Skocz do zawartości
IGNORED

JBL es 80 zestaw 5+1 jaki amplituner ?


coolo7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Piszę w spraiwe doboru amplitunera do zestawu głośników JBL es 80, z racji tego że się spalił poprzedni a za dużo pojęcia nie mam pytanie do was..

 

Nieduży pokój niecałe 30 mkw do użytku głownie kino domowe ale muzyka również najlepiej jakby się zmieścić do 2 tyś ale jak coś fajnego to + 1 tyś też może być, dość wazny jeden czynnik..

 

miejsce na sprzęt jest dość wąskie tzn 18 cm wysokości, a jak powiedział pewien sprzedawca z tego też powodu ugotował się poprzedni hk avr 247 choć i tak wytrzymał 10 lat, więc dobrze jeśli ampli był by wersją slim czy coś takiego do 14-15 cm żeby miał jakie kolwiek chłodzenie..

 

z góry dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego wiele osób dopasowuje wielkością "piece" do "otworów" w meblach... to jest nieszanowanie swoich ciężko zarobionych pln-ów. ...

 

 

 

 

Nowy nabytek jak wytrzyma w takich warunkach do końca gwarancji to będzie cud, z racji tego że teraz nowy sprzęt z tej półki cenowej to festiwal plastiku...A jak wiemy wysoka temperatura dla tegoż "festiwalu" to największy wróg...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego wiele osób dopasowuje wielkością "piece" do "otworów" w meblach... to jest nieszanowanie swoich ciężko zarobionych pln-ów. ...

 

 

 

 

Nowy nabytek jak wytrzyma w takich warunkach do końca gwarancji to będzie cud, z racji tego że teraz nowy sprzęt z tej półki cenowej to festiwal plastiku...A jak wiemy wysoka temperatura dla tegoż "festiwalu" to największy wróg...

 

tak wyszło że się popsuł stary, więc co... mam wymienić też meble w pokoju przecież da się coś znaleźć sensownego w wersji slim czy nie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyszło że się popsuł stary, więc co... mam wymienić też meble w pokoju przecież da się coś znaleźć sensownego w wersji slim czy nie ??

 

..moim zdaniem...nie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.