Skocz do zawartości
IGNORED

Obraz branży na forum


InsideTheReactor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Napisałem kiedyś podobny temat na innym forum. Ale tam został źle odebrany. Tu jest większa swoboda wypowiedzi i też ciekawsze tematy stąd proponuje rozwinąć dyskusje tutaj.

 

Jak odbieracie branże która pisze tu na forum? Kogo polecacie kogo nie? I dlaczego.

 

Napisze swoje doświadczenia o branży forumowej i nie tylko.

 

Q21- fachową obsługa, bardzo szeroki wybór towarów, dobre ceny. Czasem tylko widać że starają się cis sprzedać na siłę. Głównie przy wyprzedażach. Wtedy rzetelne podejście odchodzi trochę na plan dalszy. Trzeba na to uważać, tak to polecam. Kupiłem kiedyś u nich dac.

 

S4home - druga "wiodącą" grupa na forum. Wiele postów jest tematycznych, trafnych. Widać że mają swietne, ludzkie podejście do sprawy. Posty Piotrka na prawdę przemyślane i rzeczowe. Nie biorą się brać udziału w dyskusjach gdzie i tak nic nie sprzedadzą. Szacun. Teraz chyba pisze kto inny. Widać spadek. Dobre ceny. Wybór mniejszy jak wyżej. kupiłem tu kolumny.

 

Rms - fajni goście. Ale do pewnego momentu. Potrafią dobrze doradzić i nie naciągnąć. Ale niestety ich posty o Polk audio, melodika, definitive są wręcz monotonne. Zaznaczam, że są dystrybutorem tego sprzętu więc troszkę "wpychają" swoje. Jeśli chcesz uzyskać informacje o innych produktach. To tak polecam. O ich dystrybucji no to trzeba uważać.

 

Salony Denon - mało postów ale raz na jakiś czas się przemija ktoś. Dziwne podejście bo po co piszą że polecają denona skoro to ich salon? Czy ktoś w to wierzy. W salonie lokalnym kiedyś coś kupiłem, kable qeda jakieś. Ale raczej nie poszedł bym tam po informacje.

 

Top hi-fi - sprytnie zamaskowana, inna nazwa, sklepu dystrybutora. Jak wyżej. Jest to salon firmowy Yamahy, Bowersa, Indiany itp. mimo że w salonie mają Pioneera i inne, nie swoje, marki to tego nie polecają. Piszą sporo. Ale większość to nie trafne uwagi. Salon lokalny w Krakowie zalecam omijać. Wszystko wolno i bez podejścia handlowego. Kupiłem uchwyty vogelsa bo w Saturnie nie mieli. Nie polecam.

 

HiFi station- kiedyś się udzielali, teraz przestali. Sklep lokalny w Krakowie. Dobre ceny. Dobrze doradzają. Maja swoje kable więc tu wiadomo, uważać, ale audio bym się tam nie bał kupił. Lata temu kupiłem tam dac.

 

Czy o kimś zapomniałem? Jakie są wasze spostrzeżenia?

 

Insidethereactor

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic odkrywczego tutaj nie napiszemy, tak jak w całej branży handlowej liczy się marża - na niektórych producentach sklep ma wyższe rabaty a na niektórych niższe, do tego dochodzą akcje tak jak od pewnego czasu w q21 z marką vincent ;)

 

Co do branży, to uważam że nie jest źle. W każdym sklepie pracuje jakiś fajny człowiek, który w nienachalny sposób jest w stanie coś doradzić i udzielić fajnego rabatu. Ja osobiście polecam koris,albatros,audiopunkt a zdecydowanie odradzam audiopolis i planetę dzwięku (kultura na bardzo niskim poziomie, a podejść miałem kilka). Ze sklepów słuchawkowych polecam mp3store, sprowadzili mi 2 pary słuchawek, bardzo duży wybór i spore rabaty. Do tego świetny klimat, gdzie ludzie ze sobą rozmawiają podczas słuchania, wymieniają słuchawki, opinie - jak w klubiku melomana.

 

Panowie z branży zastanówcie się nad jakimś fajny systemem rabatowym dla naszej społeczności. Macie czas do końca marca na przedstawienie szczegółów, po tym terminie to my ustalamy ceny za ile co kupujemy. W końcu mamy rynek klienta! Zawiązujemy narodowe coś tam i otrzepujemy kurz z kolan Polcy i Polaki - koniec tego dobrego, koniec wersalu ;)

<megafon off/plandeka <kurtyna> na naczepie w dół>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, u nas dla forumowiczów zawsze jest indywidualna, ciekawa finansowo oferta. Zresztą klubowicze audiostereo na podstawie nr karty mają 10% upust.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, u nas dla forumowiczów zawsze jest indywidualna, ciekawa finansowo oferta. Zresztą klubowicze audiostereo na podstawie nr karty mają 10% upust.

Oj, u nas dla forumowiczów zawsze jest indywidualna, ciekawa finansowo oferta. Zresztą klubowicze audiostereo na podstawie nr karty mają 10% upust.

 

osobiście uważam, że takie zacne towarzystwo powinno mieć min. 20%.

a to z bardzo prostej przyczyny. W zasadzie już nie produkuje się w tym momencie dobrych rzeczy. Jak patrzę na aktualną ofertę to oprócz nielicznych przypadków załamać się można. Czasami człowiek chciałby sobie kupić, zrobić sobie przyjemność ;) ale nie ma co. A na rynku wtórnym po kokardę elektroniki. Na ebayu tyle ładnych układzików od chińczyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem i w Q21 i ostatnio w S4Home. Niewątpliwie opcja wypożyczenia jest super. Pierwsze kolumny mi nie siadły, wymienili bez problemu na inne, które teraz cieszą ucho :)

Także miałem złe przeżycia ze sklepem Top Hi-Fi w Krakowie. Dobrze, że moje przymiarki do Bowersów zgasili w 2-3 minuty :)

Swoją drogą też kiedyś się zastanawiałem czy ludzie na poważnie pytają o sprzęt w salonach brandowych. Byłem tego świadkiem:

- ispot, Pani pytała o porównanie iPhona do Galaxy :|

- w Denonie natknąłem się już na odpowiedź sprzedawcy, który mniej umiejętnie zachęcał do X2300 względem Yamahy 681. Chyba nigdy jej na oczy nie widział.

Myślę czy Ci ludzie tak na serio? Ale chyba tak.

 

Też się zgadzam, że akurat tu jest dobrze. Da się dostać i jakieś cenki i dobrą poradę. Oczywiscie tylko od salonów niezależnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, u nas dla forumowiczów zawsze jest indywidualna, ciekawa finansowo oferta. Zresztą klubowicze audiostereo na podstawie nr karty mają 10% upust.

 

Potwierdzam i polecam. Ostatni zakup - Hifiman Sundara. Rabat, hm...konkretny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - S.Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, u nas dla forumowiczów zawsze jest indywidualna, ciekawa finansowo oferta. Zresztą klubowicze audiostereo na podstawie nr karty mają 10% upust.

 

10% upustu? Chyba to miał być żart?

 

Najlepszym jest s4home, i to bez dyskusyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kantuje każdego i zasadza się na niego...

 

Jak odsłuchiwałem na moim wzmaku AA Rhea w Q21 (tam odsłuchałem, ale kupiłem bezpośrednio w AA)

 

Branża naiwna, klient sprytny... albo odwrotnie. Ważne, że się kręci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to trzeba umieć się targować. Sam jestem handlowcem w innej branży i wiem jak to jest z drogiej strony. Co to jest uczciwa cena? Jeśli jednemu klientowi dam 5% rabatu (a innemu 30%)od detalu i on zaakceptował taką ofertę i zamówił produkt to czy ja go oszukałem? Moim zdaniem nie. Obie strony zaakceptowały takie warunki. Co innego jakbym mu wcisnął produkt, który nie spełnia jego oczekiwań.

 

Z salonów audio, które jeszcze tu chyba nie padły polecą Audio-On z Czechowice-Dziedzice. Nic u nich jeszcze nic nie kupiłem , ale mają zdrowe podejście. Gość jest trochę zakręcony, ale w porządku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kantuje każdego i zasadza się na niego...

Branża naiwna, klient sprytny... albo odwrotnie. Ważne, że się kręci.

 

O ile, w przypadku branży produkcyjnej i handlowej to właściwie "normalne", o tyle w przypadku branżowego "dziennikarstwa" widzę sporo sprzeczności z ogólną etyką zawodową. :)

Dla równowagi mogliby choć trochę edukować i przekazywać faktyczną wiedzę, a nie wręcz odwrotnie.

Właściwie to chyba znam jednego takiego branżowego dziennikarza, który między wierszami stara się czasem przekazać też i trochę rzetelniejszej i faktycznej wiedzy.

A może coś się zmieniło, bo w związku z powyższym od wielu lat właściwie nie czytam pism i portali, a ich pisaninę uważam w większości za zwyczajnie szkodliwą dla ogólnie pojmowanego interesu audiofilskiego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By uzdrowić sytuację trzeba by powołać profesję zawodowego dziennikarza audio. Wówczas by go obowiązywały zasady etyki dziennikarskiej.

Teraz mamy usługę marketingową w postaci tekstu. I w stopce takiego autora: w przypadku długookresowej współpracy - dodatkowe rabaty.

Takie zajęcie, każdemu dostępne, więc nie ma co wylewać łez.

 

Swoją drogą jest np. zakładka "Opinie" na tym forum. Tyle lamentów, a jest okazja na stworzenie niezależnej bazy ocen. Mało komu się chce.

 

Andrzej Kisiel jest poza konkurencją. Mamy szczęście, że jest taki człowiek i publikuje. Chodzi naturalnie o sprawy techniki głośnikowej.

 

Obraz branży na forum jest taki, że ma darmową reklamę (mówią co mają i zapraszają do kontaktu/odwiedzin). To wypaczenie roli forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kantuje każdego i zasadza się na niego...

 

 

 

Branża naiwna, klient sprytny... albo odwrotnie. Ważne, że się kręci.

 

Doprawdy?

 

Ani jedno ani drugie. Nie mam w zwyczaju kogokolwiek kantować. W Q21 odsłuchiwałem wtedy różne kolumny, w tym Rhea, ale kupiłem ostatecznie Rhea w AA, bo mogłem poprzednie (AA) oddać producentowi w rozliczeniu za przyzwoitą cenę, bez potrzeby szukania klienta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzki salon też OK.

Tophifi.... robiłem duże zakupy w Poznaniu, Katowicach i Krakowie:

  • Polecam katowicki oddział .... vs. powyżej wymienione (O innych miastach się nie wypowiadam bo nie bylem/nie kupowalem). W sumie tam zostawiłem najwięcej kasy.
  • Z krakowskim faktycznie coś "nietegęs" ... obsluga neutralna, ale kable głośnikowe były słabo zarobione ... KATO Team naprawił.
  • W Poznaniu kupiłem "zdalnie" CD ... także neutralnie. Co ciekawe to był jedyny sklep w którym nie dostałem zniżki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha A-S3000 \ Yamaha CD-S2000 \ Yamaha T-S1000 \ Yamaha CT-710 \ Yamaha YP-700 \ Yamaha TC-511S \ Yamaha WXAD-10 \ Vienna Acoustics Mozart Grand SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Q21- wpisy automatyczne o mało wnikliwej tematyce. Widać od razu na czym mają największą przycinke-To co jest polecane wszystkim i do wszystkiego.

s4home- jak dla mnie bezkonkurencyjny. Sprawa wypożyczenia sprzętu to jedno. Dyskusje na temat i nie zawsze na swoją korzyść tzn często poleca używki lub coś czego nie ma w ofercie -traktuje go (ich) jako jednego z forumowiczów. Spore obrywy cenowe też nie są rzadkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21 ostatnio się poprawił,pisze bardziej od Siebie,a nie jak do tej pory metodą kopiuj wklej,wczesniej w każdej propozycji były Pylony na pierwszym miejscu :-) nawet po pewnym czasie zaczęło mnie to bawić :-) ale poprawili się ostatnio w dyskusji :-) u q21 może kupię gramofon,bo widziałem na ich stronie mają duży wybór :-) co do S4 to kupiłem u nich kolumny,przez telefon spoko się z nimi gada,bardziej moim zdaniem powiedzą więcej obiektywnej prawdy,niz napiszą na forum :-) ale ostatnio mnie zdenerwowali bo przylapalem ich jak tu pisał co innego,a na drugim forum co innego w tym samym temacie,zwrocilem na tamtym forum na to uwagę,byla cisza bo zajęci byli pewnie,potem wpadł na forum,zobaczyl że ma do odpisania na wiele postów zaległości i nie czytał dokładnie,tylko pobieżnie i ja pisałem o nim,a on odpisał,jakbym ja tak twierdził,a nie on :-) i oczywiście pojechał mi że się nie znam i takie tam,juz dalej z nim w dyskusję się nie wprowadzałem,bo nie było sensu :-) poza tym także zauważyłem że jak mantrę wciskają jeden amplituner,chociaz ludzie odsłuchujący narzekają i że nie pasuje jego granie prawie do żadnych kolumn,a oni i tak dalej swoje na siłę :-) do autora tematu pytanie?czy źle przyjęty temat Twój był źle przyjęty na audio.com?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzimy do każdego indywidualnie. Nic na siłę. Jeśli dobrze doradzimy a klient kupi gdzieś indziej. Rozumiem :)

Natomiast odniosę się do cen. Oczywiście każdy forumowicz ma u nas zniżkę, chyba nawet nie złą skoro polecają dalej :)

Ale nie da się ustalić jednej wyraźnej obniżki procentowej. Jak ktoś tam wcześniej wskazał "może 20%". Przy niektórych sprzętach to już sprzedawali byśmy poniżej kreski. Ta kto wygląda. Dlatego zawsze zachęcamy do indywidualnych wycen.

 

Daniel1974, nie do końca tak jest. Teraz kto inny pomaga na forum audio.com a kto inny na audiostereo. Ja uważam że to świadczy o nas jako ludziach. Każdy z nas (pracowników) ma inne podejście do sprawy. Sprawa naturalna.

Który amplituner wciskamy? :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo raz pisze Piotrek,a raz Grzegorz :-) ceny macie dobre,w porównaniu do euro AGD to jest diametralna różnica na Waszą korzyść oczywiście :-) a amplituner nie napiszę jaki,bo zaraz zostanę zaatakowany,a chcę mieć miły weekend :-) ale jesteś inteligentny i jak się zastanowisz to sam będziesz wiedział jaki amplituner ma najwięcej wpadek dźwiękowych z kolumnami i na który najwięcej osób narzekalo,a niektórzy mieli mega wpadki,ale to oczywiście dobre urządzenie,tylko co z tego jak się z niczym nie zgrywa z opisów wielu wielu osób odsłuchujących,ale i tak mam do Was sentyment,nie jesteście bufonami jak niektóre sklepy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home zdecydowanie najbardziej wiarygodni. Piszą i radzą niekoniecznie na swoją korzyść a to już o czyms świadczy. Reszta to typowa nagonka na klienta. Jakby automat pisał a nie człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę salon KORIS w Poznaniu i pana Darka z tego salonu. Robiłem tam zakupy i jestem zadowolony. Rabat był, fachowość, doradzanie i pomoc w konfigurowaniu sprzętu. Po zakupie w nieskończoność dopytywałem o różne sprawy i nigdy nie zostałem bez merytorycznej odpowiedzi. Nic mi nie wciskali ;-) Sam wybrałem sprzęt i byłem bardzo zadowolony. Nadmienię, że bezproblemowo wypożyczałem od nich sprzęt (streamery, dacki, kable) i nie robili żadnych problemów ze zwrotem. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz najlepsza cenę to po co kupować w Polsce :) drogo i czesto gwarancja krótsza niż na zachodzie. Nie o tym jednak temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branża zamieszcza na forum ogłoszenia i relamy, co jest niezgodne z tutejszymi zasadami. Od tego są tematy sponsorowane i zakładka ogłoszenia. W łamaniu zasad przoduje moim zdaniem Q21. Poza tym tak zwanych porad branży nikt nie powinien traktować poważnie - branża zachwala to co ma do sprzedania, a nie to co najlepsze w danym przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce zarobić, więc nie można tak jednoznacznie stwierdzić, kto chce bardziej pomóc. Gdzieś tam widziałem komentarze, że jedna branża mniej liczy zyski niż druga. Bzdura. Wystarczy spojrzeć, która poleci coś tańszego UZYWANEGO? Lub coś lepszego, ale kiedy tego nie mają w ofercie? Żadna. Oczywiście nie mam im tego za złe, bo wypłaty mają od tego ile sprzedadzą produktów, a przecież każdy chce mieć dobrą wypłatę. Nigdy, przenigdy nie możemy liczyć na pomoc kolegów z branży gdy piszą pod nickiem pracodawcy. Trzeba się z tym pogodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę salon KORIS w Poznaniu i pana Darka z tego salonu.

 

Potwierdzam. Jeśli chodzi o profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta a nawet ceny to Koris nie ma konkurencji.

 

Co do poleceń branży na forach to jest w pełni zrozumiałe, że mają charakter czysto marketingowy, sprzedażowy. Nie ma na co się obrażać ani specjalnie dziwić. Inna sprawa to profesjonalne podejście do klienta poczynając od fachowej porady poprzez złożenie oferty kończąc na finalizacji transakcji. Dwa razy podchodziłem do zakupu od Q21. Za pierwszym razem w ogóle mnie olali mimo, że kilka razy dopytywałem się o ofertę. Za drugim za subwoofer zaproponowali najwyższą ofertę z kilku polskich salonów mimo, że niby forumowicze mają dobre oferty (pic na wodę).

 

Jeśli chodzi o Top H-ifi w Poznaniu to swego czasu bardzo dobrze zostałem obsłużony na Woźnej. Bez problemu wypożyczyłem sprzęt do domu a na końcu otrzymałem satysfakcjonującą cenowo ofertę. Natomiast na początku lutego byłem w salonie w Posnanii rozmawiałem z młodym człekiem nie powiem był miły. Koniec końców zamówiłem Elac 249 miały być ściągnięte z Krakowa. Do dziś brak jakiejkolwiek informacji ze strony salonu. Troszkę to dziwi i kładzie cień na profesjonalizm sklepu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przecież trzeba kupować, jak chce się nowe to trzeba w salonie. Kupuje w dwóch Q21 i Nautilus. W obu salonach biorę do testów i jest OK. Warunek, trzeba jednak wiedzieć czego się chce i zdecydować się na jakiś kierunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kilka razy w poszukiwaniu cen dzwoniłem do Q21 i ....nic. Na stronie jest z 5 czy 6 numerów do sprzątaczki włącznie ale nikt nie odbiera. Rozumiem że można być zajęty ale na drucie wisi potencjalny klient i jak się czuje? Nie było to raz i nie dwa więc Panowie skoro jesteście tak zajęci tzn że robicie kasę a jak macie kasę to stać was na kogoś kto będzie telefony odbierał-czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subfanie

A byłeś kiedyś osobiście w Q21 ? Ja byłem. Tam jest bardzo duży ruch, mnóstwo klientów przychodzi i każdy coś chce :) Więc chyba dlatego czasami nie mają kiedy odebrać telefonu. Tak sądzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.