Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner do 15000pln


Neonix

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawsze w tym wszystkim jest , że każdy wyda krocie na audio- video , a na końcu i tak słucha mp3 i ripy :)

A , w stopce napisze JA MAM .... szkoda tylko, że nie napisze , co puszcza przez swoje "cudeńka"

 

 

Ale , kto bogatemu zabroni ...

 

Najciekawsze w tym wszystkim jest , że każdy wyda krocie na audio- video , a na końcu i tak słucha mp3 i ripy :)

A , w stopce napisze JA MAM .... szkoda tylko, że nie napisze , co puszcza przez swoje "cudeńka"

 

 

Ale , kto bogatemu zabroni ...

 

Najciekawsze w tym wszystkim jest , że każdy wyda krocie na audio- video , a na końcu i tak słucha mp3 i ripy :)

A , w stopce napisze JA MAM .... szkoda tylko, że nie napisze , co puszcza przez swoje "cudeńka"

 

 

Ale , kto bogatemu zabroni ...

 

Funkcjonalny , to jest zestaw all in one :)

 

Co to znaczy, że wszyscy słuchają mp3 i oglądają ripy? Ty i twoi koledzy to nie są wszyscy. Dzisiaj w dobie streamingu za kilka dych można mieć dostęp do wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Jak ktoś sporo wydaje na sprzęt to raczej stać go też na treści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do branży wiem co piszę .Wiem także co miałem .Podkreślam raz jeszcze .Był to totalny złom.nady są obrzydliwie brzydkie nie funkcjonalne,i nie trzymają wcale wartości.ślepy kolega jest wystarczy wejść na Allegro i sobie to sprawdzić.Owszem pierwsze modele które się pojawiły w sprzedaży w 2008 roku kosztowały nawet 22 tyś,ale ja kupowałem to gówno w roku 2012 i wtedy płaciłem 9900 zł.

Obecnie te super gówna flagowe kupisz za

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nikt na to nawet nie patrzy ,nie wspominając o kupnie Branżo.

Do tego piękny Nad który kodztował 6 tyś w 2012 roku teraz nikt tego nie wezmie za 1400 zł,może za 500 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem . 600 to nie 750 która wazy polowe tego co 600 . a za używana wołają 8000 zł to jedno drugie mówię tu o Nad T785 ale oczywiście Ty szanowny kolego podajesz coś innego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd . Bo do tych urządzeń które podałem to co się dziś zbliża dźwiękowo ? Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem . 600 to nie 750 która wazy polowe tego co 600 . a za używana wołają 8000 zł to jedno drugie mówię tu o Nad T785 ale oczywiście Ty szanowny kolego podajesz coś innego. Nie wprowadzaj ludzi w błąd . Bo do tych urządzeń które podałem to co się dziś zbliża dźwiękowo ? Powodzenia

Rozumiem cię dobrze masz parę tych sprzętów na stanie i chcesz je komuś wcisnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię dobrze masz parę tych sprzętów na stanie i chcesz je komuś wcisnąć.

Oczywiście że ich nie mam są beznadziejne, zapewne będę śledził uważnie co szanowny kolega poleci, po cichu od razu polecę do sklepu i kupie. To co tam kolega poleci ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bardzo cenię Arcama, bo sam mam stary ampli AVR300 z którym nie mogę się rozstać, ale ceny ich topowych amplitunerów to jest jakiś kosmos. Utrata ceny niestety też bardzo duża, gdyby ktoś to chciał potem opchnąć. To już moim zdaniem lepiej iść w procesor + końcówki mocy (lub jedną 5- czy 7- kanałową, wedle uznania). Np. Emotiva robi bardzo dobry sprzęt tego typu i nie kosztuje astronomicznych kwot jak w przypadku Arcama. Wejdzie jakiś nowy standard, który "musimy mieć" to wystarczy wymiana procesora, a końcówki grają dalej. Jak już ktoś chce wydawać tyle kasy na sprzęt, to moim zdaniem jedyny słuszny kierunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bentley lub aston Martin też tracą fortunę przy odsprzedaży a czy są kiepskim autami ?

Sam posiadam arcam avr600 od 3 lat.pelnia szczęście po latach poszukiwań...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko czyli 5-7 lat ?

 

Panowie to co piszecie nie trzyma się kupy . pokaż mi jednego nowego flagowego Arcama sprzedawanego poniżej 50% ceny ? Arcam jak i inni przyjął politykę doimy z ludzi ile się da , obniżyli koszty produkcji podnosząc zarazem ceny modeli zaczynając od najniższych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Panowie to co piszecie nie trzyma się kupy . pokaż mi jednego nowego flagowego Arcama sprzedawanego poniżej 50% ceny ? Arcam jak i inni przyjął politykę doimy z ludzi ile się da , obniżyli koszty produkcji podnosząc zarazem ceny modeli zaczynając od najniższych .

 

Heh, ale to prawdziwe zdanie. ! Daje gwiazdkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.