Skocz do zawartości
IGNORED

T+A Criterion TMR 160 - POSZUKIWANY WZMACNIACZ


Barto97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowy i jest to mój pierwszy wpis na forum. Zastanawiałem się czy zamieścić go w dziale Hi-Fi czy Hi-End gdyż sam nie potrafię stwierdzić do czego zaliczyć tytułowe kolumny. Napisanie tego tematu zachęciło mnie do refleksji nad tym czym właściwie jest klasa Hi-End i czy rozpoznanie jej nie jest kwestią indywidualną.. Tak czy inaczej zamieszczam ten post tutaj licząc na bardziej doświadczonych kolegów użytkowników, którzy będą mieli coś więcej do powiedzenia.

 

Wracając do głównego tematu - poszukuję wzmacniacza do kolumn T+A Criterion TMR 160. Liczę, że znajdzie się tutaj osoba która miała z nimi do czynienia i może podzielić się doświadczeniem.

Nie potrafię opisać ich właściwości brzmieniowych, przyjemność odsłuchu miałem już dłuższy czas temu i obecnie stoją same pod ścianą. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że grają potężnie i zapewne takiego też wzmacniacza potrzebują.

Moje jedyne preferencje dotyczące dźwięku są takie, że ma być on jak najbardziej analogowy.

 

 

 

 

Serdecznie proszę o pomoc w znalezieniu czegoś odpowiedniego w granicach kilku tysięcy złotych.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wprawdzie nie znam Criterion TMR 160, ale przez długi czas cieszyłem się Criterionami serii TB 160,

znakomite paczki i do dziś wspominam je z rozrzewnieniem - wspaniały dźwięk, a bas z linii transmisyjnej zniewalał,

i nie chodziło o ilość, ale jakość,

może kiedyś do nich wrócę, ale ich wielkość (chyba ze 140 cm) zniechęca choćby do wnoszenia do mieszkania :)

 

co do wzmacniaczy, to T+A lubią elektronikę własnej produkcji,

świetnie sprawowały się końcówki T+A P1000 (miałem zmostkowane 2 sztuki) czy wzmacniacz Pulsar PA 1520 R,

generalnie bardzo cenię ich klocki, mało znana firma u nas, ale warta bliższego poznania i posłuchania - bez dwóch zdań warto,

 

znakomicie było też z końcówką Metaxasa Solitaire, może nawet najlepszy dźwięk, jaki miałem w domu,

niestety szybko Metaxasa sprzedałem, bo choć grał wybornie, to w 9 na 10 przypadków wywalało mi korki przy jego włączaniu,

 

mam nadzieję, że troszkę pomogłem, w każdym razie napisz z czym sam łączyłeś paczki i co Ci nie psowało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.