Jump to content
IGNORED

jaki cd z opcją stream: marantz ud 7007 czy arcam cds 27

hadowski

Recommended Posts

Dzień dobry,

szukam sprzętu na xlr będącego źródłem i dającego możliwości streamowania. Ona te sprzęty są w podobnej cenie. Chodzi o różnice w dźwięku ale i o funkcjonalność streamu, czyli łatwą i bezawaryjną obsługę z aplikacji. Czytałem że arcam miał z tym problem, ale nie wiem jak teraz. Marantz ma dodatkowe funkcjonalności - bluray, więc będzie można słuchać wydań na bluray. No i pytanie czy ktoś porównywał w ogóle te dwa sprzęty? ja takiej możliwości nie mam. Skłaniam się do marantza z uwagi na te funkcjonalności, ale dźwięk przede wszystkim. Będzie grało z audia flight i AP Tempo VI. Byłoby super, gdyby źródło było przestrzenne, pogłębiało scenę no i aby sprzęt grał bez konieczności używania TV do wyboru nagrań do streamu. Proszę o radę i dziękuję.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dźwiękowo lepiej będzie z Arcama, natomiast kwestie funkcjonalności sieciowej duży plus dla Marantz. Dobrą opcją, spełniającą prawie wszystkie Twoje wymagania jest najnowszy Marantz ND8006, ale nie ma XLR na wyjściach.

Z mojej strony nie wiem, czy nie lepszą opcją byłoby jednak rozdzielenie zestawu na odtwarzacz CD i strumieniówkę.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Kupiłem cds27 za namową jednego forunowicza który po prostu chciał się tego pozbyć.

Obsługa sprzętu beznadziejna.

Połączenie z wifi zrywał kilka razy na dzień. Sprzedałem po kilku dniach bo zamiast skupić się na dźwięku to cały czas skupiałem się na obsłudze.

Nie polecam tego sprzętu. Z resztą poczytaj więcej opinii.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup to pamiętaj że w zestawie masz antenę do wifi. Mi sprzedający próbował wmówić że dokupuje się ją osobno.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.