Jump to content
IGNORED

Sprzęt stereo

Marian1971

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie , potrzebuję panowie waszej pomocy odnośnie sprzętu stero , obecnie słucham muzyki na marantz pm 43 lekko zmodyfikowany +cd marantz 38 +kolumny voyager 200 też po modyfikacji wymieniony gwizdek na aluminiowy , wymienione średniotonowe na kewlarowre usztywniona skrzynia i wymienione wgłuszenie skrzyni na matę kokosową podobno lepsza tak mi powiedział pan który mi to robił.Muzyki jakiej słucham to disco z lat 80 ,sprzęt gra w pokoju 25m2 tylko płyty cd orginał i teraz meritum sprawy ,do wczoraj wydawało mi się że sprzęt gra wzorowo , mocny bas ale ciepły,wysokie dobre ,średnica akurat,tak że wszystko niby dobrze,tylko właśnie wczoraj w sklepie pan puścił mi muzykę na sprzęcie denona wzmacniacz niedrogi bo kosztował 650 zł +cd i kolumny dali ale nie wiem jaki model ale kosztowały coś koło 3 tyś idźwięk jaki usłyszałem powalił mnie góra bardzo wyrazista słyszalna ,średnie to samo i ten bas też inny niż u mnie wydawało mi się że go czuć mocny i twardy ,do tej pory wydawało mi się że lubię ciepłe brzmienie to co usłyszałem wczoraj zweryfikowało moje upodobania i pytanie co muszę zmienić w moim sprzęcie że by zmienił się dźwięk na bardziej jasny i wyrazisty bardziej twardy nie wiem jak mam to jeszcze opisać mocny bas i dobrze słyszalna wyrazista góra ,czyli kolumny czy wzmacniacz a może cały sprzęt co mi doradzicie proszę o pomoc , i może jeszcze jakiś konkretne modele kolumn ,cd i wzmaka kwota jaką mogę dać to 2 tyś oczywiście sprzęt używany .

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Trzeba było uważać - jak powiedział H. Kwinto ;-))

co też za kolumny tam tak zagrały, bo to stanowi w 3/4 o rodzaju dźwięku, który usłyszymy.

Poszukasz podobnych gdzieś na tandecie i będziesz miał podobnie...

Hidden Content

Ring radiator rules

Panowie wzmacniacz to denon pma520 AE ,a kolumny to dali zensor 5 ,i teraz ponawiam pytanko polecą panowie jakiś sensowny sprzęcik który zagra podobnie albo i lepiej oczywiście używany w cenie do 2 tyś czyli wzmak + kolumny podłogowe

Hidden Content

to o lepszy dzwiek nie bedzie problem, kup denona np. amplituner dra-935r lub 735r lub nowszy dra-700AE, wzmak moze byc pma-1055r lub pma-880r a kolumny monitor audio jakies silver

staraj sie kupic drozsze kolumny niz wzmak np. 1500 zł na kolumny 500 zł na wzmak

Hidden Content

Może poszukaj coś z wyższych serii Marantza? Ja do niedawna użytkowałem Marantza CD 46. Po zmianie na serię 17 jest zdecydowanie inaczej pod każdym względem. Na razie nie spiesz się z wydawaniem kasy. Postaraj się posłuchać kilku zestawień, jak się uda wypożycz coś do domu.

Czyli zmiana cd może przynieść efekty?

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.