Skocz do zawartości
IGNORED

Obraz branży na forum


InsideTheReactor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Co to konia obchodzi że się wóz przewraca. Pisałem że próbowałem się dodzwonić parę razy po kilka razy i nic. Propozycja padła-Nie ma wolnych pracowników to niech kogoś zatrudnia do odbierania tel. albo zmieszczą wiadomość na stronie że sklep działa tylko stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy w poszukiwaniu cen dzwoniłem do Q21 i ....nic. Na stronie jest z 5 czy 6 numerów do sprzątaczki włącznie ale nikt nie odbiera.

 

Też tak miałem. Po 15 to bardzo ciężko jest dodzwonić się do Q21.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21 świetny i pewny sklep. Jak coś jest nie tak to nie robią problemów. Bardzo duży asortyment. Fakt, że czasami przeginają na forum. Swojego czasu opychali Pylon Audio do wszystkiego aż do obrzydzenia. Widać, że tam brakuję rąk do pracy i Panowie nie wszystko ogarniają. Z poza forum to u mnie niekwestionowanym liderem jest MDB Audio z Wrocławia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że czasami przeginają na forum. Swojego czasu opychali Pylon Audio do wszystkiego aż do obrzydzenia

I nie zapomnij jeszcze o NADzie :)

 

A tak na poważnie .Nie ma co bić piany i debatować.Dla mnie najlepszym branżystom sklepowym jest s4home chociażby za rzeczy wyżej już tutaj opisane i nie będę powielał.Co nie zmienia faktu że dany produkt kupił bym tam gdzie zapłacił bym za niego taniej.Z branżą jest trochę jak z rudym w kawale.Dlaczego Bóg stworzył rudych ? zeby ludzie na nich uważali :) Dlaczego moderacja stworzyła branże ? zeby ludzie tego nie czytali ? Nie :) czytali ale z przymrużeniem oka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4home mi się podoba bo nie ściemnia z sieciowkami i innymi voodoo.

Nigdy jeszcze tam nic nie kupiłem ale bardzo biorę pod uwagę na przyszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Fakt, że czasami przeginają na forum. Swojego czasu opychali Pylon Audio do wszystkiego aż do obrzydzenia.<br />

 

Do obrzydzenia, to fakt. Widocznie wtedy mieli w tym interes. Teraz wszystko co polecają gra niby gęsto, z dobrym wypełnieniem, swobodnie, analitycznie itp. Żadnych wad, tylko kup. Wystarczy poczytać ich posty, niemal wszystkie takie same, tylko reklamowe linki do produktów ze sklepu inne. Na tym forum urządzają sobie polowanie na klienta, a to forum według regulaminu i netykiety absolutnie nie do tego służy. Ktoś widział jakiś ich post, w którym polecają sprzęt najlepszy w danym przypadku, a którego nie mają w sklepie? Nie wiem, jak można ich „porady” traktować poważnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4home mi się podoba bo nie ściemnia z sieciowkami i innymi voodoo.

Nigdy jeszcze tam nic nie kupiłem ale bardzo biorę pod uwagę na przyszłość.

nie sciemniają gdyż bodajże nie maja sieciówek w ofercie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na tym forum,to i tak jest w miarę jeszcze luzik,bo na innym jest sztywno,przejeli tam kontrolę całkowitą sklepy właśnie :-) strach się odezwać,rzucą się pięciu na jednego sklepy i zaprzyjaźnieni moderatorzy forum,plus kolesie i nikomu nic się nie doradzi szczerze,jednemu tak doradzili że wydał chyba 8tysiecy,a gdy założył temat bo chciał się pożalić,to najechali na niego i suma sumarum jeszcze musiał ich przepraszać :-) mea culpa i łup w klatę jak na mszy :-D jesteśmy zdani na siebie,czytac,analizować,odsłuchać,brać pod uwagę co piszą i sprawdzić osobiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel A mi się wydaje że masz bana na tamtym forum za jakieś posty z podpuszczaniem,A koleś kupił sprzęt całkiem fajny ale akustyka ma skopaną,kolumny stołem przysłonięte i pisze że jego stara wieża Sony gra lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę i ja swoją cegiełkę

Q21- robiłem zakupy 2razy przez internet bo daleko. Szybki kontakt, możliwość negocjowania ceny. Towaru chyba nie mają na składzie tylko wysyłają z zewnętrznego magazynu. Raz na słuchawki i raz na wzmak lampowy czekałem tydzień. Ale ogólnie jest jak najbardziej ok

 

S4home - to kupowałem osobiście. Też 2 razy. Sprzedający nic nie sugerował, zostawił mnie w salce odsluchowej i podpisał klocki które chciałem. Łącznie z przyniesionym przeze mnie wzmacniaczem. Na koniec konkretna propozycja cenowa, lepsza niż u konkurencji. I tak kolumny i odtwarzacz sieciowy cieszą ucho w domu.

 

I tak wszystko sprowadza się do ceny.

Zakupy w sieci dają jeszcze możliwość zwrotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel A mi się wydaje że masz bana na tamtym forum za jakieś posty z podpuszczaniem,A koleś kupił sprzęt całkiem fajny ale akustyka ma skopaną,kolumny stołem przysłonięte i pisze że jego stara wieża Sony gra lepiej.

 

On tam chyba pisze że stara wieża gra lepiej niż Yamaha 803 z monitor audio,a bana nie mam,najpierw się z nimi klocilem to miałem bana na parę dni,potem wrzucili mi moderację za dyskusje z S4,wiec doszedłem do wniosku że będę im przytakiwał i za przytakiwanie też mam teraz moderację :-) co byś nie zrobił i tak źle :-D i to lubię na tamtym forum :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dobre doswiadczenia z firma Audio-On. Tomek bardzo konkretny facet, ktory zna sie na rzeczy. Dupe mu trulem przez kilka dni z rzedu odnosnie wzmacniacza i kabli. Wykazal sie profesjonalizmem i cierpliwoscia. Mimo ze produkt, ktory kupilem zwrocilem i de facto nie zarobil nic, to i tak podpowiedzial mi w wielu kwestiach bez polecania wylacznie produktow ze swojej dystrybucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Uniti Atom | Chario Delphinus | Vermouth Serenade 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do fanów S4home. Pożyczam ciagle od p. Grzegorza mnóstwo sprzętów i nigdy nie kręcił nosem.

Zawsze ma czas żeby pogadać i doradzić. W mojej opinii zna się na sprzęcie i nie jest typowym sprzedawcą.

Czasem mam wrażenie ze robi to bo lubi a nie dla zarobku...

 

Q21 też wspominam dobrze. Kiedyś miałem od nich kilka wzmacniaczy i nigdy nie marudzili, ze ciagle pożyczam a nie kupuję.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kontakt z Premium Sound poszukując sprzętu i nie tylko często tam sie" stołuję"

Bywało ze mając chwile czasu przejeżdżając koło ich salonu zaglądałem i miałem okazje posłuchać cos bez powodu, kupując kolumny bez zastawu " wypożyczył" mi standy żeby mieć gdzie je ustawić

bywało ze miałem okazje wypożyczyć kable głośnikowe za kwotę nie adekwatną do ceny....

 

najgorsze teraz jest ze zmienili lokum ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Q21- robiłem zakupy 2razy przez internet bo daleko. Szybki kontakt, możliwość negocjowania ceny. <br />

 

Ja kupiłem u nich raz, też wysyłkowo. Był problem, ponieważ zażyczyłem sobie sprzęt w fabrycznie zaklejonym kartonie aby mieć pewność, że jest nowy i nie był "macany". Miało to być niewykonalne, bo oni muszą otworzyć karton i włożyć gwarancję, nie było innej opcji - nie dało się tej gwarancji dokleić do kartonu albo dać kurierowi w kopercie. Musiałem wymienić z nimi wiele maili aby łaskawie zgodzili się przysłać mi ten sprzęt w zapieczętowanym kartonie, ale musiałem oświadczyć, że gwarancji nie chcę. Po co mi gwarancja, kiedy jest rękojmia? Nigdy wcześniej ani później nie miałem podobnego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Top-HiFi to byłem tam zaledwie kilka razy i więcej tam nie pójdę kupować a nawet słuchać.

 

Byłem tam rok temu i było dwóch młodych i jeden starszy.

Młodzi są spoko natomiast ten starszy gość wciska kit jak leci.

Grające kable, od głośnikowych po sieciowe sprawdzane próbówką, narzucanie swoich doznać dźwiękowych klientowi (choć ten słyszy zupełnie inaczej) śmiejąc się że ten nie słyszy, na próbie wmówienia klientowi że ten przez telefon mówił że chce posłuchać sprzętu do X złotych, choć klient do wydania ma zaledwie połowę tego.

 

Nie polecam.

 

Za to Elektropunkt jest spoko, wypożyczają sprzęt do domu, dają upusty i nawet można porozmawiać o DIY.

 

W Emarze też jest spoko, choć z wypożyczeniem jest trudniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z czystym sumieniem polecam sklep MDBaudio z Wrocławia.

Oferta może niezbyt rozbudowana (ilość firm), ale za to super podejście sprzedawców.

Bez problemu wypożyczają sprzęt, a jak już kogoś znają dłużej, to nawet kaucji nie trzeba zostawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hi-Fi Łódź - fajni ludzie, konkretni , kompetentni, bez narzucania. Tam kupiłem amp. KD, Piano Crafta dla córki, CD-S700, parę kabli, można negocjować cenę.

Q21 - byłem parę razy na odsłuchach , umówiłem się na odbiór kolumn , rano dzwoniłem , że przyjadę wieczorem przed zamknięciem salonu. Przyjechałem , okazało się , że kolumn już nie ma " bo kolega sprzedał ". Ok. mogło się zdarzyć ale nikomu nie chciało się nawet zadzwonić i poinformować o nieporozumieniu.Nie "grzał " bym po pracy z Łodzi do Pabianic i z powrotem. Od dwóch lat omijam ten salon.

RMS - byłem przejazdem, dobra obsługa , cenię za rady dawane przez telefon , zawsze szczere . Pytałem o wkładkę do mojego Telefunkena i mimo , że mieli na stanie pasującą ,na którą się zdecydowałem, doradzili jednak zakup oryginalnej ( ściągnąłem z Canady :))

S4Home - przykład zbudowania dobrej marki na szczerości i ludzkim podejściu do klienta. Mam zaufanie tak do porad jak i polecanych produktów. Tak powinna wyglądać współpraca " branży" z pasjonatami audio, no bo to właśnie branża ma o wiele lepszy dostęp do nowego sprzętu, możliwość porównań niż np. taki szarak jak ja. I to od branży powinniśmy oczekiwać autentycznych recenzji zamiast bełkotu marketingowego. Tego ostatniego chyba dość jest w tak zwanej prasie fachowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak brałem kolumny od S4 to też nie poinformował mnie Grzegorz że kolega je sprzedał i muszę poczekać jeden dzień dłużej do kolejnej dostawy i pretensji nie mam,no takie życie i też sam musiałem o tym fakcie telefonicznie się dowiedzieć,Branża ma kupę sprzętu,ale czy ma czas na szczegółowe odsłuchiwanie?często robi to przelotnie podczas odsłuchów klientów,więc też nie są wszechwiedzący,ale że to branża,wiec bierzemy za naturalne,że ma szczegółowe pojęcie i większość osób wierzy im,niz na przykład danej osobie,ktora na przykład ma dany zestaw u Siebie w domu,ale znów też musimy brać pod uwagę obiektywność Branży i danej osoby która ma dany zestaw u Siebie.Branża może przeplatać trochę prawdy,z chęcią sprzedania danego produktu który im zalega,lub z którego ma dużą marżę,kazdy z Nas musi najbardziej liczyć na Siebie i sprawdzić wszystko na własnej skórze,ja także sprawdzalem parę różnych możliwości u Siebie i wiele powtarzanych teorii upadło jako nieprawdziwe,lub nie było słychać diametralnej różnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branża ma kupę sprzętu,ale czy ma czas na szczegółowe odsłuchiwanie?często robi to przelotnie podczas odsłuchów klientów,więc też nie są wszechwiedzący,ale że to branża,wiec bierzemy za naturalne,że ma szczegółowe pojęcie i większość osób wierzy im,niz na przykład danej osobie,ktora na przykład ma dany zestaw u Siebie w domu,ale znów też musimy brać pod uwagę obiektywność Branży i danej osoby która ma dany zestaw u Siebie.Branża może przeplatać trochę prawdy,z chęcią sprzedania danego produktu który im zalega,lub z którego ma dużą marżę

Właśnie dlatego , że ma "kupę sprzętu" to ma okazję do porównań , wysłuchania opinii klientów, wyciągnięcia wniosków. Nikt nie jest wszechwiedzący ,ale jak się coś sprzedaje, i pracuje w SALONIE AUDIO to chyba jakiejś wiedzy można wymagać ? Np. jak idę do RTV Euro AGD to niczego od tych ludzi nie wymagam , bo najczęściej nikt nic nie wie i nie mam do nich pretensji :) W teorii powinno tak być , że to właśnie branża ma największy wpływ na producentów i wiem z doświadczenia zawodowego , że w praktyce jest to wykonalne. Jeżeli ktoś produkuje bubel , są reklamacje , produkt odbiega od standardów , jest zawyżona cena w stosunku do jakości , to po prostu można odmówić współpracy bez względu jaką wysoką marże można uzyskać. Czytelnicy forum z pewnością zaobserwowali nadchodzące i ....odchodzące fale wzmacniaczy, kolumn dobrych na wszystko ( obecnie Yamaha RN-803D a kolumny Melodki i Tanoya już powoli odchodzą w niepamięć , a jeszcze niedawno były panaceum na każdy rodzaj muzyki :)). Co ma powiedzieć klient ,który kupił na bazie takich rad na forum ze strony branży wzmacniacz X, a po paru miesiącach czyta , że to już przeszłość bo teraz najlepszy dźwięk ma ten Y, a cena ta sama. Dlatego od branży powinno się wymagać profesjonalizmu i uczciwości .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie masz sporo racji kolego Tomek 4446,branża powinna być uczciwa i rzetelna,ale tak nie jest niestety często gęsto,dlatego jak napisałem,jestesmy tak naprawdę zdani na Sobie najbardziej,chcesz na kogoś liczyć?licz na Siebie :-) Yamaha rn 803d odchodzi jako panaceum branży na wszystko?no nie możliwe :-) myślałem że nie dożyje tej chwili,to cudowna wiadomość :-) a co do sprzedawców Euro AGD lub innych molochów to racja,nic nie wiedzą,jeden na dziesięciu ma wiedzę jakąś,jak z Euro brałem kable do głośników,to ancymon zamówił do jednej kolumny tylko,a mówiłem mu żeby było do dwóch,takie mądrale tam pracują :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy kiedy sprzedawca był na dodatek pasjonatem na własne życzenie tak po ludzku zniszczyliśmy.

Ok. zniszczyliśmy i co? Ma tak być , bierność odpowiedzią na wszystko? To , że wmówiono pokoleniu ,iż wszechobecna tandeta to norma, a jak ktoś wstawi panel aluminiowy we wzmacniaczu zamiast plastiku, to już wysoki model musi być !!!

Jak czytam opisy na pół strony , że firma nie oszczędzała na częściach, bo wstawiła cztery kondensatory filtrujące po 15000 uF i jest to szczyt techniki, to śmiech mnie bierze, bo w moim " staruszku " mam też cztery, ale 47000 uF i nikt wówczas się o tym nie rozpisywał. Do mojej firmy co tydzień przychodzą przedstawiciele producentów i jeżeli tylko widzę , że coś jest nie tak z produktem, to po prostu dziękuję, niezależnie że mogę mieć marżę trzy razy wyższą, niż u obecnego producenta przy tej samej cenie finalnej. To, że bezmyślne klepanie formułek w niektórych salonach jest nagminne to wiem,pamiętam jak gość mnie przekonywał ( a miałem sprzęt wówczas mocno budżetowy za coś koło 2600 zł razem z kolumnami i stolikiem :)) , że jak kupię głośnikową taśmę Nordosta i kondycjoner Gigawatta to nie będę musiał już zmieniać systemu, bo jakość dźwięku będzie lepsza niż HI END. Nie dorośliśmy sądzę ( nie generalizując oczywiście) do budowania MARKI , nazwy która by była rozpoznawalna i kojarzyła się z rzetelnością, dla wielu priorytetem jest jak najwyższy zysk za wszelką cenę. Cieszy mnie np. gdy czytam jak S4Home doradza sprzęt którym nie dysponuje , odsyłając do konkurencji ,bo taka postawa zawsze procentuje, tak się buduje podwaliny wiarygodności, a to i tak wcześniej czy później przekłada się na sprzedaż własną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na tym forum,to i tak jest w miarę jeszcze luzik,bo na innym jest sztywno,przejeli tam kontrolę całkowitą sklepy właśnie :-) strach się odezwać,rzucą się pięciu na jednego sklepy i zaprzyjaźnieni moderatorzy forum,plus kolesie i nikomu nic się nie doradzi szczerze,jednemu tak doradzili że wydał chyba 8tysiecy,a gdy założył temat bo chciał się pożalić,to najechali na niego i suma sumarum jeszcze musiał ich przepraszać :-) mea culpa i łup w klatę jak na mszy :-D jesteśmy zdani na siebie,czytac,analizować,odsłuchać,brać pod uwagę co piszą i sprawdzić osobiście

O tamtym forum można wiele napisać ale na pewno nei to że jest zdominowane przez sklepy. Facet ma skopaną akustykę i nic kompletnie nie ma zamiaru robić by to naprawić. Popełnił sporo błędów przy zakupie a do tego ma mocno... specyficzny gust co do niskich tonów.

Więc wybacz ale piszesz po prostu nieprawdę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że piszę prawdę i nie obalisz zakłamaniem tego co tam się stało,mam z chłopakiem kontakt cały czas,takie kity możesz tam sobie wciskać,a nie tu,skopana akustyka,wez kolego więcej w tym temacie się nie odzywaj,juz tam wiele napisano i kłamstwa nie ukryjesz,dla mnie możesz z całą branżą brudzia pić,nie moja sprawa,ale chłopaka szkoda po prostu i nie powinieneś w tym temacie kłamać o jakiejś akustyce,tylko mieć trochę empatii bo szkoda człowieka po prostu,poza tym na tamtym forum nie można wszystkiego pisać,kolesiostwo branży z moderatorami i innymi kolesiami sięga tam zenitu,wszechwiedzace bufony,a potem odwracają się od człowieka jak ostatni Judasze,żenada.Poza tym ten wątek był omawiany i tu także,Top hi-fi tylko od razu przyznał że w ogóle kto mu doradził takie zestawienie?nikt się nie przyznał nagle,kazdy się wyparł z branży że to nie ja,to nie ja,bo ludzie chcieli się dowiedzieć kto,potem banda złego na jednego że akustykę ma złą,kazali mu z dywanem na podłodze eksperymentować tak?z tego co pamiętam,a i jeszcze czy nie ma zablokowanego bas refleksu,odsuwać od ściany i inne voo doo,śmiech na sali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Hahahaha oj mógłbym napisać: veni-vidi-ban, jest klika króli audiofilskich (tytuł nadawany po przekroczeniu jakiegoś tam poziomu wpisów:)))) klepiąca się po posladkach i biada temu kto się z nimi nie zgadza a przy okazji jest nowy,pisze -BASS i ogólnie słabo się kłania na wejściu. A sami nie widzą nic złego że ich "wafel" twierdzi że 100hz to obszar w którym bas jest najbardziej słyszalny i odczuwalny. Jest stworzone przez branżę dla branży:))) Kilka banów było bo nie mogłem się jakoś dostosować i pisałem co myślałem nie zależnie od statusu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.