Jump to content
IGNORED

Onyko A-8840 + jakieś kolumny do 700 zł

darkstor

Recommended Posts

Witam

Posiadam wzmacniacz Onyko A-8840 i poszukuje do niego najlepiej kolumn podstawkowych.Współpracuje on z mikserem Dj denonem X1100 podpiętym przez wyjściem aux, oraz dwoma gramofonami. Pomieszczenie to około 15 m² muzyka słuchana głównie będzie w oparciu o spory bass (techno, Dnb, house) czyli zależy mi bardzo na dobrym odwzorowaniu dolnych dźwięków. Kwota to jest jakieś 700zł maks na używkę, nie chce nowego sprzętu. W oko wpadły mi Kef-y q15 tylko nie wiem czy to dobry wybór. A wy co polecacie ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam

Posiadam wzmacniacz Onyko A-8840 i poszukuje do niego najlepiej kolumn podstawkowych.Współpracuje on z mikserem Dj denonem X1100 podpiętym przez wyjściem aux, oraz dwoma gramofonami. Pomieszczenie to około 15 m² muzyka słuchana głównie będzie w oparciu o spory bass (techno, Dnb, house) czyli zależy mi bardzo na dobrym odwzorowaniu dolnych dźwięków. Kwota to jest jakieś 700zł maks na używkę, nie chce nowego sprzętu. W oko wpadły mi Kef-y q15 tylko nie wiem czy to dobry wybór. A wy co polecacie ?

Witam, nie drogo można kupić kolumienki Boston Acoustics A25. Teraz nowe można znaleźć nawet za niecałe 800zł. U mnie grają jako tyły w kinie domowym ale niedawno testowałem je w stereo i muszę przyznać, że wypadły dość pozytywnie. Nie są oczywiście mistrzem świata jeśli chodzi o środek ale za to bas wypadł dobrze jak na 20m2. Poniżej link do testu niedrogich kolumn podstawkowych w którym Bostony zwyciężyły:

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.