Skocz do zawartości
Trwa aktualizacja silnika forum! Czytaj więcej.. ×
Adam Niciński

Pioneer sx 650.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,na wstępie chciałbym się przedstawić Niciński Adam,mam pewien problem z amplitunerem Pioneer sx 650.

Problem polega ze dziś rano włączam sprzęt wszystko ładnie pięknie oprócz głosu ..... dodam ze wczoraj było wszystko jak należy.

Odłączyłem kable głośnikowe i pojawił się dźwięk tylko ze w amplitunerze ... słychać jest jak daje na prawie max głośności.

Ponownie podłączyłem kable głośnikowe i dźwięk znikł w amplitunerze ,oczywiście w głośnikach dalej nic nie słychać.

Dziwna sprawa ,jakieś pomysły? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przekaźnik od głośników ? załączać się powinien z opóźnieniem - lekkie pyknięcie.
Wygląda chyba tak:
http://provodok.org/index.php?productID=2883

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziękuje za informacje... z tego co widzę ciężko dostępna rzecz w Europie ... Szkoda bo bardzo lubiłem ten sprzęt :(
Ps Rozebrałem jeszcze dziś raz i odrazu po włączeniu na obojętnie jaki kanał a/b nie słychać pstryknięcia,sprawdziłem na słuchawkach gra normalnie jak wcześniej.

Pytanie czy ktoś posiada taka cześć na sprzedaż lub zamawia jakieś części?? bardzo proszę o odp bardzo będę wdzięczny Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coś znalazłem w DE

https://www.ebay.de/itm/Pioneer-SX-650-SX-750-SX-1250-Lautsprecher-Relais-Speaker-Relay/111943599594?hash=item1a105bc5ea:g:UUwAAOSwNphWYYIt

To będzie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej tak, jak się porówna z poprzednim widokiem, ale przekaźnik może nie działać, bo:
1. jest uszkodzony albo
2. nie dostaje zasilania czyli pewnie wymienionych 24 V
Trzeba umieć to sprawdzić, bo szkoda wywalać pieniądze na nowy, jeśli jest inna przyczyna.
Słowem - przydał by się znawca tematu - elektronik, niestety ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi