Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana Sonus Faber Cremona na Atc Scm40 mk2 ? Co sądzicie?


darek89

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie skoro tak się rozgadaliscie to może poradzicie coś w granicach 20 tyś, kolumny plus wzmacniacz. Chyba szukam brzmienia takiego jak Wy. Żywe otwarte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro tak się rozgadaliscie to może poradzicie coś w granicach 20 tyś, kolumny plus wzmacniacz. Chyba szukam brzmienia takiego jak Wy. Żywe otwarte.

 

Tutaj masz taki system.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Myślę nad wymianą Cremon na Atc i chciałbym usłyszeć co sądzicie o takiej zamianie. Niby kolumny tańsze ale nie sugeruję się tym. Kolumny mimo że mniejsze ważą prawie tyle samo a mają tylko 3 drivery i do tego mniejsze hmm. Sam basowy waży 9kg na 6.5 cala . Cały czas szukam tego swojego brzmienia. Klarownosci, barwy, szybkości i dynamiki. Sam nie wiem co sądzić.

Skąd jesteś Darek89? ATC SCM 40 to obudowa zamknięta i ma swoje cechy. Precyzyjny i szybki bas zgrany z resztą pasma (drive, rytm, bez podbarwień, buczenia ale nie schodzi tak nisko jak BR), idealnie neutralną i precyzyjną średnicę oraz bardzo ofensywną i niektórych męczącą górę z niezłą stereofonią (sceną). Mam akurat i Audio Physic Avanti (najnowsze) i ATC SCM 40. Też szukam swojego brzmienia. Prześlij kontakt tel. na mój e-mail: [email protected] to pogadamy. Jaki masz wzmacniacz (bo to istotne jeśli chciałbyś podłączyć ATC).

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.