Skocz do zawartości
IGNORED

Obraz branży na forum


InsideTheReactor

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie że piszę prawdę i nie obalisz zakłamaniem tego co tam się stało,mam z chłopakiem kontakt cały czas,takie kity możesz tam sobie wciskać,a nie tu,skopana akustyka,wez kolego więcej w tym temacie się nie odzywaj,juz tam wiele napisano i kłamstwa nie ukryjesz,dla mnie możesz z całą branżą brudzia pić,nie moja sprawa,ale chłopaka szkoda po prostu i nie powinieneś w tym temacie kłamać o jakiejś akustyce,tylko mieć trochę empatii bo szkoda człowieka po prostu,poza tym na tamtym forum nie można wszystkiego pisać,kolesiostwo branży z moderatorami i innymi kolesiami sięga tam zenitu,wszechwiedzace bufony,a potem odwracają się od człowieka jak ostatni Judasze,żenada.Poza tym ten wątek był omawiany i tu także,Top hi-fi tylko od razu przyznał że w ogóle kto mu doradził takie zestawienie?nikt się nie przyznał nagle,kazdy się wyparł z branży że to nie ja,to nie ja,bo ludzie chcieli się dowiedzieć kto,potem banda złego na jednego że akustykę ma złą,kazali mu z dywanem na podłodze eksperymentować tak?z tego co pamiętam,a i jeszcze czy nie ma zablokowanego bas refleksu,odsuwać od ściany i inne voo doo,śmiech na sali.

łał - ten swobodny potok luźnych myśli ma kogoś przekonać ?

Tamto forum to zbiór ludzi którzy uprawiają swój ogródek i nie chcą myślących inaczej, takich którzy się z nimi nie zgadzają. Tu przyznaję rację.

Ale osobną sprawą jest przypadek tego człowieka, który był na odsłuchach i po odsłuchu kupił sprzęt pomimo tego że to granie nie do końca mu pasowało !!!! Właśnie ze względu na niskie tony był nieprzekonany. ALE DOKONAŁ zakupu pomimo tego... chcesz za to przypisać winę innym osobom ?!??? O ile pamiętam, miał ofertę wypożyczenia sprzętu do domu (tylko chyba nie tych kolumn) i nie skorzystał z niej.

Mam empatię i wyobrażam sobie jak bolesne może być utopienie takiej kasy w coś co nie spełnia jego oczekiwań. Tylko cholera jak idę kupić sprzęt i mi jakoś coś nie pasuje to nie decyduję się na zakup.

Co do akustyki - jest ona podstawą tuż obok samego sprzętu a w niektórych pomieszczeniach odgrywa wręcz rolę znacznie ważniejszą, więc nie neguj jej znaczenia bo bzdury piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie jest na zawsze.Ja tez kupiłem sprzęt który na początku mi się podobał,byłem na odsłuchu,abpie czasie zaczęło mnie drażnić a to mało basu a to dynamika słaba,sprzedałem to i co z tego ze taniej ale teraz mam to co mi się naprawdę podoba i raduje uszy.Daniel ,użytkownik z tamtego forum ma moim zdaniem problem z trochę zepsuta estetyka przez wieże Sony i słuchaniem w przysłowiowym V,a co do akustyki to wstawił zdjęcia swojego pokoju i między kolumna a słuchaczem stół z krzesłami,no stary on mówi ze robił już wszystko a ja mówię ze zrobił niewiele.Pamietam tez twoje wpisy na tamtym forum o tym ze zacząłeś polecać elektronikę Yamaha i Nad,bo wszyscy tak robili.Forum audio to nie NK,lub FB,tu nie liczy się kto ma jaka cyferek pod nickiem.Ja dużo czytam postów i staram się przyswajać wiedzę i doświadczenie innych ludzi,i nie chciałbym żeby doradzali ludzie którzy robią coś bo inni tak mówili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz M-K jednak przyznales że tam nie chcą ludzi myślących inaczej, jakbyś na początku rozmowy nie był adwokatem diabła,to by inaczej rozmowa się potoczyła,to niech zrobią z tego całego forum prywatne tylko dla Siebie i po kłopocie będzie,a nie że trzeba cały czas im przytakiwać,chlopakowi źle doradzili i źle wybrał,na odsłuchu grało inaczej,a w domu inaczej,ale powinni nie doradzać mu takiego zestawu,Top hi-fi od razu wiedział że pasować nie będzie i żeby nawet na pustej hali z echem postawić,to basu będzie brak,jezeli każdy z nich jest taki znawca i przesłuchali wiele zestawów i sa z branży,to powinni to wiedzieć przecież prawda :-)

 

Tomaz 75 jak pisałem tam swoje odczucia,to nie podobało się to towarzystwie wzajemnej arogancji i adoracji,wiec zacząłem polecać w kółko to samo,co i oni polecają,to na początku im pasowało,a potem przytakiwanie im przestało pasować :-) szkoda słów co tam się dzieje,jeden używał tam niecenzuralnych słów i luzik bo koleś moderatora,na forum był post o osobie jak na fejsie i też luzik bo to znajomi napisali,a jak ktoś obcy to ban :-D nepotyczne dno i tyle :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wątek, żal mi tego chłopaka.

Ale najpiękniejsze są te dywagacje, zrób to zrób tamto, tak chłopakowi zaczęli mieszać że już dywan od znajomego przyniósł

Do tych kolumn trzeba mocnego wzmacniacza a nie pierdziawke.

Kolega Bali ma te kolumny z pma 1510 Ae i jest miazga.

 

No ale cóż, ważne aby sprzedać i zarobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeczytałem wszystkie wątki tego chłopaka, i za bardzo mi go nie żal. Jak argumentem za zakupem kolumn był udzielony rabat ,do tego brak odsłuchu , ustawienie i gust ( miniwieża na V ustawiona ) , to cóż ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa czytałeś jego wpisy, jasne

Jak byś czytał to byś wiedział że słuchał Heco, Pylon, Academy Hyperion IV i coś tam jeszcze, już nie pamiętam

W ogóle to o jakim rabacie piszesz? On pisał że dał zaliczkę na kolumny, sprzedawca cały czas mu mówił ze są nowe, ktoś inny z salonu mu wysłał maila ze juz trzy osoby je odsłuchiwały.

Szkoda ze nie chce podać co to za salon.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia , jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A tu "brat" kupił :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Edit : nie żebym stał murem za branżą , ale nawet Ci co mu to sprzedawali wyrażali wątpliwośći czy nie za duże do 22m :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty chyba nie wiesz o który wątek chodzi.

Tu jest wszystko napisane.

Poczytaj jak masz czas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Q21 to jakaś masakra, połączenie Yamahy będzie optymalne itd itp.

Ku....a czego to ludzie nie zrobią i nie napiszą aby zarobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem o który wątek chodzi.

Ja Ci podlinkowałem jak doszło do tego wątku :) Mimo negatywnych ocen Silvery wygrały rabatem

 

Edit : po tym zdaniu już mi przestało być żal :D

"Dodam że jako laik w temacie stereo myślę że nawet monitor audio Silver 10 z cofnieta średnica czyli wokalem zrobi na mnie wielkie wrażenie bo nie miałem na chwilę obecną nawet styczności z kolumnami za 2000 zł więc możliwe że będzie w moim odczuciu efekt wow a przecież z podanej listy kolumn monitor audio Silver 10 do niedawna w normalnej cenie kosztowały 9500 zł więc ta suma za byle co z niczego się nie wzięła a w porównaniu do Heco Aurora 1000 to 1/3 ceny także to o czymś świadczy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej podtrzymuje ze odsłuchiwał dany zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Aha, i domyślam się u kogo kupił to optymalne połączenie, w Twoich linkach jest post którego autorem jest Mateo89 z kim rozmawiał przez telefon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, to co niby jest?

 

kupiłem nie dawno RN803D z monitor audio silver 10. Powiem tak w salonie gdy ich słuchalem z wieloma kolumnami drozszymi i tanszymi od nich grały pięknie (wygluszona sala) ale gdy teraz mam je w domu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzisz czy tylko udajesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pierwszy post , dla ułatwienia wklejam początek ( z 3 grudnia )

 

"Witam. Założyłem ten temat bo chciałem od Was dowiedzieć się jakie są wasze wrażenia z odsłuchu nowej serii Silver w porównaniu do starej? Ja kupiłem w ciemno Silver 10 z Yamaha Rn 803d ale odbieram je dopiero w święta a mam już pewne obawy co do mocy kolumn które opiszę niżej."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jak dla wielu ludzi kwestia akustyki i przyzwyczajeń (czyli punktów odniesienia) jest nieistotna. Za to istotne są drugorzędne pierdoly... czy kolumny były nowe, czy wzmak „mocny”

Jeszcze napiszcie że dostosowana sala odlsuchowa to „wina” salonu ;) a skopana akustyka u człowieka to tym bardziej wina salonu ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jest tu nie tak.

Gość raz pisze, ze kupił w ciemno a raz, ze po odsluchu w salonie.

Przyjmując, ze się przejęzyczył za pierwszym razem i po odsłuchu w salonie wziął je do domu i stała się lipa to wyjścia są dwa:

1. Któryś ze sprzętów uszkodzony.

2. Akustyka do d....

 

No nie ma innego wyjścia.

Dziwny ten temat. Sam swego czasu nad MA Silver 10 zastanawiałem się ale odradzano mi bo mam za małe pomieszczenie.

Wzmacniacz z 145W na kanał powinien je spokojnie napędzić. Tylko Wat Watowi nie równy. Ale skoro w salonie grało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał że jego kolega otworzył salon, ja nie widzę problemu aby wziąć do domu na testy wzmacniacz stereo i sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie podobne zdanie do mojego. A słusznie, dobrze, że kolega jeszcze wspomniał bo zapomniałem o jednym jakże ważnym Krakowskim salonie. Nautilus. Moje podejście do tego salonu było 3 krotne.

Mail. Brak odpowiedzi. A byłem konkretnie zainteresowany zakupem u nich Hegla. Gdzie ewidentnie w mailu napisałem, że to tylko kwestia formalna. Teraz się cieszę że nie odpisali :P.

Druga próba, wizyta. Tu zastrzeżeń nie mam. Obsługa spoko, podłączyli mi też inne kolumny. Więc Pan był cierpliwy je nosząc.

3 Podejście znowu mail i znowu bez odpowiedzi. Towaru mi nie wypożyczyli. Nawet za kaucją.

Więc na miejscu tak, polecam, TRZEBA MIEĆ KASE! SPORO. Na odległość raczej się nie dowiesz za wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma salonu, który handlowałby wszystkimi markami. Nautilus z tego co wiem nie handluje Heglem, ale chętnie sprzedał mojego jak chciałem kupić towar z ich dystrybucji. Jak zmieniałem kolumny Dynaudio na wyższy model też pomogli w sprzedaży. Bardzo szybko przyjechał klient do mojego domu, posłuchał i wyjechał zadowolony. Ja polecam salon Nautilius.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawy temat.

 

Tez coś dodam,

 

Q21 to profesjonalny salon, asortyment super, obsługa również rzetelna lecz niestety mam daleko.

 

TopHifi dla mnie to żenada, byłem w Poznaniu nie raz i wciskali mi to na czym maja największa marże nie mówiąc już o chwaleniu swoich marek ale tak musza robić pracownicy, trudno.

 

S4Home hmm, znam kilka osób które pytały tam o ceny, po pierwszym telefonie dostawali taki rabat ze nie wiem na czym firma zarabia. Znam ceny zakupów sprzętów od dystrybucji i byłem w szoku. Średnio to wyglada.

 

W Poznaniu absolutnym nr 1 jest Koris, obsługa fachowa, kopalnia wiedzy gdy wiadomo z kim rozmawiać, wszystko na czas, świetny kontakt, fajna sala i brak problemów z czymkolwiek. Mam kumpli z całej polski, którzy chwalą to miejsce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Rozumiem że S4 jest słaby bo ma za niskie ceny czy jak ? A q21 może i prawda co napisałeś ale trzeba się do nich osobiście stawić bo na kontakt tel. nie masz szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że S4 jest słaby bo ma za niskie ceny czy jak ? A q21 może i prawda co napisałeś ale trzeba się do nich osobiście stawić bo na kontakt tel. nie masz szans.

 

Nie ze jest słaby, ( wpis obraźliwy ). Ja problemu z kontaktem w Q21 nie miałem nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............,( pyskówka personalna ) .....Jak nazwałeś wychodzenie przed klienta, zgadza się ale nie na takim poziomie ze sprzedaje klocki na 5% marży każdemu kto dzwoni z pytaniem o cene bo to niefajnie wyglada na tle konkurencji... nie będę dyskutował z osoba na Twoim poziomie. Ciekawe czy taki cwaniak byłbyś w cztery oczy.

 

 

Nie zaglądam nikomu w portfel i skoro tak sobie radzą ich sprawa. Mogę serdecznie pozdrowić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sprzedają z marżą nawet 3% jeśli stać ich na taki gest!

Ja jestem za.

To problem konkurencji, a nie klientów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Każdy ma biznes i walczy o klienta jak mu się podoba i nie używa jakiś chwytów poniżej pasa. Jeżeli natomiast wypożyczanie sprzętu za kaucją i dobre wycenianie towaru uważasz za zbrodnie to twój problem . Widocznie s4 wychodzi z założenia że zadowolony klient wraca i woli zarobić 10x50zl niż raz 300zl ,w czym masz problem?? Nie raz wypożyczyłem coś czy dzwoniłem i zawsze było zajebiscie ,ba nawet dotarły do mnie kolumny elacki f6 poturbowane przez kuriera i zgadnij co ...nic. Założę się że w innym sklepie już bym musiał je polubić na stałe ale s4 wziął to na siebie i uwierzył mi że nie stało się to z mojej winy. Za takie właśnie akcje zdobywa się szacunek ale ty nazywasz to ściąganiem majtek. Ty byłeś wychowywany czy chowany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( atak personalny )

Wyraziłem swoje zdanie. Skończyłem. Nie ubliżałem tylko użyłem przenośni w poście, której Ty nie rozumiesz.

Niech robią biznes jak im się podoba, nic mi do tego, powtórzę, wyraziłem tylko swoje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwałeś wychodzenie przed klienta, zgadza się ale nie na takim poziomie ze sprzedaje klocki na 5% marży każdemu kto dzwoni z pytaniem o cene bo to niefajnie wyglada na tle konkurencji...

 

Poszukaj co znaczy pojęcie "wolny rynek".

Szokujące wyznanie: zbyt tanio chcą Wuje sprzedać ci towar - nówkę na gwarancji.

Ten salon ma PRYWATNEGO właściciela, który ma prawo decydować o swoim zysku.

A na końcu piszesz, że nikomu do portfela nie patrzysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Poznaniu absolutnym nr 1 jest Koris, obsługa fachowa, kopalnia wiedzy gdy wiadomo z kim rozmawiać, wszystko na czas, świetny kontakt, fajna sala i brak problemów z czymkolwiek. Mam kumpli z całej polski, którzy chwalą to miejsce.

 

oczywiście, polecam Koris, ale trochę tęsknię do ich pierwszej miejscówki na Dąbrowskiego i gościa w szelkach, który pachniał podsmażoną cebulą ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.