Jump to content
IGNORED

JBL es 80 zestaw 5+1 jaki amplituner ?

coolo7

Recommended Posts

Cześć

Piszę w spraiwe doboru amplitunera do zestawu głośników JBL es 80, z racji tego że się spalił poprzedni a za dużo pojęcia nie mam pytanie do was..

Nieduży pokój niecałe 30 mkw do użytku głownie kino domowe ale muzyka również najlepiej jakby się zmieścić do 2 tyś ale jak coś fajnego to + 1 tyś też może być, dość wazny jeden czynnik..

miejsce na sprzęt jest dość wąskie tzn 18 cm wysokości, a jak powiedział pewien sprzedawca z tego też powodu ugotował się poprzedni hk avr 247 choć i tak wytrzymał 10 lat, więc dobrze jeśli ampli był by wersją slim czy coś takiego do 14-15 cm żeby miał jakie kolwiek chłodzenie..

z góry dzięki

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego wiele osób dopasowuje wielkością "piece" do "otworów" w meblach... to jest nieszanowanie swoich ciężko zarobionych pln-ów. ...

Nowy nabytek jak wytrzyma w takich warunkach do końca gwarancji to będzie cud, z racji tego że teraz nowy sprzęt z tej półki cenowej to festiwal plastiku...A jak wiemy wysoka temperatura dla tegoż "festiwalu" to największy wróg...

Hidden Content

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego wiele osób dopasowuje wielkością "piece" do "otworów" w meblach... to jest nieszanowanie swoich ciężko zarobionych pln-ów. ...

Nowy nabytek jak wytrzyma w takich warunkach do końca gwarancji to będzie cud, z racji tego że teraz nowy sprzęt z tej półki cenowej to festiwal plastiku...A jak wiemy wysoka temperatura dla tegoż "festiwalu" to największy wróg...

tak wyszło że się popsuł stary, więc co... mam wymienić też meble w pokoju przecież da się coś znaleźć sensownego w wersji slim czy nie ??

Hidden Content

tak wyszło że się popsuł stary, więc co... mam wymienić też meble w pokoju przecież da się coś znaleźć sensownego w wersji slim czy nie ??

..moim zdaniem...nie....

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.