0-55759500-1520703341_thumb.jpg

Rogue Audio Cronus Magnum II

Prawdziwy "łobuz". Prawie 30kg wagi i dość pokaźne rozmiary. Całość doprawiona KT120 co bardzo "czuć na głośnikach". To jest urządzenie które jest na przeciwnym biegunie do Audio Hungary. Ma wspaniały dolny zakres przy zachowaniu równowagi środka i wyższych częstotliwości. Jest świetne w chórkach, muzyce filmowej, ale mistrzostwo pokazuje w rocku i metalu (z lekkim wstydem wspomnę, że także w łupankach jakie słucha dzisiejsza młodzież - przetestowane przez moją córkę).

Minus- lampy się mocno grzeją, a urządzenie "domyślnie" jest bez klatki. Jeśli połączyć to ze sporymi gabarytami, to trzeba się zastanowić czy będzie gdzie je położyć.

Plus - dzwięk i cała reszta. Jako jedyny wzmacniacz ma gniazdo słuchawkowe. Posiada wskaźnik do regulacji biasu.

post-67244-0-78524800-1520703341_thumb.jpg

 

Próbowałem też posłuchać Fezz Audio Titania, ale w sklepie w którym byłem urządzenie nie działało i panowie sprzedawcy nie potrafili go uruchomić - trochę szkoda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz jak Cię wszyscy grilują weź za kaucją do domu i sam oceń

 

Dokładnie posłuchaj sam we własnym systemie. Co jednemu się podoba drugi nie "trawi" . Wzmacniacze lampowe też nie są wieczne i nawet szybciej niż myślisz będziesz wymieniał/zamieniał/podmieniał lampy .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie doczytaliscie, ale w powyższym poście napisałem ze w/w odsłuchiwałem u siebie w domu ze swoim repertuarem.

Krótkie wnioski są właśnie tego rezultatem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem też posłuchać Fezz Audio Titania, ale w sklepie w którym byłem urządzenie nie działało i panowie sprzedawcy nie potrafili go uruchomić - trochę szkoda...

 

Napisz proszę w którym to salonie jest taka 'profesjonalna' obsługa. Domyślam się,że Panowie nie potrafili zajrzeć do instrukcji w rozdział prawidłowe ustawianie biasu. :) Chyba ,że to egzemplarz już z autobiasem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Rogue ciekawy, tylko, pre gramofonowe i wzmacniacz słuchawkowy ma na scalakach.

W podobnej cenie masz Copland CTA 405-A z pre gramofonowym na lampach. Końcówka mocy też KT120.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem Coplanda wiec się nie będę wypowiadał, ale przynajmniej „na papierze” ma mniejsza moc niż Rogue.

Co do dodatków to osobiście nie potrzebuje wejścia na gramofon i wyjścia słuchawkowego, ale faktycznie jeśli ktoś używa to może to być interesujące.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy "łobuz". Prawie 30kg wagi i dość pokaźne rozmiary. Całość doprawiona KT120 co bardzo "czuć na głośnikach". To jest urządzenie które jest na przeciwnym biegunie do Audio Hungary. Ma wspaniały dolny zakres przy zachowaniu równowagi środka i wyższych częstotliwości. Jest świetne w chórkach, muzyce filmowej, ale mistrzostwo pokazuje w rocku i metalu (z lekkim wstydem wspomnę, że także w łupankach jakie słucha dzisiejsza młodzież - przetestowane przez moją córkę).

Minus- lampy się mocno grzeją, a urządzenie "domyślnie" jest bez klatki. Jeśli połączyć to ze sporymi gabarytami, to trzeba się zastanowić czy będzie gdzie je położyć.

Plus - dzwięk i cała reszta. Jako jedyny wzmacniacz ma gniazdo słuchawkowe. Posiada wskaźnik do regulacji biasu.

 

Sympatycznie opisałeś ten wzmacniacz. Od siebie dodam, że w mojej ocenie buduje bardzo dobrą przestrzeń, jest uniwersalny brzmieniowo (otworzy dobrze każdy repertuar), uniwersalny sprzętowo (spora moc), no i pięknie odwdzięczy się sonicznie wymianą lamp w przedwzmacniaczu 12au7 (w mniejszym 12ax7), pozwala to również na modelowanie dźwięku w pożądanym kierunku.

Tak naprawdę wymianą 12au7 można zmienić charakter tego wzmacniacza. Świetna sprawa!

 

Wie co mówię - u mnie jest na dożywotniej służbie! ;)

 

Z tą kratką to faktycznie mogliby się postarać. Jakiś czas temu z uwagi na małe ciekawskie paluszki chciałem ją dokupić, ale po usłyszeniu kwoty 500, czy 700,-pln odpuściłem...

Ustawianie biasu, czy zmiana odczepów 4-8 Ohm wymaga odrobiny gimnastyki, ale za to m. in. go uwielbiam! :)

 

Wiadomo - w tym przedziale cenowym jest sporo dobrych wzmacniaczy, które warto odsłuchać. Pomijając preferencje dźwiękowe bardzo dużo zależy od akustyki i spasowania z resztą systemu. U mnie wstrzelił się idealnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowałem też posłuchać Fezz Audio Titania, ale w sklepie w którym byłem urządzenie nie działało i panowie sprzedawcy nie potrafili go uruchomić - trochę szkoda...

 

Panie Jacku, w związku z zaistniałą sytuacją chcę Panu zaproponować możliwość odsłuchu wzmacniacza Titania. Szczegóły wyślę w prywatnej wiadomości.

 

Jednocześnie pragnę przypomnieć ,że aktualna lista oficjalnych dystrybutorów znajduje się na naszej stronie w zakładce Kontakt / gdzie kupić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na dzień dzisiejszy żaden z Katowickich salonów audio nie jest naszym autoryzowanym dealerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do twoich kolumn Diamond 28 o efektywności 90dB może się dobrze wpasować lampa

SET Mastersound Dueundici, na odsłuch do Intrada lub Media4Home, nowy 9-10tyś,

używany chociażby ta oferta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam takowy dobre pare lat, grają z kolumnami o podobnych parametrach i mocy nie brakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli lubisz moc, szybkość i dynamikę, rzeczywiście warto posłuchać polską konstrukcję Fezz Audio Titania (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). To wzmacniacz, który świetnie czuje się w połączeniu z Pylon Audio Diamond, obydwie marki nawet razem wystawiają się na targach i wystawach. Natomiast w takiej konfiguracji będziesz miał dźwięk bardziej tranzystorowy, mocny, ale oczywiście z dobrym wypełnieniem, gęstym środkiem pasma.

Jako alternatywa spójrz proszę na Ayon Scorpio (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). To wystarczająco mocny i wydajny wzmacniacz, który także jest ciekawym uzupełnieniem Pylon Audio. Natomiast jeśli masz miejsce i możesz postawić takiego kolosa, spójrz na wzmacniacz Yaqin MS-650L (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Wiem, że to trochę drożej, ale naprawdę integra warta zainteresowania,

 

zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Mocno zainteresował mnei ten Yaqin MS-650L, macie dostępną sztukę do wypożyczenia/odsłuchu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ponieważ rozpocząłem wątek to czuję się w obowiązku dać znać jak się potoczyły dalsze jego losy.

Poniżej moja subiektywna ocena urządzeń jakie udało mi się obsłuchać z moimi Pylonami w "moim otoczeniu i na moich warunkach".

 

Cayin A55tp

Gdy go podłączyłem do kolumn w pierwszej chwili pomyślałem: o kurcze, lampa to jest naprawdę fajna sprawa. Dni mijały, repertuar się zmieniał, a wrażenie pozostało. Cayin z Pylonami ma dość dobrą synergię. Rozpiętość dynamiczna jest poprawna. Środek i górne pasma są bardzo równe. Bas jest wspaniały. Grałem w trybie ultralinearnym - triodowy był taki przymulony.

Minus - nie ma wskaźnika regulacji biasu, co może być przeszkodą dla osób "nieelektrycznych".

Plus - cena i bardzo kompaktowe wymiary. Wykonanie bardzo dobre jakościowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio Hungary Qualiton A20i

Niepozorne urządzenie produkcji węgierskiej które zagrało niemiłosiernie równo. Żadne pasmo nie jest nadmiernie wyeksponowane. W porównaniu do Cayina jest bardziej czysty i prejrzysty. W mojej opinii nie jest zupełnie rockowy - bardziej go widzę do składów wokalnych i lżejszej muzyki klasycznej. Jestem pewien że znajdzie swoich wielbicieli, ale w gronie zaawansowanych melomanów. Osobom posiadającym tranzystory i próbującym swojej przygody z lampą raczej nie podejdzie. Dość mocno się nagrzewa.

Minus - Nie ma funkcji soft startu więc wymaga większej uwagi. Cena dość wysoka.

Plus - bardzo wyrównane granie. Urządzenie kompaktowe o bardzo wysokiej kulturze wykonania. Z tego co kojarzę to ma autobias.

post-67244-0-55759500-1520703341_thumb.jpg

Rogue Audio Cronus Magnum II

Prawdziwy "łobuz". Prawie 30kg wagi i dość pokaźne rozmiary. Całość doprawiona KT120 co bardzo "czuć na głośnikach". To jest urządzenie które jest na przeciwnym biegunie do Audio Hungary. Ma wspaniały dolny zakres przy zachowaniu równowagi środka i wyższych częstotliwości. Jest świetne w chórkach, muzyce filmowej, ale mistrzostwo pokazuje w rocku i metalu (z lekkim wstydem wspomnę, że także w łupankach jakie słucha dzisiejsza młodzież - przetestowane przez moją córkę).

Minus- lampy się mocno grzeją, a urządzenie "domyślnie" jest bez klatki. Jeśli połączyć to ze sporymi gabarytami, to trzeba się zastanowić czy będzie gdzie je położyć.

Plus - dzwięk i cała reszta. Jako jedyny wzmacniacz ma gniazdo słuchawkowe. Posiada wskaźnik do regulacji biasu.

post-67244-0-78524800-1520703341_thumb.jpg

 

Próbowałem też posłuchać Fezz Audio Titania, ale w sklepie w którym byłem urządzenie nie działało i panowie sprzedawcy nie potrafili go uruchomić - trochę szkoda...

Fajny opis. Mnie interesuje wyzszy model wegierskiego wzmaka. Jak tam z barwa tego wzmaka, ktory sluchales? Czy wspomiana czystosc jest serwowana kosztem barwy? Jak z dynamika? Ten wyzszy model jest na kt120 w klasie A. Bardzo mnie ciekawi.

 

 

 

Autorowi tematu moge polecic wzmak z Łotwy DIMD PP10. Wyglad i brzmienie czynia go obowiazkowym urzadzeniem do odsluchu w tym budzecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze nie słuchałem wersji A50i, bo już była poza moim zasięgiem cenowym. Ale teraz trochę żałuje bo KT120 mogłyby faktycznie pokazać pazur.

Jeśli chodzi o A20i, to tak jak napisałem - bardzo wyrównane granie. Osobiście dla mnie zbyt wyrównane. Powiedziałbym audiofilskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.