Skocz do zawartości
dallas208

Car Audio- samemu czy zlecic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robił ktoś audio w swoim aucie? Lub zlecał jakiejś firmie?

Jak mysliscie? Bardziej opłaca się to zrobić samemu? Z jednej strony taniej, z drugie wyspecjalizowana firma ma to do siebie, że jest... wyspecjalizowana :D Więc teoretycznie lepiej powinni dobrać sprzet, wykonać wyciszenie itd. Jaka macie opinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem dwa razy sam. Jak miałbym oddac "fachowcom" z mojego miasta to wolałbym nie robić nic. Jak masz zacięcie, czas i narzędzia to rób sam. No chyba, że to ma być instalka z najwyższej półki ;)

Edytowane przez Mateusz80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o czymś profesjonalnym a nie o Ździsku z garażu, ale nie wiem czy jest aż taka róznica by była warta pieniędzy, które trzeba wyłożyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem w jednym aucie sam w drugim zlecalem komuś. Powiem jedno jeśli ma być dość przyzwoicie to trzeba znać podstawy trochę wiedzy praktycznej i wiedzieć co ma być włożone. Firma raczej wybierze sama co będzie montować są pewniaki gdzie zazwyczaj się sprawdza. Jedna rada jeśli komuś zleci popytaj w kilku firmach. U mnie były różnica pojazdu 100km ale za te sama pracę różnica była1200zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano 19.03.2018 - 13:20

Myślałem o czymś profesjonalnym a nie o Ździsku z garażu

Zdziwił byś się ilu tak zdziskow działa i robią sobie sami po garażach. Kolega skąd? Jakieś graty już masz. Szukasz w nowych czy używanych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi