Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny używane do 700 zł, 16mk, poddasze


Michał_70492

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jest to mój pierwszy post na tym forum także witam wszystkich.

 

Zacznę od tego, że na kolumny mam przeznaczone 700 zł (mógłbym dołożyć do 1000 zł ale jeśli naprawdę byłoby coś warte tego to już max), kolumny raczej używane, dotychczas nie miałem z takim sprzętem problemów, używałem w swoim żywocie z takich konkretniejszych microlabów solo7c, jednak ostatnio wygrzebałem na strychu wzmacniacz Kenwood a3-x, do którego podpiąłem jakieś kolumny od wieży philips fw46, następnie pożyczone m-audio hts 700, no i oba te zestawy graly lepiej niż microlaby.

 

Moje założenie jest takie, aby kupić kolumny i aby one przez miesiąc grały z tym wzmacniaczem a w następnym kupić jakiś wzmacniacz, chyba że znajdzie się jakiś (wtedy cały zestaw max 1300zł), ale raczej narazie chciałbym wybrać kolumny, dodam że podłączone będzie to z tv poprzez najprawdopodobniej Fiio e03k, muzyka yt, spotify.

 

Muzyki jakiej słucham to Electro, House, Club, Pop, czasem rap.

 

Mój pokój to 3,5m x 4,5m, z ... poddaszem, odsłuch jest na dłuższej ścianie, czyli jakies 3,5 m od głośników, kolumny mogą stać nawet i metr od ścian

 

Dodam również że kolumny dla mnie mogą być podstawkowe jak i podłogowe.

 

Z tego co patrzyłem to zainteresowały mnie magnat quantum 673 (były na aukcji za 700 lecz poszły...), Klipsch F1 (prawie 900 zł, raz dobre opinie, raz złe..), oraz patrzyłem też na Monitor Audio BX2, lecz nie wiem czy one do mojej muzyki by się nadawały.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jest to mój pierwszy post na tym forum także witam wszystkich.

 

Zacznę od tego, że na kolumny mam przeznaczone 700 zł (mógłbym dołożyć do 1000 zł ale jeśli naprawdę byłoby coś warte tego to już max), kolumny raczej używane, dotychczas nie miałem z takim sprzętem problemów, używałem w swoim żywocie z takich konkretniejszych microlabów solo7c, jednak ostatnio wygrzebałem na strychu wzmacniacz Kenwood a3-x, do którego podpiąłem jakieś kolumny od wieży philips fw46, następnie pożyczone m-audio hts 700, no i oba te zestawy graly lepiej niż microlaby.

 

Moje założenie jest takie, aby kupić kolumny i aby one przez miesiąc grały z tym wzmacniaczem a w następnym kupić jakiś wzmacniacz, chyba że znajdzie się jakiś (wtedy cały zestaw max 1300zł), ale raczej narazie chciałbym wybrać kolumny, dodam że podłączone będzie to z tv poprzez najprawdopodobniej Fiio e03k, muzyka yt, spotify.

 

Muzyki jakiej słucham to Electro, House, Club, Pop, czasem rap.

 

Mój pokój to 3,5m x 4,5m, z ... poddaszem, odsłuch jest na dłuższej ścianie, czyli jakies 3,5 m od głośników, kolumny mogą stać nawet i metr od ścian

 

Dodam również że kolumny dla mnie mogą być podstawkowe jak i podłogowe.

 

Z tego co patrzyłem to zainteresowały mnie magnat quantum 673 (były na aukcji za 700 lecz poszły...), Klipsch F1 (prawie 900 zł, raz dobre opinie, raz złe..), oraz patrzyłem też na Monitor Audio BX2, lecz nie wiem czy one do mojej muzyki by się nadawały.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Ja mam dalej magnaty w dziale sprzedam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiej muzy te magnaty oraz klipsch się sprawdzą a to jeszcze moja propozycja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ten wzmacniacz, najlepiej gdyby miał jakiś pilot, albo przynajmniej obsługę pilota (mam w telefonie funkcje pilota) (nie wiem czy poprzedni post się dodał, a wiec teraz do tych magnatów 673, które zamierzam kupić od kolegi, poszukuję wzmacniacza, do 500zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są teraz chario syntar 100 kapitalne monitory z niesamowitym jak na ich gabaryty basem. Powinny się sprzedać w okolicach 700zl miałem je w ponad 20 M i niczego nie brakowało do tego piękna barwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.