Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze odtwarzacze SACD kontra pliki.


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, McGyver napisał:

A to już jest czytanie między wierszami.

No a jak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, soundchaser napisał:

Tylko, że sam komputer to jeszcze nie transport. Do tego dochodzi odpowiedniej jakości player i optymalna konfiguracja pod odtwarzanie audio, konwerter usb/spdif, czy coś innego  i parę innych rzeczy, które znacząco poprawiają dźwięk.
Wtedy możemy sobie porównywać komputer jako transport z CD-playerem, który niestety zawsze będzie w tyle.

Napisz jaką dokładnie masz konfigurację toru plikowego, ze CD pozostaje w tyle (i jakie CD). Ja opisałem i sam już nie wiem co tu można ulepszyć. Pozostaje jedynie u mnie zamiast komputera zastosować NAS i w routerze zastosować lepsze zasilanie. Lub zastosować jakiegoś Lumina, Aurendera za horrendalne pieniądze. Dla przypomnienia moja konfiguracja toru plikowego:

komputer Fujitsu desktop z zewnętrznym zasilaczem, Windows 10 Prof.

-program Jriver MC 24 +Fidelizer 8.3

-Przez kabel LAN FTP kat. 7 trafia to do routera i dalej też kablem LAN do streamera/bridge SparkyUSBridge zasilanego zasilaczem liniowym Tomanek.Takie zasilanie jest zdecydowanie lepsze niż dodawane do tego urządzenia a ponadto jak wielokrotnie sprawdzałem brzmienie dzięki takiemu streamerowi jest zdecydowanie lepsze niż bezpośrednio z komputera do DACa.

-Z wyjścia USB  przez iDefender firmy iFi (dodatkowo zasilanym napięciem 5 V z zasilacza smartfonowego) za pomocą kabla USB Wireworld do DACa Exogal Comet Plus.Też wielokrotnie sprawdziłem,że to małe pudełko iFi dodatkowo zasilane daje dużą poprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jarosław Kaźmierczak napisał:

Napisz jaką dokładnie masz konfigurację toru plikowego, ze CD pozostaje w tyle (i jakie CD)

Wszystko masz w moim profilu. Dodam tylko, że CD już dawno nie używam, a DVD Denona używam jedynie jako transportu do DAC.
Komputerek to cichutki desktop Dell 740 z postawionym starym Windowsem XP,  na którym tylko JRiver 22 i Fidelizer 8.4, bez dostępu do netu (cały czas dziewiczy), zatrzymane wszystkie zbędne procesy i powyłączane funkcje. Używam Kernel Streaming.
Czego więcej potrzeba by mieć świetne brzmienie? Reszta już tylko zależy od dobrych głośników i DAC - w tej kolejności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sine Metu napisał:

A czy słynny bit perfect nie wystarczy aby tego wpływu nie było

A jak jest i dalej słychać to o co biega? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sine Metu napisał:
5 minut temu, MrSalieri napisał:
A jak jest i dalej słychać to o co biega? 

Czyli że 2+2=5?

Czyli, że zegar urządzenia który jest wykorzystywany jako master clock wprowadza jitter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabij nie wiem ale słychać.  Jakieś różnice są.  Myślę że chodzi tu nie tylko o dane bo to musi się zgadzać ale o wspomniane często zakłócenia i jitter.

Jako ciekawostkę wyczytałem na forum roona wątek odnośnie nakładki digione signature i jej zasilania.  Polecane są do niej niskoszumne zasilacze liniowe albo baterie.  Wypowiadał się gość z zespołu producenta zapytany o pomiary wpływu zasilania tej karty na jakość dźwięku.  Co ciekawe stwierdził że w pomiarach nie ma żadnego widocznego wpływu zasilania na dźwięk a wszyscy którzy eksperymentowali w tym temacie polecają zasilacze liniowe lub właśnie baterię ze względu na słyszalną poprawę jakości dźwięku.  I bądź tu mądry ? Sam producent też teraz rekomenduje zasilanie bateryjne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować. Transport na brzmienie ma taki wpływ jak...powiedzmy bezpiecznik. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie swego czasu kombinowałem sporo z plikami, DACami itp. Kombinowałem z kartą muzyczną i opampami.

Ponieważ mam ogromna kolekcję winyli i CD przyznam że pliki od paru lat traktuję po macoszemu.

Ale tu ciekawostka. Na chwilę obecną mam komputer na i5 podpięty pod TV 4K (dla koncertów z BluRay oczywiście). Natomiast dźwięk mam wyprowadzony do DACa NAD 565BEE światłowodem. Od ładnych paru miesięcy oglądam sobie tak koncerty, czasem coś z BluRay PureAudio i jest bardzo, bardzo fajnie. 

Zmusiłem się też do posłuchania trochę więcej muzy z plików gęstych PCM i DSD i tu też miłe zaskoczenie. Jak to przy optyku zero wpływu zasilania na dźwięk, zero kombinowania, wszystko prosto i tanio jak w barszcz. Dobre pliki przez Wolfsona i BB2134 brzmią jeszcze lepiej niż płyty CD. Żadnego dyskomfortu ze sterownikami, żadnych problemów. Trzeba było tylko zadbać o optyka na 24/192 ale obecnie to już norma. Oczywiście w kompie SB XFi w roli wyjścia optycznego, trudno o płytę główną z optykiem, są strasznie drogie i nie wiem jak działająm a SB to tylko 90zł.

Na pomysł z optykiem wpadłem prztpadkiem, kiedy ktoś z forumowiczów wychwalał przypadkowe podłączenie starego wzmaka z DACiem optykiem z CD. Tak się faktycznie podłączało kilkadziesiąt lat temu.

 

PS- teraz jestem na etapie Dolby Atmos, jak płyty zaczęły się ukazywać i po pierwszych wręcz brawurowych recenzjach w Trójce. Macie już to rozpracowane ?

18 godzin temu, Marcin_gps napisał:

Byle jaki komputer nie ma prawa zagrać na poziomie dobrego transportu CD, o najlepszych nie wspominając. 

 

Rozumiem że na kompie puszczamy plik 24/192 Studio Master,  lub ścieżkę 24/192 z płyty BluRay ISO a na CD zwykłą standardową płytę CD ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Czyli, że zegar urządzenia który jest wykorzystywany jako master clock wprowadza jitter.
Nie wiem na czym słuchasz ale u mnie jitter nie jest problemem.

https://www.stereophile.com/mediaservers/logitech_squeezebox_touch_network_music_player/index.html

b481ca96ee066c0c5fa6707db46d242b.jpg
Zabij nie wiem ale słychać.  Jakieś różnice są.  Myślę że chodzi tu nie tylko o dane bo to musi się zgadzać ale o wspomniane często zakłócenia i jitter.
Jako ciekawostkę wyczytałem na forum roona wątek odnośnie nakładki digione signature i jej zasilania.  Polecane są do niej niskoszumne zasilacze liniowe albo baterie.  Wypowiadał się gość z zespołu producenta zapytany o pomiary wpływu zasilania tej karty na jakość dźwięku.  Co ciekawe stwierdził że w pomiarach nie ma żadnego widocznego wpływu zasilania na dźwięk a wszyscy którzy eksperymentowali w tym temacie polecają zasilacze liniowe lub właśnie baterię ze względu na słyszalną poprawę jakości dźwięku.  I bądź tu mądry Sam producent też teraz rekomenduje zasilanie bateryjne. 
Kluczem może być, że to producent.

Swoją drogą, to akumulatory chyba jednak szumią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, przemak napisał:

Dobre! Znaczy chcecie się bić na porównywanie. To może u mnie cichcem w komorze bezechowej? ?

 

17 godzin temu, przemak napisał:

Każdy sobie słucha tego i owego i porównuje z owym i tym, ale tu widzę wyzwanie - twój komputer/cd jest lepszy/gorszy od mojego cd/komputera. To faktycznie bez bezpośredniego porównania pozostaje gadanie kto ma dłuższego ?


Słyszałeś o "sygnaturze czy szkole brzmienia" ? Chyba słyszysz spore różnice miedzy markami przy odtwarzaniu tego samego standardu ?
Mimo ze jest "standard" to producenci próbują wyjść ponad niego, twierdzenie ze z "komputera" brzmi najlepiej, np. z Pioneer-a gorzej a z audiofilskiej polki jeszcze gorzej, to dokładnie "podchodzić z małym do dużego i twierdzić, ze mały to wariat"

Nie raz się spotkałem, ze brzmienie które się komuś podobało, mi w ogóle
soundchaser napisał, ze jego komputer pokazuje lepiej selektywność i przestrzeń, wierze mu, ale przypuszczam (bo nie dostałem odpowiedzi z czym porównywał), ze nie słuchał dobrych (nie chodzi o cenę) odtwarzaczy i dlatego tak twierdzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, phoenix_pl napisał:

Czyli, że zegar urządzenia który jest wykorzystywany jako master clock wprowadza jitter.

a dokładniej?

skąd sygnał mclk?...w przypadku transmisji innej niż i2s.

jaki jitter?

 

Powodów różnic pomiędzy transportami jest wiele.Można je podzielić na dwa poziomy:

hardware-czyli możliwości i parametry zarówno nadajnika jak i odbiornika

software- czyli oprogramowanie np.korekcji błędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, .:Gerard:. napisał:

soundchaser napisał, ze jego komputer pokazuje lepiej selektywność i przestrzeń, wierze mu, ale przypuszczam (bo nie dostałem odpowiedzi z czym porównywał), ze nie słuchał dobrych (nie chodzi o cenę) odtwarzaczy i dlatego tak twierdzi

Ostatnim moim CD playerem był Rotel RCD 02 (wiem - budżetowy). Porównywałem też z kolegi Naimem CD 5xs. Z komputera było odrobinę lepiej. Nie widziałem sensu sprawdzać dalej, bo byłoby to samo.
Wg. mnie ta minimalna różnica na korzyść odtwarzania plikowego wynikała właśnie z konfiguracji pod audio + zastosowanie konwertera usb/spdif (zasilanego bateryjnie)+ IFI iDefendera + programowego Fidelizera. Wszystko po trochu do tego się przyczyniło.
Z mojego punktu widzenia nie ma sensu dalej szukać lepszego dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, triode napisał:
4 godziny temu, phoenix_pl napisał:

Czyli, że zegar urządzenia który jest wykorzystywany jako master clock wprowadza jitter.

a dokładniej?

skąd sygnał mclk?...w przypadku transmisji innej niż i2s.

jaki jitter?

 

Powodów różnic pomiędzy transportami jest wiele.Można je podzielić na dwa poziomy:

hardware-czyli możliwości i parametry zarówno nadajnika jak i odbiornika

software- czyli oprogramowanie np.korekcji błędów.

W systemach cyfrowych zawsze jedno urządzanie jest tym "master" i to ono narzuca warunki transmisji, a robi to taktując swoim zegarem. Nie znaczy to jednak, że ten zegar jest super dokładny (więc ma swój jitter) oraz to, że odpowiedź drugiej strony nie będzie miała żadnych dodatkowych opóźnień (dodatkowy jitter). To tak ogólnie. Ale żeby być bardziej dokładnym musielibyśmy rozpatrywać konkretny przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, soundchaser napisał:

Nie dajmy się zwariować. Transport na brzmienie ma taki wpływ jak...powiedzmy bezpiecznik. ?

Niestety jest kompletnie odwrotnie

Transport ma kluczowe znacznenie

Powiedziałbym że większe niż dac czy nawet wzmak

Jeśli w Twoim systemie jest inaczej to jest jeszcze w ciemnej d

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, soundchaser napisał:

Nie dajmy się zwariować. Transport na brzmienie ma taki wpływ jak...powiedzmy bezpiecznik. ?

Piramidalna bzdura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, biniek napisał:

Niestety jest kompletnie odwrotnie

Transport ma kluczowe znacznenie

Powiedziałbym że większe niż dac czy nawet wzmak

Jeśli w Twoim systemie jest inaczej to jest jeszcze w ciemnej d

 

A ja myślę, że jeśli w Twoim systemie transport ma aż takie znaczenie, to szwankują pozostałe elementy toru, albo masz coś ze słuchem.
Sorry, ale innego wytłumaczenia nie widzę.
Przy prawidłowej i zdrowej konfiguracji całego systemu, transport ma naprawdę marginalny wpływ na brzmienie.

4 minuty temu, McGyver napisał:

Piramidalna bzdura.

No jasne, bo lepiej sprzedać drogi transport, który nic nie wniesie niż tani bezpiecznik. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, soundchaser napisał:

No jasne, bo lepiej sprzedać drogi transport, który nic nie wniesie niż tani bezpiecznik.

Po pierwsze, co to ma do rzeczy? 
Po drugie, ja nie sprzedaję transportów, ani drogich ani tanich. Nota bene bezpieczników również nie sprzedaję.
Po trzecie, przeważająca większość tego co piszesz to jedynie mniemanologia, jak tu: 

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Nie widziałem sensu sprawdzać dalej, bo byłoby to samo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, soundchaser napisał:

Przy prawidłowej i zdrowej konfiguracji całego systemu, transport ma naprawdę marginalny wpływ na brzmienie.

Wybacz, że to powiem ale to powiem.

Gdyby takie twierdzenie wygłosił ktoś o kim wiadomo, że przerzucił w swoim systemie wiele-bardzo wiele CD, z różnych półek jakościowych to mógłbym się nad tym zastanowić czy gość ma może rację.

Sam przyznałeś, że twoja kariera zakończyła się do dość niskim modelu Rotela.

Dlatego uważam,że twoją wypowiedź można traktować co najwyżej humorystycznie.

Zwłaszcza, że temat pc-audio od 15 lat, gdy zaczynano od stosowanego przez ciebie purystycznego Windows XP z wyłączonymi procesami, pogalopował mocno do przodu a do tego wobec samego peceta jest kilka ciekawszych alternatyw jak streaming czy rozwiązania typu Dante. Oczywiście tych ostatnich nawet nie próbowałeś.

W takiej sytuacji wygłaszanie takich twierdzeń jakie ty wygłaszasz o wpływie transportu na brzmienie stawia samego wygłaszającego raczej w roli błazna niż kogoś kto cokolwiek czai w samym temacie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Słyszałeś o "sygnaturze czy szkole brzmienia" ? Chyba słyszysz spore różnice miedzy markami przy odtwarzaniu tego samego standardu ?

O sygnaturze słyszałem, sygnatury zwłaszcza "dużej" nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, McGyver napisał:

przeważająca większość tego co piszesz to jedynie mniemanologia, jak tu: 

3 godziny temu, soundchaser napisał:

Nie widziałem sensu sprawdzać dalej, bo byłoby to samo.

Oczywiście. A Twoim zdaniem miałbym sprawdzać po kolei wszystkie transporty świata, po to tylko by natknąć się na tego w końcu, który by olśniłby mnie swoim "brzmieniem"?
Po pierwsze to bzdura, bo każdy transport działa na podobnej zasadzie i nie ma między nimi aż takich różnic, żeby jeden nie wpływał na brzmienie, a drugi zrzucał kilka koców z głośników.
A po drugie to właśnie tak myślę, że gloryfikujesz wpływ transportów na brzmienie, bo masz w tym interes. A to jest zwykła ściema. 

5 minut temu, rochu napisał:

Wybacz, że to powiem ale to powiem.

Gdyby takie twierdzenie wygłosił ktoś o kim wiadomo, że przerzucił w swoim systemie wiele-bardzo wiele CD, z różnych półek jakościowych to mógłbym się nad tym zastanowić czy gość ma może rację.

Sam przyznałeś, że twoja kariera zakończyła się do dość niskim modelu Rotela.

Dlatego uważam,że twoją wypowiedź można traktować co najwyżej humorystycznie.

Zwłaszcza, że temat pc-audio od 15 lat, gdy zaczynano od stosowanego przez ciebie purystycznego Windows XP z wyłączonymi procesami, pogalopował mocno do przodu a do tego wobec samego peceta jest kilka ciekawszych alternatyw jak streaming czy rozwiązania typu Dante. Oczywiście tych ostatnich nawet nie próbowałeś.

W takiej sytuacji wygłaszanie takich twierdzeń jakie ty wygłaszasz o wpływie transportu na brzmienie stawia samego wygłaszającego raczej w roli błazna niż kogoś kto cokolwiek czai w samym temacie.

 

 

Bla bla bla...same bzdury.
Nawet nie chce mi się odpisywać na to, bo przecież wiem, że i tak tacy jak Ty muszą mieć rację. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, soundchaser napisał:

Bla bla bla...same bzdury.
Nawet nie chce mi się odpisywać na to, bo przecież wiem, że i tak Tacy jak Ty muszą mieć rację. ?

Odpisywać nie musisz bo nie masz nic wartościowego i merytorycznego do napisania w temacie wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, soundchaser napisał:

Najbardziej merytoryczne jest oszukiwanie ludzi, że transport ma kolosalny wpływ na brzmienie.

Puknij się w czoło rochu.

Wybacz, będę brutalny.

Czynienie z własnych ograniczeń cnoty i wiedzy objawionej to właśnie jest oszukiwanie.

Siebie i bliźnich.

To powszechne zjawisko na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, soundchaser napisał:

Czego więcej potrzeba by mieć świetne brzmienie?

Zaręczam Ci,że z tym configiem nie zbliżyłeś się nawet do średniego brzmienia.

25 minut temu, soundchaser napisał:

Najbardziej merytoryczne jest oszukiwanie ludzi, że transport ma kolosalny wpływ na brzmienie.

Ludzie i rynek sami weryfikują czy transport gra czy nie. Dlaczego zawsze do powiedzenia mają najwięcej Ci,którzy nie słyszeli nic oprócz pc i kabla po usb za 5zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, soundchaser napisał:

Oczywiście. A Twoim zdaniem miałbym sprawdzać po kolei wszystkie transporty świata, po to tylko by natknąć się na tego w końcu, który by olśniłby mnie swoim "brzmieniem"?

Nie. Wystarczyłoby byś wyściubił nos poza Rotela i okazjonalny kontakt z Naimem. 

 

31 minut temu, soundchaser napisał:

każdy transport działa na podobnej zasadzie i nie ma między nimi aż takich różnic, żeby jeden nie wpływał na brzmienie, a drugi zrzucał kilka koców z głośników.

Ze strony kogoś kto nie testował nigdy ŻADNEGO CD transportu takie twierdzenie jest równoznaczne z samozaoraniem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla...same bzdury.
Nawet nie chce mi się odpisywać na to, bo przecież wiem, że i tak tacy jak Ty muszą mieć rację.
Jako fan budżetowego PC-audo muszę z przykrością przyznać, że nie ma za wiele sensu w tym co piszesz. Jedna sprawa to być zadowolonym z tego co się posiada a inna - twierdzić, że to co się posiada jest najlepsze na świecie tylko dlatego, że się to posiada, a to czego się nie posiada nie może być lepsze więc szukanie czegoś lepszego jest bez sensu. Nie chcesz. - nie szukaj. Ale to wątek o "najlepszych transportach SACD" i ich przeciwwadze w postaci równie dobrych odtwarzaczy plików. To nie jest wątek o przeżywających drugą młodość leciwych laptopach. Możesz założyć wątek "Mój ukochany laptop z Windows XP robi miazgę z Aurendera W20" albo "Dell versus Fidata. Pieśń chwały i Taśmy wstydu". I tak dalej i tak dalej.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że szarańcza się zleci i będzie próbowała mnie sprowadzić do parteru. ?
Zdania nie zmienię - nie sądzę, by trzeba było testować tysiąc transportów, które grają jednakowo.
To co tu piszecie to zwykłe robienie ludzi w konia. Transport ma MARGINALNY WPŁYW, na granicy percepcji.
Ale bawcie się dobrze dalej, skoro nie macie większych problemów w życiu.
Dupy byście ruszyli i jakimś sportem się zajęli, zamiast pisania głupot.
Kuźwa...towarzystwo wzajemnej adoracji z wypaczonym pojęciem dobrego brzmienia.

Pozdrawiam. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.