Skocz do zawartości
IGNORED

Ekran Suprema Feniks vs CIRRUS S


raveland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić ekran, przewertowałem wszystkie działy i już byłem zdecydowany na supreme ale sprzedawca polecił mi również cirrusa.

Oba ekrany matt white, będą używane w salonie zaciemnionym ale nie przystosowanym do oglądania, wyświetlane będą tylko filmy 2D i 3D, rzucany obraz będzie z około 5.5-6m, sufit biały, ściany ciemny beż, obecnie projektor nec 570, w przyszłości coś innego.

Suprema do wyrwana za 1400, cirrus s za 1800. To co przemawia za cirrusem to ekran 20cm szerszy od supremy ale czy warto dopłacić czy jest jakaś różnica na plus dla cirrusa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały ekran nie nadaje się do takich pomieszczeń. Nie myl pojęcia zaciemnione pomieszczenie z pomieszczeniem bez światła. W białej piwnicy jak zgasimy światła też jest super ciemno. Lecz nie są to dobre warunki do projekcji. Do takiego pomieszczenia minimum ekran szary a najlepiej ekran o wysokim kontraście. Opisz sprzedawcy jakie masz pomieszczenie i zobaczysz co Ci doradzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.